Wie helpt mij? wel of geen ei? wanneer ovutesten? hoe moet ik rekenen

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Mammatje89, 11 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mammatje89

    Mammatje89 Actief lid

    10 okt 2011
    373
    0
    0
    Lieve Dames,

    Wie kan mij een beetje helpen.

    Ik ben op 14-02 ongi geworden. Ik heb op 26-02 een smiley op mn db digitaal gehad. En ben vanmorgen Ongi geworden.

    Ik zit nu dus op een cyclus van 26 dagen. Maar tussen de tijd van de smiley en de ongi zit precies 2 weken.
    En tussen de tijd van de 1e dag ongi en die posi smiley zit 12 dagen.

    Heb ik dan nu wel zowieso een eisprong gehad. En hoe moet ik dat nu berekenen dan.

    Ik had gister avond sex, zittend, dus ik dacht zelf eerst dat het daardoor kwam dat ik wat licht rood bloed verlies had, maar ben dus benieuwd of het nu ook door gaat zetten.
     
  2. felina

    felina Actief lid

    17 jan 2012
    350
    0
    0
    NULL
    volgens mij klopt het gewoon hoor..... nu gewwoon effe wachten of je menstruatie doorbreekt
     
  3. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.979
    15.608
    113
    Nabij Utrecht
    Als je op dag 12 een smiley had heb je op dag 13-14 je eisprong gehad.
    Als je een cyclus hebt van 26 dagen, heb je een luteale fase van 12-13 dagen.
     
  4. Mammatje89

    Mammatje89 Actief lid

    10 okt 2011
    373
    0
    0
    Mn cyclussen verschillen nog al zoals je kunt zien in me onderschrift.
    Wanneer kan ik nu het beste beginnen met ovutesten? Ik denk rond de 9e dag ofzo of niet? En is dat een normale LF of niet?
     
  5. Mammatje89

    Mammatje89 Actief lid

    10 okt 2011
    373
    0
    0
    Tis trouwens wel zowieso een menstruatie, verlief nu licht rood bloed, niet ernstig maar dus wel een ongi.

    En.... heb ik nu dan wel een eisprong gehad???
     
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.979
    15.608
    113
    Nabij Utrecht
    Zonder eisprong geen menstruatie dus je hebt idd een eisprong gehad.
    Ik zou op dag 10 beginnen met testen.
     
  7. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    we lopen gelijk mamatje :) hier ook de 26e positieve ovulatietest en vandaag ongesteld :( hopelijk hebben we aankomende maand meer geluk :D
     
  8. Sasya

    Sasya Fanatiek lid

    26 jul 2011
    1.217
    0
    0
    Noord-Holland
    Dat is niet waar wat je hier zegt. Het is wel degelijk mogelijk ongesteld te worden zonder een eisprong te hebben gehad.
    Somige dames hebben maar uit 1 eileider een ei en zijn toch elke maand ongesteld.

    Je lichaam maakt zich klaar voor het nestelen van een eitje en als dat niet gebeurd word je gewoon ongesteld.
    Om er achter te komen of je een eisprong hebt kan je het beste gaan temperaturen, na je eisprong gaat je temperatuur altijd omhoog.

    @Mammatje, Nu hoeft dat hier helemaal niet en als je een positieve ovulatie test hebt gehad en je bent precies 14 dagen later ongie kan je er idd wel vanuit gaan dat je een eisprong hebt hoor :)
     
  9. Mammatje89

    Mammatje89 Actief lid

    10 okt 2011
    373
    0
    0
    Oh wat leuk nou ben benieuwd aankomende maand ik ga duimen voor ons
     
  10. Mammatje89

    Mammatje89 Actief lid

    10 okt 2011
    373
    0
    0
    Hoe gaat dat tempraturen in zijn werk? wanneer moet je dit doen? welke dagen en welk tijdstip??
     
  11. Dubbeltje82

    Dubbeltje82 VIP lid

    7 jan 2011
    11.704
    3.816
    113
    Vrouw
    @ Mammatje: kijk eens in het "temperaturen" gedeelte hier...

    Ik temp altijd 's ochtends nog voor ik een stap uit bed doe en zoveel mogelijk op dezelfde tijd, vaginaal, met een 2-decimalen-thermometer. Dit doe ik de hele cyclus door (dus ook tijdens mijn ongi).
     
  12. Lizzy14

    Lizzy14 Niet meer actief


    Toch even hier op reageren hoor. Ik snap niet zo goed wat je hier bedoelt. Je eitje springt vanuit je eierstok en wordt als het goed is opgevangen door je eileider. Je eileider zegt dus niets over je eisprong. Overigens is het niet zo dat meiden met 1 eierstok nog maar eens in de 2 maanden een eisprong hebben. Je eitjes springt niet om de beurt links en dan rechts en dan weer links. Vaak is het zo dat bij meiden die 1 eierstok hebben, deze de eisprong helemaal overneemt waardoor een vrouw nog steeds elke maand een eisprong heeft.

    @TS: temperaturen doe je elke dag vanaf het begin van je cyclus, dus op dag 1. Je doet dit elke dag op een vast tijdstip, voor je uit bed stapt dus direct bij het ontwaken. Niet eerst naar de wc gaan of iets dergelijks want dat heeft weer invloed op je temperatuur.
    Je kunt rectaal of vaginaal temperaturen maar van rectaal wordt gezegd dat het het meest betrouwbaar is. Het is handig om een digitale thermometer aan te schaffen met cijfers achter de komma. Die is het meest nauwkeurig. Gewoon bij de drogist te krijgen.

    Heel veel succes!
     
  13. Sasya

    Sasya Fanatiek lid

    26 jul 2011
    1.217
    0
    0
    Noord-Holland
    Misschien niet het beste voorbeeld/uitleg sorry, maar wat ik duidelijk bedoelde te maken is dat je wel degelijk ongesteld kan worden zonder een eisprong te hebben.
    Er werd nl gezegd : Zonder eisprong geen menstruatie.
     
  14. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    Officieel is dit dan een ontrekkingsbloeding en geen menstruatie. Het is vergelijkbaar met als je de pil slikt. Je hebt dan ook geen eisprong, terwijl je wel "ongesteld"wordt in de stopmaand

    @TS: je had een positieve ovulatietest en 14 dagen later ongesteld, je kan er dus voor 99,9% zeker van zijn dat je gewoon een eisprong hebt
    Ik zou rond dag 9 beginnen met ovutesten. Volgens sensitest en zwanger en kids moet je bij een cyclus van 28 dagen op dag 11 beginnen met ovutesten, en bij een cyclus van 26 dagen dus vanaf dag 9
     

Deel Deze Pagina