Wie is er nog allemaal bezig deel 3

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door JosjeM, 22 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.933
    15.587
    113
    Nabij Utrecht
    Ligt niet aan jou hoor! De gyn moet toch ook wel weten dat het zwanger worden niet alleen afhankelijk is van een hoge zaad score.
    Vind het ook niet netjes dat ze dat zo maar ff gezegd heeft (dat het nu wel gaat lukken).

    Maar ik duim enorm hard dat ze het gewoon goed heeft :D
     
    Maan14 vindt dit leuk.
  2. Ebrum

    Ebrum Fanatiek lid

    11 mei 2013
    1.725
    853
    113
    Had ik maar de bericht gewijzigd... mijn excuses dat ik verkeerd ben overgekomen hoor. Ik gun iedereen, zelfs mensen die langer dan mij bezig zijn.
     
  3. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Tis oké, we willen je graag helpen :)
     
  4. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Het is goed je komt nu al heel anders over. Het is zo dat er de afgelopen twee weken twee topics geopend zijn van mensen zonder vruchtbaarheids problemen die perseej een tweeling willen en daar zelfs hulp bij willen van een gyn.

    Daarom dat we er zo fel op reageren.

    Ik zou wel even langs de gyn gaan om na te laten kijken waarom je zulke langen cyclus heb.
     
  5. Ebrum

    Ebrum Fanatiek lid

    11 mei 2013
    1.725
    853
    113
    Maandag hebben we onze eerste afspraak, ben benieuwd. Hopelijk kunnen ze iets voor mij betekenen!
     
    Maan14 vindt dit leuk.
  6. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    H
    Hoop ik ook voor je :)
     
    Ebrum vindt dit leuk.
  7. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Dames, ik ben best wel zenuwachtig voor de 20 weken guo aanstaande woensdag..
    Hoop zo dat ons meisje niet dezelfde afwijkingen heeft als dat ik gehad heb!

    Moest ik even kwijt:oops:
     
  8. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Zenuwen horen erbij. Er wordt natuurlijk in detail gekeken en dat is ook ontzettend spannend. Welke dingen heb jij gehad waar je nu bang voor bent? Zijn die dingen erfelijk?
     
  9. JosjeM

    JosjeM VIP lid

    4 jun 2017
    10.888
    9.664
    113
    Vrouw
    Natuurlijk ben je zenuwachtig. Dat hoort erbij denk ik. Hopelijk is het allemaal oke!
     
  10. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Dat is helemaal te begrijpen hoor. Wat voor soort afwijking is het en is het erfelijk?

    Dikke knuffel!
     
  11. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Een gat tussen de boezems(hart), hart is altijd zwak gebleven ook..(3× hartstilstand gehad als baby) niet goed verwerkende nieren, niet goed functionerende longen(door te vroeg geboren) een anusatresie (zonder poepgat geboren), en zonder slokdarm geboren (Word vaker gezien bij anusatresie) darmen die continu bekneld raakte.. tja hele waslijst :(
    Ik weet niet of t erfelijk is, mijn dochter heeft t gelukkig niet gehad!

    *nu ik dit zo neer gezet heb voel ik me ontzettend kwetsbaar*
     
  12. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Jeetje Kimmetjuh90, wat heb jij in je jonge leventje veel mee moeten maken :( En kan mij voorstellen dat je mogelijk nog een nasleep hebt van al deze dingen die je noemt. Kan mij je angst voor de guo goed voorstellen. Een knuffel!
     
  13. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Ja, dus alles behalve makkelijk geweest, daarom wens ik t mn kids ook echt niet toe :(
    Thx voor de knuffel:)
    Hoop echt dat de guo goed gaat zijn :(
     
  14. Maan14

    Maan14 Niet meer actief

    Het gatje tussen de boezems is als het goed is te zien tijdens de guo als het er is. de rest weet ik niet. Snap je gevoel helemaal hoor en ook dat je je eigen kwetsbaar voeld. Mijn hartaandoeningen zijn 50%erfelijk maar niet via een echo op te sporen.


    Ik duim dat ze straks vertellen dat je een gezond baby'tje in je buik heb!!

    Mag ik trouwens vragen met hoe veel weken je geboren bent?
     
  15. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Dat mag, met 26 weken ben ik geboren.. erg te vroeg dus..
    Bij mij is t het dicht gegroeid (gelukkig) je hoort enkel wel een soort draaikolkje, volgens de cardioloog was dit geen probleem.
     
  16. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Wat vroeg inderdaad, ook iets wat best vaak voor komt bij prematuren onze zoon is er ook op getest op de Nicu. snap dat je angstig bent voor de echo. Ze hebben nooit wat gezecht over kans op erfelijkheid?
     
  17. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    #2417 Kimmetjuh90, 8 feb 2019
    Laatst bewerkt: 8 feb 2019
    Nee, sterker nog.. enige wat ze vertelde toen ik zwanger was van mn dochter was dat ik nooit of te nimmer natuurlijk mocht bevallen, dat zou mn dood betekenen.. Ik ben daar ZO van geschrokken, nu wil zwolle de medische gegevens hebben waarom ze niet wilde dat ik natuurlijk beviel, omdat ik ze die duidelijkheid niet kan geven.

    En ook waren ze niet zeker of mn lijf een zwangerschap aankon dus dat ik daar kwam zwanger en wel waren ze boos, want ik moest toen ik eist zwanger te zijn al daarheen, dan hadden ze uit voorzorg mn dochter dus geaborteerd, mede daarom ben ik bij deze zwangescha niet weer naar t vu overgegaan maar blijf ik lekker in isala zwolle.
     
  18. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Herkenbaar. Vaak is het gewoon dat ze niet weten hoe en wat, en dan uit angst van alles gaan roepen. Hoe is de bevalling bij je dochter gegaan?

    Ben daarom altijd blij met mijn arts die is heel relaxt. Ik mag alleen oficheel geen weeën remmers 'hebben ze me in het streekziekenhuis wel Gegeven en ik mag geen ruggenprik'

    En de Kinder cardioloog was boos dat ik in het streekziekenhuis bevallen ben dit mag tijdens een volgende zwangerschap niet dan moet ik in het sophia op controle en ook bevallen.

    Moet eerlijk zegen dat de zwangerschap van onze zoon mijn hart wel nog een extra duw gegeven heeft maar zolang mijn pompfunctie redelijk is en mijn kleppen niet verder gaan lekken mag ik zwanger raken. Daarom zit er bij mij onbewust zo veel druk op. Iedereen zeg je bent nog jong en heb nog alle tijd. Maar mijn hart heeft al die tijd niet.
     
  19. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.007
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Ben doormiddel van een geplande keizersnee bevallen, zou dit keer ook zo zijn vanuit t vu, denk dat Zwolle er ook wel in meegaat, krijg alleen mn medische gegevens niet regelt... super irritand..
     
  20. Maan14

    Maan14 Niet meer actief


    Wat vervelend maar ze moeten de gegevens geven als je het opvraagt.
     

Deel Deze Pagina