Liedjepiedje heel erg leuk je kerst versiering!! Nessie goed gelukt hoor! Idd lekker warm! Juffie zie dat je de doek afgeplakt hebt, maak je die wel anders vast of alleen zo? Die stofjes zijn wel leuk hoor
@ Juffie, mooi gemaakt! Vraag me alleen ook af of je wat anders voor het tape gebruikt? @ Liedjepiedje, dat transferpapier is ook erg handig zo te zien, ziet er erg leuk uit! @ Nessie, ik ben jaloers! Heel mooi gemaakt! Heb je zelf een patroon bedacht? Ik ben tussendoor met de maxi-cosi deken (google) bezig en heb het kleinste gedeelte nu klaar, -hopelijk- morgen de rest. Eerst een heel gemeet hoelang die streep nou eigenlijk moest, want dat stond niet in het patroon, voor tussen de beentjes. Ik vind de benen erg lang in verhouding met de maxi-cosi zelf.. Al iemand ervaring met een baby in de deken?
even snel een vraagje.. heb een aankleedkussenhoes gemaakt maar op t moment nog niet een nieuw aankleedkussen in huis.. die van mn zoontje is te klein voor de hoes (of de hoes te groot? ) En die heeft geen mooie punten meer enzo.. kan m dus ook niet op maat maken nog.. Vroeg me dus even af of er toevallig iemand hier een hema aankleedkussen heeft en wat de maten precies zijn? Kan ik de maten even aanpassen voor ik mn tweede hoes in elkaar zet en ook even degene die ik heb even bijwerken.. ga maandag ook wel ff in de hema hier kijken of ze ze hebben maar vaak is dat niet t geval en wil t afmaken
Helaas geen hema aankleedkussen dus ik kan je de maten niet doorgeven. Misschien dat je ze via internet kan vinden? De voetenzak heb ik helemaal uitgetekend en geknipt, nu alleen nog vastnaaien. Ik moet alleen eerst nog een rits halen voordat ik hiermee verder kan. In de tussentijd wil ik van het overige fleece wat ik heb een pyamajasje maken. Alleen ik vraag me af of een 1 jarige wel in fleece mag slapen of dat dit te warm is? Hij slaapt alleen in een slaapzak met een truitje zonder dekens. Groetjes, Sabrina
@ flixbilly, ik denk dat fleece al gauw te warm is om in te slapen! Daarom heb ik nu ook gekozen om mijn maxi-cosi zak met een katoentje aan de binnenzijde te maken. Hou de fleece maar eens een tijdje over je arm, wordt al gauw warm. Zou het gewoon bij het slaapzakje + truitje houden eerlijk gezegd. @ pampillo, ik heb aankleedkussens van de Prenatal, weet niet of die evengroot zijn dan die van de Hema?? Maar bij mij kloppen de maten precies van de beschrijving van room-seven. Ik had van te voren niets gemeten van m'n aankleedkussen en kwam niet helemaal uit met de onderkant (hoeken moesten strak op elkaar genaaid), maar met het elastiek er in valt het eigenlijk alleen voor mij maar op.
Ja ik heb idd zelf een patroon bedacht. Heb van de zomer een maxicosi voetenzak gemaakt van badstof en katoen naar dehand van een koeka voetenzak. maar ik vond die punt die je dan krijgt niet handig omdat die vaak over de oogjes valt. Dus lag ze meer op het "mutsje" dan erin. Dus bij deze heb ik de koeka variant een beetje aangepast ala lodger hahahaha. SUc6 met jouw creaties hou ze in de gate!
ik deed het tot vandaag gewoon met tape ging prima! eindelijk!! veiligheidsspelden gevonden, ga ik vandaag proberen Staan de maten niet op hema.nl?
De fleece is inderdaad te warm. Ik heb dit dus apart gelegd om bijvoorbeeld een labeldoekje van te maken. De rits hoef ik niet te kopen, want mijn moeder had nog een lange rits dus even wachten tot volgend weekend en dan neemt ze deze mee. Ik heb op internet een beetje zitten rond zoeken naar patronen van jongenskleertjes maat 74 maar ik kan hier weinig in vinden. Waar bestellen jullie de patronen altijd? Groetjes, Sabrina
Ik heb al een aantal leuke patronen gevonden. En ook een erg leuke harem broek voor mezelf Ben benieuwd of het gaat lukken om te maken.
nee knipmode is voor volwassenen knippie voor kids bIZZkids heeft leuke dingen en Roos kun je op naaipatronen.nl bestellen
Ik ben fan van de patronen van Farbenmix. Die hebben ook patronen voor jongenskleding (wel een stuk minder dan voor meisjes). Ik bestel ze altijd op naaipatronen.nl. Abacadabra heeft ook leuke patronen, maar heb er nog nooit één van gemaakt, dus kan niet vertellen of dat ook zo goed te doen is als de FM patronen.