@Maan14 nog steeds wel goed. Inmiddels al wel twee blauwe plekjes, maar ach, dat heb ik er voor over. Morgen komt de Gonal f erbij, dus dan gaat het 'echte' werk in mijn lichaam beginnen. Althans dat hoop ik dan maar
Ja, eindelijk! Heb echt het idee dat dit nu pas onze eerste echte kans gaat zijn in bijna 2,5 jaar tijd. Dus ik hoop dat het gauw raak mag zijn
@JosjeM succes vandaag met de Gonal Volgens mij dacht mijn hoofd dat het vandaag al operatiedag was om 4.15 wakker geworden en gewoon niet meer kunnen slapen, dus ben er na 10 min woelen maar uitgegaan. Voordeel.... brood voor vandaag is al gemaakt voor iedereen
Oooh spannend! Ja dat is inderdaad wel onhandig... kan je iets regelen met iemand? Of met school? Edit: ik lees net dat er al wat geregeld is! Heel fijn!
@Maan14 niet rot bedoeld hoor... maar word je niet helemal gek van al dat testen? Dat lijkt me zoveel onrust brengen! Of valt het mee? Ik hoop dat het gelukt is meis!
Ik had even wat pauze van hier ivm uitvaart van mn tante, dus heb niet alles gelezen. Ik duim voor je mee @Maan14
Geeft toch nog controle over iets waar je geen controle over heb. Wij zijn nu 3 jaar bezig en in het eerste jaar van die 3 jaar heb ik echt niet elke maand getest te vroeg ongesteld worden is een groteren domper dan weten dat hij er aan gaat komen. Daar naast vind ik het fijn om te weten wanneer de ovitrelle er uit is.... Als ik dat. Niet gedaan had en zoals in de gebruiksaanwijzing staat dat op 10 dagen er na het er uit is en ik getest had was het een veel groteren domper geweest als je dan denkt zwanger te zijn terwijl het gewoon ovitrelle is.
Dat snap ik helemaal hoop zo voor je dat het op deze manier snel raak is! Succes vandaag met het bij gaan spuiten van het anderen hormoon.
Hier vandaag zelfde kleur testje als afgelopen dagen. Alleen die action die gisteren negatief was lijkt nu wel weer een lijntje te zijn. Ik stop met testen en hou mijn temp gewoon in de gaten.