Lieve damens, Ik ben 5 dagen overtijd, soms wel een dagje te laat maar nooit zo lang als nu. Mijn temratuur is al dagen hoger dan normaal, namelijk rond de 37.5 veel last van ongi pijn en lage onderugpijn, maar soms is het ineens weg. Een vreselijk nat gevoel van onder. Opvliegers. Rommelige darmen, eerst diaree (sorry) en dan lukt het weer helemaal niet. tepels ietsje gevoelig, maar niet heel erg en ook niet donkerder ofzo. Heb de 2e dag en de 4e dag overtijd een test gedaan (predictot) maar geen rerslutaat. IK ben zo nerveus, herkent iemand dit?
hmm, het zou maar zo kunnen zijn dat het zwangerschapssymptomen zijn. Ik zou een ander merk test proberen, bijv. de CB of die van de kruidvat en er dan 's morgensvroeg mee testen met ochtendurine. Volgens mij is voor de predictor meer hcg nodig dan voor die andere. Sterkte met wachten!
Ik herken al bovenstaande symptomen ook als zwangerschapsverschijnselen. Ik heb er alleen nog groter wordende borsten bij. Maar alleen een test kan je nu zekerheid geven! Succes!
idd een test kan uitsluitsel geven... ik herken dit ook als symptomen van een zwangerschap, en idd ook ik heb er zere borsten bij
Bedankt voor jullie reactie, tja ik wil het nog even tot dinsdag afwachten. IK was maandag bij de gynacoloog en die zij dat er dik slijmvlies in mijn baarmoeder zat, waarop ik andwoorde dat mijn menstruatie moest komen die dag. Maar de gynacoloog zij min of meer tussen neus en lippen door "of je bent zwanger". Aangezien ik daar niet echt op rekende sloeg ik er geen acht op maar ja de menstruatie kwam niet. Ik ben namelijk al een poosje bezig zonder succes. Maar ik heb me nog nooit zo als nu gevoelt.
het was dus niet de bedoeling dat het bovenstaande bericht drie keer verscheen hihi sorry Edit Moderator: Ik heb 2 overtollige berichtjes verwijderd.
de predictor testen testen meestal later positief omdat die niet zo gevoelig zijn moet een hogere hcg waarde voor hebben dus misschien wie weet met een gevoeligere test! evt kruitvat ect... de verschijnselen lijken er wel op ,ondanks je lichaam je goed voor de gek kan houden! maar ik hoop voor je dat je wel zwanger bent en probeer van de week nog een testje.........SUCCES!
Ik herken dit ook. Aleen zijn mijn (.)(.) ook aan het veranderen. Ik ben zelf nu 2 weken overtijd en nog niet ongi (wel 2 nagatieve testen) Ik begrijp je nervositeit! Veel succes!
Mijn borsten zijn pas vanaf de 10 week ofzo aan het veranderen (dat ik het kan zien). Daarvoor had ik wel last van zere tepels bij kou, maar verder bijna niets. Laat je even weten of je zwanger bent? ben erg nieuwsgierig en hoop het voor je! groetjes sanneke
Na mijn bezoek aan de huisarts morgen hoop ik meer te weten. Ik zal het zeker laten weten als ik zwanger ben. Groetjes, Maddy
Morgen als alles goed gaat een week overtijd! Dinsdag belt de gynacoloog, daarna ga ik testen. Gister middag en avond was mijn tempratuur 37.9 erg hoog voor mij. Probeer me nu wel een beetje relax te houden want de afgelopen dagen gierden de zenuwen door me lijf. Nog even afwachten.
Klint bekent, aleen waren mijn boobs al aan het groeien. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt. Suc6 Groetjes Jessie33
@mimi, kwa temperatuur mag je alleen smorgen voor het opstaan kijken wat voor temperatuur je hebt. Overdag heeft geen nut, want dan is hij altijd hoger, omdat je dingen doet.