Hallo meiden, ik heb de laatste week steeds meer hoofdpijn. Net of er een voorhoofdholtontsteking zit of gewoon zwaar verkouden. Echter niets van dit alles. Weet niet goed of ik nou een paracetamol mag nemen of beter het gewoon kan laten voor wat het is. Misschien hoort het wel bij de klachtjes. Heb tot op heden eigenlijk niets gehad, dan moe en lichte bekkenklachten. Nu begint het toch voorzichtig met wat maagzuur en die hoofdpijn. Ik hoor graag jullie ervaringen. Bien en ukkie
hoi hoi ja je mag paracetamol in nemen maar wat je nu ook kan doen is veel meer drinken en voor al nu dat het zo warm is ik hoop voor je snel over is want het is niets met dit weer en zekker om hoofdpijn te hebben groetjes spawater
Mijn verloskundige zegt juist neem geen paracetamol als het niet heel heel heel hard nodig is... Alleen bij 3 dagen of langere koorts... Die boven de 39.0 is... Wel balen hoofdpijn ik zou inderdaad even uit dokteren of je wel voldoende drinkt te weinig vocht kan ook erge hoofdpijn veroorzaken... Sterkte Catheleine
Ik heb een halve paracetamol genomen en de hoofdpijn is verdwenen als sneeuw voor de zon. Ik heb dan natuurlijk ook al 7 maanden geen pijnstillers meer geslikt dus had niet veel nodig. Mijn drinkconditie is optimaal de laatste dagen. Ik word sowieso snel naar als ik te weinig drink. Heb wel wat meer gedronken vandaag, misschien heeft beide geholpen. Ons ukkie heeft nu weer een mama die ontspannen is, en dat is ook niet onbelangrijk neem ik aan. Dank jullie wel voor de reactie.
Ik lig ook al 3 dagen op bed ivm migraine, had gisteren geen gevoel meer in mijn handen en mond, huisarts is geweest omdat hij het niet vertrouwde! Nu gaat het gelukkig weer iets beter, paracetamol mag je gewoon nemen en veel drinken is ook altijd goed inderdaad!
je mag gewoon paracetamol innemen. Ik heb nu ene zenuw beklemd zitten en de ben nu bij 2 verschillende gyn's geweest en die had erover dat ik 3x daags 1000 mg paracetamol mag innemen. Nu doe ik dat ook echt niet alleen als ik het niet meer hou neem ik er eerst 1 en dan hoop ik dat het wat zakt. Voor de hoofdpijn heel veel drinken vooral met dit weertje natuurlijk.