Hoi allemaal, Ik weet dat er veel van dit soort topics zijn maar ik wilde toch graag jullie mening horen. Ik heb vrijdag mn eisprong gehad. Ik dacht dat mn man en ik te laat waren want we hebben zaterdag pas geklust . Toch heb ik vanaf zondag last van pijnlijke tepels . Ook lijken mijn borsten gespannen . Verder heb ik menstruatie achtige krimpen, last van maagzuur en last van haar uitval. Zouden dit tekenen van zwangerschap kunnen zijn? Ik kan op 1 december testen. Ik heb hoop maar durf er toch ook niet echt vanuit te gaan. Ben bang anders veel te teleurgesteld te zijn.
Ja, je zou zwanger kunnen zijn, maar eerlijk gezegd dat ik niet dat je nu al klachten daarvan kan hebben. De meeste vrouwen krijgen pas klachten als de innesteling is geweest (4 tot 10 dagen na de eisprong) of soms zelfs pas later.
Dit lijken mij eerder klachten van de eisprong. Je kan nu nog eigenlijk niet echt iets voelen lijkt me. Weete je hoe laat je vrijdag je eisprong hebt gehad (ongeveer?) Want een eitje leeft 24 uur, maar moet eigenlijk binnen 12 uur bevrucht zijn, dus er is ook een grote kans dat je te laat was. Heb je het een paar dagen ervoor nog gedaan?
Hmmz ja wel twee dagen ervoor nog. En ik weet niet precies hoe laat mn eisprong was ik merkte het vrijdagavond aan mn afscheiding. Ik denk zelf ook dat het niet zo is. Maar toch is er onbewust toch stiekem die hoop
Weet iemand van jullie hoe lang klachten van een eisprong kunnen aanhouden ? Ik heb namelijk nog steeds last van maagzuur . Mn tepels zijn wel minder gevoelig maar Mn borsten zijn nog steeds op gezet. Ook ben ik erg misselijk. Kan dit nog steeds van de eisprong zijn nog. Mijn nod is op 1 december .
die klachten blijf je houden tot je ongesteld wordt. helaas lijken de klachten van een zwangerschap en klachten die je hebt tussen eisprong en ongesteldheid erg op elkaar!
het kan idd van een zwschap zijn of een ongi.....stom he hahahaha.. Zit hier ook af te wachten...heb lict zeurderig gevoel...ook van alles aan mijn borsten/...maar weet inmiddels dat het alle kanten op kan
als je zegt dat je 2 dagen voor de eiersprong nog geklust hebt en 1 dag erna, kun je best zwanger zijn lijkt mij Super spannend, einde van nov dus maar eens een x testen. Hoop het heel erg voor je Liefs
Thnx voor het lieve berichtje . Ik hoop het natuurlijk ook op. Ik zou het liefst nu al testen . Maar had begrepen dat zo een test dan nog niet betrouwbaar is. Dus ik moet nog even geduld hebben. ( niet mijn sterkste punt )
Hmm... mijn man zei gister toevallig tegen me, toen hij door mijn haar woelde: "Wat is je haar vol!" Als zelfs hem het opvalt... Ik zit nu op 7 DPO dus moet nog even wachten met testen... spannend!!
Dit is onze eerste ronde en dit is dus ook de eerste keer dat ik een eisprong heb namelijk. Dus ben inderdaad ong 4 weken gestopt met de pil
Stoppen met de pil kan ook heel veel klachten veroorzaken. Feit is nu eenmaal dat als je eenmaal bezig bent met zwangerschap je van alles (aan klachten) gaat koppelen aan een eventuele zwangerschap. Rondneuzen op dit forum kan al veel duidelijkheid geven. En als je het even niet meer weet vraag je het aan de rest, niks mis mee toch... Heel veel succes en 2 streepjes gewenst!!
Frustrerend he!? Maar idd de klachten tussen je eisprong en menstruatie kunnen van alles zijn en van alles of niks betekenen. Zeker wanneer je net gestopt bent met de pil kan je alles sterker voelen. Heb je al eens eerder zonder pil een eisprong gevoeld? Want afscheiding zegt niet alles namelijk. Ik duim iig voor een mooie test, want het zou toch heerlijk zijn wanneer het meteen raak is!
Mijn man en ik zijn al eerder een keer gestopt met de pil twee jaar geleden. Alleen door omstandigheden zijn we toch na een half jaar begonnen met de pil. Ik weet dus hoe het voelt als ik een eisprong heb. Ik had toen nooit zo heftig last van klachten dus vandaar mijn verwarring .