ik ben al een aantal dagen lichtelijk misselijk met vlagen.. maar als het een symptoom zou zijn zou ik dan niet nu al positief moeten testen?
Geen idee, ik stelde testen steeds uit omdat ik ook wel lange cyclussen had. Ik was alleen moe en last van mn borsten, maar dat laatste heb ik rond menstruatie ook altijd en dacht dat k moe was van verhuizen haha. Heb je vandaag nog getest dan?
Balen miss fluffy! Ondanks de pijn samen met mijn man in huis aan de slag gegaan. De 'baby' slaapkamer omgetoverd tot kledingkamer. Als er een tweede kindje mag komen slaap die de eerste tijd toch op onze kamer. Ons zoontje slaap ook nog altijd vaker bij ons als op zijn eigen kamer 😂😂 Maar zelf nog altijd het gevoel dat moeder natuur ons geen tweede kindje gun. en nog altijd niet te behoeften er tegen in te gaan onze geschiedenis met draakje gezien. Of het lukt of het lukt niet.
Gefeliciteerd foeke! Hier op cyclus dag 100 beland... Heb vanmorgen wel een hogere temperatuur gemeten dan normaal en heb normaal geslapen opgestaan en niet gedronken gister Morgen maar eens afwachten. Zul je zien ben je 95dagen het om de dag gezellig aan het maken en de afgelopen 5 dagen met een man gezeten die ontsteld was en dus geen zin had niet... Ach ben al blij als ik weer een keer ongesteld word.
Meiden ik ben even zo super verdrietig! Kijk net in de portaal volgens de gyn was alles bij mijn man goed..... Nu de uitslag vergelijken met de lijst van fraya..... Nu zou er van type a bewegelijk 25℅ moeten zijn mijn man heeft 3 Type a + b zou 50 moeten zijn is maar 16 En wel geteld 73 procent is gewoon niet beweegbaar!!!
Maan ik had ook al gereageerd in je andere topic. Snap dat je even verdrietig bent . Wennepen, zou jij het erg vinden om je kaartje een keer in handtekening te zetten? Hier kun je vinden hoe dat moet:http://www.zwangerschapspagina.nl/temperatuurkaartjes/585007-fotoles-fertility-friend-link.html. Is voor ons wat makkelijker meedenken . En had jij trouwens niet ook een doorverwijzing gehad of kreeg je een kuurtje van de HA of zo? Hoe is het daar mee?
Hij staat er hoor wennepen. Succes alvast bij de gyn. Ik ga de mijne maandag even stalken. Heb echt het idei dat ze er eigenlijk niks van af weet Weer wel nu hoe groot mijn ei die dagwas toen hij volgens haar ging springen of gesprongen was. 18mm.
Balen van je temp dat hij onbetrouwbaar is. Morgen is het DE dag.... vorige maand ging je temp morgen naar beneden en werd je ongi. Nu duimen dat hij morgen nog mooi hoog blijft.
Spannend Missfluffy, wel balen dat je temp van vanmorgen niet betrouwbaar is. Ik ben nog in afwachting van ei. Zou volgens gyn vandaag of morgen zijn maar heb nog geen positieve ovulatietest in handen gehad. Hij loopt wel wat op al. Spannend...
spannend Irene! ja balen van mijn temp, maar ik wist het van te voren.. we gaan het morgen zien. nog geen menstruatieklachten te bekennen in ieder geval. Ik heb wel iets anders geks wat ik nog nooit gehad heb... gele afscheiding.. weet iemand wat dat is? het is niet droog ofzo en stinkt ook niet, maar wel echt geel, de kleur van plas. (sorry voor de vieze details)
Wat raar fluffy. Ook geen geïrriteerd gevoel? Zodra ik Etos zwangerschaps vitamines slik krijg ik na mijn ei standaard eerst gele afscheiding en daar na iritatie.