Nou ajlaa ik vind het knap dat je je in kunt houden! Ok, als je weer te vroeg test en hij is weer nega dan weet je nog niks natuurlijk... Het is toch wat! Verder weet ik niet welke tests goed zijn. Ik hoor over die van kv juist vaak dat ze cals posi kunnen testen. Wil niet lullig doen maar iedereen heeft andere ervaringen dus je moet gewoon je gevoel volgen denk ik. Ik heb nu de ovu testen van medique. Die gaven mij 2 mnd geleden een vette posi test op het juiste moment en nu zijn ze nog nega dus ik vertrouw dat merk wel. Verder raaden ze bij die testen aan om het met ochtend urine te doen en dat is veel handiger als op het werk stiekem te moeten doen. Ik wacht dus in spanning af wanneer er een knalsptreep komt
En dan ga ik me nu maar eens lekker naar mijn bedje hijsen. Slaap lekker allemaal en morgen ben ik er weer, sowieso wil ik weten of je getest heebt ajlaa
Hoi meiden, daar ben ik weer. Even een weekend geen internet, mijn mannetje en ik waren afgelopen weekend 2 jaar samen dat hebben we lekker gevierd samen. Blike welkom terug, super dat je het leuk hebt gehad jammer van je misselijkheid, maar zoals je zegt het is voor een goed doel. Debster balen van je ongesteldheid, wel een kortere ronde dan de vorige keer toch? Nou meis balen op naar de volgende ronde. Ga je nog naar de huisarts voor die lange cyclussen? Noamy wat leuk dat ze zo reageerden, helemaal goed. Ben echt heel blij voor je. Ajlaa spannend meid, ik hoop dat hij positief is, ga heel hard voor je duimen? Paula hoe is het met je? Goed dat je het van je afzet, komt allemaal wel goed hoor. Ik heb afgelopen weekend 3x achter elkaar gedroomd dat ik een positieve zs test. Ben er helemaal niet mee bezig hoor...hahaha Verder iedereen die ik vergeten ben, fijn weekend gehad allemaal? En ik? Ik heb nog steeds hele hele zere borsten. Maar goed 17 februari naar de gynaecoloog en verder gaan we deze maand om de dag klussen, er ff flink tegenaan zodat er niks gemist kan worden. Blijkbaar heb ik mijn ei toch veel eerder dan ik elke keer denk. Ik bedoel als ik 6 positieve ovutesten heb moet ik toch echt van de 1e positieve uitgaan lijkt me en die is al na 9 dagen edm (1e dag menstruatie).
Nee paula had geen vermoeden maar achteraf vallen er altijd puzzelstukjes op hun plek!!!! Jij gebruik maken van je ei!!!! Klusze!! Ajla!! Weet je al wat??????
Heej igor!! Lief van je.... En jij gefeliciteerd met jullie 2 jarig jubileum!!!! Lekker genoten met elkaar?
Hey Noamy ja we hebben een heerlijk weekend gehad Hoe voel jij je verder? Ja Ajlaa ik ben ook benieuwd??
Ohh mooi!!! Ik voel me ok! Vandaag zelfs goed! Moet alleen vaak plassen en boer vaak en ben heel erg moe En als ik wat meer loop(heb zittend beroep) dan trekt t in mn onderbuik naar de zijkanten toe maar dat hoort erbij!!! Ben dan vrijdagnacht echt heel ziek geweest maar verder mag ik niet klagen! Ik kan alleen niet wachten tot 9 maart!!!! Duurt nog zoooo lang!!!
goedemorgen, het is rustig hier... Heb zelf ook weinig nieuws... Vanmorgen wel weer een lagere temp, 36,1, maar nog steeds maar een heel licht streepje op mn ovu test. Ik denk dat ik maar een hele korte LH piek heb of zo. Als ie morgen of overmorgen maar posi is! haha. Igor, heb je helemaal geen test drang??? je bent maar 1 dag ongesteld geweest toch?
en wie onder ons is eigenlijk nog niet zwanger? Volgens mij nog maar een paar niet? Ajlaa missichien, Igor misschien, ik nog niet... euhh... wie vergeet ik??
