Het blijft echt een ierietand program En toch blijf je kijken Kees blijft mijn mol Nu nog 1 hele week wachten pffffff En dan weer een heel jaar wachten hihohihi Op voor de televisier ring voor wie is de mol
waaat? ik zie het nu ook.. dacht echt dat er briefjes van 500 bijzaten ahum, ik zie Kees nu ook door de trein lopen... (ik kruip weg in een hoekje om me heel hard te schamen)
Ja voor hun morgen.l..en voor ons volgende week...vond het ook al een gekke opmerking.... Trouwens van Kees en Carolien zag je de naam op het kaartje in het doosje.....van Pauline niet, en de reactie van haar leek er eerder op dat ze daar de naam van Kees las!
Zweep erover, hahahaha! Dacht al dat ik van alles had gemist, dikke stress hier... Wat mij wel opviel was idd, dat art in het begin zei we hebben nog: carolien, kees en paulien, een verliezer, een winnaar en de mol, maar in welke volgorde? Toen dacht ik, je zegt het gewoon zoals het is!!!!
Ik heb denk ik toch wel een fantastische hint ontdekt, let op: De cijfers die Paulien in de trein kreeg relateren aan de letters in de zulu woorden. 31-2-7-29-18-35-6-45-3-7 Boom-televisie-kast-schoen-deur-fiets-bed-huis-oma-emmer. Is: TOLISDEMOL.
Ik kom ook even binnenvallen. Wauw Kletskoek, wat een hint! Hoe kwam je er zo bij om dat te koppelen met de zulu-woorden?
Dat was ook de vraag aan Paulien. Zij moest deze in de juiste volgorde zetten. Het een en ander met elkaar combineren en goed puzzelen.
Wauw! Super mooie hint! Ondanks dat ik al vanaf afl 1 of Kees zit, heb ik deze aanwijzing niet kunnen bedenken. - . Helemaal top!
Dit zou een goede zijn!!! Verder vond ik het erg verwarrend hoor. Op een gegeven moment krijgt iemand de hint over de kokertjes: "waar je wat kan vinden, kun je ook wat kwijtraken" . En dan zie je Kees een koker vinden, en Paulien maar een beetje rondlopen in die winkel? Dan zou je zeggen, Paulien is aan het mollen....