Wij hebben 2e hands een nintendo Wii gekocht gisteren Nu hebben we hem aangesloten en hij doet het prima. Maar na wat surfen op het internet zag ik iets staan over dat je een batterij accu ofzo nodig zou hebben om de controller in op te laden. klopt dat? kan je er anders niet meer mee spelen als hij leeg is de controller?
Klopt weet niet of er ook gewone batterijen in zitten, maar is uiteindelijk wel goedkoper om zo'n oplader te kopen.
Moet je even kijken wat voor batterijen er in de controllers zitten... wij hebben er gewone penlites inzitten dus die kunnen we vervangn als ze leeg zijn... als je er een accu in hebt dan zul je wel een laadstationnetje nodig hebben anders kun je er idd niet mee spelen als ze leeg zijn (wat ook wel weer logisch is)
Die opladers kun je kopen bij Intertoys/Bart Smit/Game plaza en anders bij Bol.com. Het is veel handiger dan telkens die batterijen verwisselen.
wij hebben zo'n vervangende batterij erin, dieje in oplader moet zetten. stukken beter dan van die kleine batterijen steeds kopen. als ze nu leeg zijn dan zetten we ze ff in de oplader en dan kan je er weer ff tegenaan.
dan moet je even kijken wat er in de controller zit. als er een accu in zit dan zal je een oplader moeten hebben. ik heb controllers met batterijen. ik heb er oplaadbare batterijen inzitten. 2 erin en 2 in de la. als de ene leeg zijn dan gaan die in de oplader en de volle in de controler.