11 september heb ik een feest van mijn opa&oma, die vieren dan dat ze 50 jaar getrouwd zijn (was in juli) alleen.. wat moet ik aan?! ik heb heel veel leuke jurken gezien maar, met maat 52 is het moeilijk om iets leuks te vinden dat je ook leuk staat, en niet te duur is.. iemand tips?
Gewoon een leuke legging, (feestelijke) lange tuniek met leuke schoentjes eronder! Niet duur (op zich) en je ziet er toppie uit!
Bij M&S mode hebben ze best leuk spul, óók voor een maatje meer. En het is er relatief goedkoop! Ook Miss Etam heeft een grote maten afdeling (wel redelijk prijzig) maar als je daar slim winkelt kun je je kleding ook nog na het feest dragen (combineren met andere kledingstukken)
Wat is je smaak? Ik heb nooit moeite gehad met kleren vinden in mijn maat ( 48 ) en mn moeder ook niet in haar maat ( 50 ) ik hou van meisjesachtig/vrouwelijk en roze, mn moeder van jasjes, broeken, blouses en blauw. Wehkamp? Great Looks - jurk - wehkamp.nl erg mooi Great Looks - jurk - wehkamp.nl C&A - bolero - wehkamp.nl leuk op een simpel zwart jurkje of broek en shirt Great Looks - tuniek - wehkamp.nl