De eerste was 6 weken 2 dagen en de tweede 6 weken 3 dagen. Maar ze zei al meteen dat dit een meetfout is omdat ze er natuurlijk nooit 100% recht voor liggen waardoor je ze met deze grootte nog niet helemaal goed kunt meten.
Wat heb ik hier lang op moeten wachten. En wat is hier een hoop verdriet en wanhoop aan voorafgegaan. Daar heb je een hoop van meegekregen.
Voel je je nu ook wat relaxter ivm bloedverlies? Het daar nog over gehad? En wanneer mag je weer spieken?
Veeeeel te lang op moeten wachten! En veel te veel van meegekregen. Nu gaan we samen naar de volgende echo
Mijne 14, op de 14de dag word ik altijd ongesteld als t niet raak is.. manlief vind dat geen goed idee Wuahhahahahaha
Met hoe de testen opliepen had het mij niet verbaasd. Met de laatste beta hcg uitslag wel. Die was nou niet mega opgelopen ofzo.