Wie heeft er verstand van arbeidsrecht, contracten (4e contract voor bepaalde tijd na 3 contracten in 2,5 jaar tijd). Wie mag ik daar via pb een paar vragen over stellen. Het gaat om de cao klein metaal, dus het liefst iemand die echt weet wat de rechten zijn.
Ik dacht altijd dat 4 contracten niet mag. Misschien de rechtsbijstand of een andere telefoonnummer bellen voor juridische hulp!
horeca mag je 4 contracten bepaalde tijd maar overige cao niet dan is het na het 3e contract (of na 3 jaar) een vast contract
Ik werk ook op de personeelszaken in de metaal sector, je mag me een pb sturen. Ze hebben nu trouwens sinds een jaar ongeveer een nieuwe wet dat je 4 contracten mag geven wanneer je onder de 27 jaar oud bent.