Hey Noamy, kan me voorstellen dat je uitkijkt naar 9 maart Paula, al met al ben ik 2,5 dag aan het "bloeden" geweest maar je kan het geeneens bloeden noemen, waterig bloed zeg maar. Kon het af met een inlegkruisje per dag (ik verschoon ze vaker maar had gekund). Nee heb geen testdrang. Ik moet de 17e naar de gynaecoloog, wacht tot die tijd en als die wat ziet geloof me dan zou het een hele verrassing zijn. Heb nog wel steeds hele zere borsten, maar ja ik heb inmiddels wel in de gaten dat het allemaal helemaal niks zegt.
ok toch 2,5 dag dus... tja, dan kun je er idd niks van zeggen. Heb zelf ook weer lichte menstruatie gehad deze ronde maar door mijn temp te meten weet ik zeker dat ik dus absoluut niet zwanger ben. Dat is dan toch wel fijn aan het tempen. Ben heel benieuwd hoe het bij de gyneacoloog gaat. Dan weet je iig zeker dat dalijk alles in orde is.
hoi hoooi, nee heb nog niet getest, voor de nieuwsgierigen hahaha ga straks naar kruidvat om test te halen, maar zit me af te vragen of ik dan niet moet wachten tot morgen ochtend. M'n eisprong heb ik waarschijnlijk op dag 20 gehad(dag 19 posi ovu), 14 dagen er bij optellen, zou ik dus deze maand een cylus van 34 dagen hebben en ik zit nu op dag 32. Dus ik test dan 2 dagen voor nod en niet met ochtendurine...
@igor nog gefeliciteerd met jullie 2 jaar samen zijn! En jeetje meid wat goed van je dat je die behoefte niet hebt om te testen! ben echt benieuwd wat de gyn. gaat zeggen!
Ajlaa dank je wel meid. Ik zou wachten tot morgenvroeg, ochtendurine is volgens mij het beste. Paula, ja die lichte menstruaties ken ik alleen van toen ik nog aan de pil was. Ik ben ook niet zwanger hoor, ik denk dat je ver terug moet zoeken voor ons lijstje. Oh ik weet het in deel 1, kan je daar nog bijkomen?
hmm ja ergens wel, trekkerig gevoel onderin mn buik, net alsof mijn spieren zijn verkrampt en wanneer ik me uittrek dan voel je het getrek, vrijdag avond misselijk geworden na rosé (waren bij schoonmoeders en die dwingt me gewoon om te drinken en steeds vragen waarom niet?) en vanochtend na yoghurt met muesli dacht ik bah misselijk en nu ook weer. Maaar net zo'n 15 min geleden begon ik dat ongi gevoel in mn buik te voelen dus snel naar de wc, was nog niks, wel wit wat aan mijn ************** blijft hangen, sorry hoor! haha Maar dit gevoel van ongi maakt me wel bang! dus nu sinds 15 min denk ik dat ik ongesteld ga worden, grrrr alleen nog steeds geen bruine afscheiding gehad en die heb ik sinds pilstop steeds een paar dagen voor ongi
Goedemiddag dames! Gefeliciteerd Igor! Altijd leuk, zo´n jubileum Ik vroeg me een tijd terug ook al af waar onze lijst ergens zou zijn.. roxie is er ook nog..! Aljaa, je zou wel ´s middags of ´s avonds kunnen testen alleen wel ff plasje opsparen. Ik heb 4 dagen voor nod ´s middags getest met een 2e streepje, was wel een erg licht streepje maar toch duidelijk! Noamy, wat toevallig, ik heb 9 maart de 20-weken echo! Voor ons allebei een spannende dag! En de buikfoto's die ik maak doe ik altijd 's ochtends, dan is m'n buik wel een stuk kleiner maar dan kan je m beter beoordelen en is de grootte niet afhankelijk van de hoeveelheid eten van die dag vind ik 's Ochtends als ik in bed lig heb ik zo'n grappig bobbeltje! Dan is het zo overduidelijk waar m'n baarmoeder zit, echt leuk!