Hallo meiden, Ik zit even met een vraag omdat ik twijfel. Mijn jongste zoon is nu al zeker een half uur wakker. Volgens mijn man moet je ze pas uit hun bed vissen als ze echt beginnen te gillen. Nou daar ben ik het dus echt niet mee eens. Maar goed. Meestal laat ik ze dus een half uurtje liggen als ze wakker zijn en niet duidelijk iets hebben of gillen, huilen. Jullie snappen denk ik wel wat ik bedoel. Maar hij ligt nu dus al een half uur en klinkt niet geiriteerd. Klets lekker en vermaakt zich schijnbaar wel. Nu dus mijn vraag. Hoe lang laten jullie je kinderen liggen als ze zich niet duidelijk kenbaar maken en zich schijnbaar nog wel vermaken. Hoe pakken jullie dit aan? Liefs Janna
Ik haal sem er uit als ie begint te mopperen! van rustig in bed liggen rusten ze ook uit vind dat wel belangrijk. En dadelijk met baby nr 2 heb ik ook niet gelijk tijd.
Pas als mijn dochter het zat is en dus bokkig gaat doen haal ik haar eruit. Tot die tijd vindt ze het schijnbaar lekker om gewoon nog wat te spelen in bed.
oooooh, wij hebben ze altijd laten liggen, ook al was het een uur (kwam geregeld voor). Vooral onze oudste heeft dat heel veel gedaan. Die kon echt een uur liggen brabbelen, lachen, tutten gooien en complete discussies voeren met haar tutten. Zolang ze niet huilen of mopperen liet ik ze lekker gaan. Ik persoonlijk vind het ook goed voor het zelf vermaken, ff hun eigen tijd. Onze dochter is nu ruim 2,5 en ze vermaakt zich nog steeds als ze klaar is met slapen, door met haar knuffels te praten, ze roept meestal mama als ze klaar is. Ik zou zeggen, laat liggen laat liggen, je kan er echt profijt van hebben. Tenminste bij ons wel.
Ik zou ze inderdaad laten liggen, ze rusten ook uit in het bedje als ze wakker zijn. Zelf vind je dat ook lekker. Helaas snapt Lynn dat niet, als ze wakker is dan wil ze er gewoon uit haha
Als ze wakker is en ze roept, dan haal ik ze eruit. Meestal word ze namelijk huilend wakker, maar heel soms hoor ik eerst gebabbel en dan geniet ik daar alleen maar van.
Tegenwoordig roepen ze zelf als ze eruit willen. Toen ze nog baby waren, als ze begonnen te jammeren. Ik ging dat wel kijken of ze echt klaar waren met slapen, of nog even gesusd moesten worden.
Jayro was altijd wakker en meteen roepen/schreeuwen. Dan wil hij er echt uit. Nu springt ie gewoon bij mij in bed als ie wakker is Kenji.. die hoor ik dan bijvoorbeeld om 7:30 wel even... maar dan vallen we nog even in slaap en dan schrik ik pas 9:30 weer wakker.. En dan ligt hij gewoon te kletsen, brabbelen.... Maar klopt wel, in de box vermaakt hij zich ook úren zonder gemopper... Normaal gesproken haal ik ze er rond 8:00/8:30 allebei wel uit op mijn vrije dagen.
Hier wisselt het. Meestal ligt ze nog een hele poos te babbelen/tutten, maar als ik weg moet en ik hoor dat ze al aan het babbelen is dan haal ik haar op. Ik wacht nooit tot ze echt flink van zich laat horen, maar kan haar ook rustig een uur zo laten liggen. Als ze het niet fijn zou vinden, dan wist ik het wel
Ik haal haar pas eruit als ze echt begint te mopperen/jammeren. Dat is hier echter al vaak binnen 5 minuten Dus ik zou zeggen: lekker laten liggen!
