Hallo dames, Heeft iemand een leuke idee voor een leuke broek voor de zomer. Ik draag liever geen korte broeken of rokjes, maar zo'n skinny jeans zit ook zo strak en warm.... Iemand de tip? Als het afslankt is mooi meegenomen foto's/ plaatjes zijn welkom. Bedankt alvast
Een jump suite? Zo'n katoenen broek (je ziet ze veel in zwart/wit of aztec print nu) Linnen broek maxi jurk
Ik draag ook niet graag korte broeken/rokjes in de zomer (geen mooie benen). Maar om het niet snikheet te krijgen vind ik de maxidress een mooie oplossing! Lekker luchtig en geen blote benen. Als je echt een broek aan wil kan je ook van die losse broeken die je tegenwoordig veel ziet aan doen.
ja idd, maxi jurken/rokken zitten echt hemels en je ziet je benen niet die luchtige katoenen broeken zitten ook heel lekker.
Ik mag op mijn werk geen korte broek dragen en een rok/jurk is helemaal uit den boze. Dus ik draag op hele warme dagen altijd een wijder zittende linnen broek. Heerlijk luchtig en toch volledig bedekt. Een losser zittend katoenen shirt erboven met mouwen en ik kan prima er tegen aan op de warme dagen.
Ik show absoluut niet graag mn benen en ik heb voor de zomer een aantal maxi rokken en maxi jurken gekocht, een witte jeans, twee katoenen broeken met print en een lichte beige chino.