Ik haal haar er ook pas uit als ze het niet meer leuk vindt. Vooral in het weekend is dat heeeerlijk, lig je zelf nog lekker te doezelen in bed en op de achtergrond hoor je een kletsend meisje de wildste verhalen ophangen
Hier ligt hij eerst altijd te kletsen en dat laat ik dan gaan. Op het moment dat hij mama gaat roepen ga ik hem halen. Mocht hij huilend wakker worden ga ik er vaak snel heen. Hier ligt hij gerust nog een half uur te kletsen. VAak als hij net wakker is en ik ga gelijk naar hem toe, dan is het nee mama, slapen... niet uit bed. Dus hij wil altijd nog ff doezelen. Smorgens ook altijd dus hier lekker laten gaan totdat hij echt gaat roepen
Ons meisje sliep altijd maar kleine slaapjes terwijl ze nog moe was. Ze was dan zo druk en alert dat ze er alweer uit wilde. Nadat we ge-Ria Blomd hebben (niet laten huilen hoor) sliep ze vaak nog een of twee rondjes en was daarmee veel uitgeruster. Toen ging het weer wat minder en werd ze altijd weer na 45 min wakker Tot ik ontdekte dat ik haar gewoon met rust moest laten zolang ze tevreden was, soms viel ze na een uur (!) kletsen weer lekker in slaap! Zo nam ze veel langer rust, had daarna meer trek en dronk beter, en kon dan ook weer langer vrolijk wakker zijn. Haha lang verhaal, maar ben het dus eens met de rest: rust is belangrijk dus ik zou ze laten liggen zolang ze tevreden zijn.
in de ochtend haal ik hem uiterlijk om9 uur uit bed maar het is ook wel eens voor gekomen dat hij om 9 uur wakker werd en dan rustig tot half 10 aan het kletsen/ brabbelen was. overdag moet ik hem wel langer laten liggen aangezien hij het eerste half uur brabbelt voordat hij slaapt en als hij wakker wordt en hij brabbelt maar huilt niet dan laat ik hem ook wel eens liggen als hij kort geslapen heeft. slaapt hij niet rust hij toch denk ik maar zo.
ik liet mn zoontje liggen tot hij eruit wilde...dus mopperen/roepen.. lekekr juist dat ie het fijn in zn bedje vond...hij is altijd verknocht aan zn bedje...voor het slapen speelt/brabbelt ie altijd lekker en als ie wakkker wordt ook...al moet ik zeggen, nu roept ie me snel geirriteerd...dna wilt ie er gewoon uit ( maarja is al heel wat ouder natuurlijk)
Onze zoon kan ook heerlijk liggen kletsen/spelen in bed als hij wakker wordt. Ik laat hem liggen tot hij begint te mopperen. Ik vind het ook een heerlijk geluid, dat gebrabbel en gelach uit z'n kamertje. Zo lang hij het naar z'n zin heeft in bed, laat ik hem lekker liggen. Helemaal eens met alle dames die aangeven dat kindjes dan ook hun rust krijgen. Alhoewel ik ook wel eens binnenkom in z'n kamer en dan staat hij te springen in z'n bedje...
Doordeweeks is hij meestal eerst wakker (rond 7 uur) en dan gaat mijn man hem aankleden. Soms zijn wij eerst wakker en dan gaat mijn man eerst zijn tanden poetsen, en als hij de badkamerdeur dan openmaakt hoor ik in de kamer naast ons ineens "EH!" Zo lief Dan gaat de kleine een beetje babbelen en roepen tot mijn man naar hem toe gaat. Ik ben geen lui varken hoor haha maar zodra de kleine mij ziet 's ochtends wil hij à la minute drinken en kan ik zijn poepluier niet goed verschonen door het gegil en gewurm, en met mijn man hebben ze samen de grootste lol. Ik ben heel benieuwd hoe het straks gaat met een kleine baby erbij.
Het ligt er aan hoe lang ze al in bed liggen... als ze al haar tijd geslapen heeft (2 , 2,5 uur) dan ga ik haar eruit halen. Of tenminste: Ik ga rustig naar haar toe en nog even op de grond bij haar bedje mee zitten spelen. Ik vind dat ze niet altijd hoeven brullen/jengelen/mopperen. Je mag hetook wel eens voor zijn. Dat mama/papa ook gewoon komt. Maar het hangt dus wel af van de tijd dat ze al geslapen hebben.
Hier halen we Finn eruit als hij begint te huilen, mopperen of papa/mama roepen...meestal is dit vrij snel nadat hij wakker is. Ook toen hij kleiner was altijd zo gedaan