Hoi meiden, er wordt hier goed geklust zegt, en dan bedoel ik natuurlijk in beide betekenissen Asun en Chantal, veel plezier met de echo's morgen. Hoop dat jullie net zo'n mooi plaatje krijgen als Blondi! Hier nog geen ongi te bekennen. Misschien toch zo even een testje wagen, maar ik ben bang dat ik er niks wijzer van word... Wat als hij net zo donker is als vorige week? Ben ik dan zwanger? Heb (heel dom) geen foto gemaakt van die van vorige week, dus kan het niet direct vergelijken, maar heb hem wel in mn hoofd natuurlijk! Hmmmmzzzz... what to do???
Lastig Roxie! tja misschien toch maar even een testje doen.. Als je niet zwanger bent zal die misschien lichter zijn? En als je wel zwanger bent donkerder Ik zal voor je duimen
Hey hallo! Luca, hoofdpijn... Dat is verschrikkelijk! Beterschap! Wel fijn dat het thuis weer wat rustiger is voor je Igor, als ik zon spermatje was dan wist ik het wel dalijk! Haha. (ik klinkt nu bijna als prins charles, bah! Haah) Ik wil de puppy ook graag zien! Ik ben alleen wel bang dat ik mijn vriend dan echt de oren van zn kop ga zeuren maarja, dan moet ie ook maar niet zo moeilijk doen. Blike, ik kan me goed voorstellen dat je bang bent maar dat je nu weer zo snel zwanger bent wil wel wat zeggen natuurlijk, het is je mega gegunt! Roxie.... Ik zou willen dat ik je antwoord kon geven maar ik weet het ook niet. Het lijkt me wel logisch dat de test donkerder zou moeten zijn als je zwanger bent. En dat ie juist lichter zou moeten worden als het dus om oude hormonen gaat. Of je er wijzer van word weet ik niet maar ik zou morgen gewoon testen, misschien weet je dan wel wat meer. Ik zal voor je duimen! Wij gaan vanavond gewoon nog een keer aan de klus en dan maar hopen dat morgen en overmorgen mijn temp een stuk omhoog gaat . Vandaag is de laatste kans deze maand, please please please... Ik vind het wel een beetje vreemd dat ik bijna geen afscheiding heb. Heb ik normaal ook niet veel maar iig wel duidelijk meer met mn ei. Dus.... Daardoor twijfel ik nog wel. Normaal is mijn temp nu 36,3 en vanmorgen was ie 35,9! Zo laag is ie nog nooit geweest... Dus word spannend!
Spannend Paula, ik ga voor je duimen. Ik ga zo toch even een testje doen. Heb vorige week ook rond deze tijd getest, dus niet met ochtendurine, maar na het avondeten. Ben benieuwd, maar ik vraag me af of het helderheid geeft...
Roxie succes meis ik hoop het echt voor je!! Paula ja als ik een spermaatje was wist ik het ook wel, ga nog maar ff flink klussen vanavond. En succes morgen met de operatie, hoop dat het allemaal meevalt voor je. Vriendlief begon gisteren trouwens zelf over de ovutesten of ik die niet moest gaan kopen, toen zei ik dat ik ze al had moest ie lachen. Hij vond dat ik goed bezig was Ik denk dat we morgen de zaadtest gaan doen, dan weten we meer en dan maar duimen dat toch alles maar goed is, las dat je met IUI ook maar 10% kans op bevruchting hebt. Ja ik weet het zover is het nog lang niet, maar ben graag goed geinformeerd over alles
Nou, haha, daar schiet ik dus geen reet mee op. Exact dezelfde streep als vorige week. Niks lichter, niks donkerder... Ik ben gewoon te ongeduldig. De mk is nu 4,5 week geleden. Denk dat ik toch nog maar 1,5 week moet wachten, dan zijn er tenminste 6 weken voorbij. Als ik dan nog niet ongi ben en positief test, dan kan het toch niet anders? Moest binnen 4 tot 6 weken ongi worden na mk. Kan mijn vk wel bellen, maar dan gaat ze toch weer dat zeggen. Geduld dus!! En er zijn hier zat meiden die veel langer moeten wachten op resultaat, dus ik zal er niet teveel over zeuren. Alleen nu effe: AAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGGGHHHHHHH!!! Zo, klaar!
Igor, succes met de zaadtest. Paula, morgen al je operatie? Heel veel sterkte, hoop dat je gauw opknapt!!! Fijne avond meiden. Ik ga lekker thee drinken, koekjes eten, met vriend en kat knuffelen en een goed boek lezen. En NIET aan zwangerschapstesten denken
Goedzo Roxie gooi het er maar ff uit. Hmmm maak in ieder geval nu even een foto, dan kan je straks wel vergelijken.
Hmm roxie schiet je inderdaad neit vel mee op en zit je ook vast niet op te wachten. Ik hoop voor je dat je snel weer duideljkheid hebt meid. Paula heel veel succes met je operatie.
Igor ik word donderdag pas geopereerd. Maar ik vind het een beetje een razig idee dat we de dag daarvoor nog sex hebben en ik dan naakt op die tafel lig en dat er dan vanalles uit komt gelopen haha. Dus daarom vanavond de laatste kans deze maand En toevallig.. Toen ik 2 maaanden geleden die ovu testen gebruikt had vroeg mijn vriend er ook ineens naar en biechtte ik ook op dat ik ze al had. Zijn reactie was precies hetzelfde haha, ik was goed bezig! Fijn als die mannen laten blijken dat ze het ook zo graag willen Roxie, ik ben al volop aan het duimen, spannend!
Nou blike.... Ze gaan mn buik opblazen met lucht om zo via een paar sneetjes in mijn lies 2 kuntstof lapjes te kunnen plaatsen. Lucht in mn buik... Dus dan word er wel wat uitgeperst daaronder denk ik haha.
Heb het vandaag op mijn werk verteld. Ik weet dat het vroeg is maar wil geen enkel risico lopen! Gelukkig waren ze allemaal hardstikke positief! Stelde zelfs voor om het narcosegas niet te gebruiken en ipv daarvan alleen spuitnarcose te gebruiken zodat ik nog wel kan assisteren bij operaties
Roxie wat vervelend! Weet je dus nog niks... Ik hoop dat je het geduld op kunt brengen, ook al kun je niet anders natuurlijk. Ach... Hij is iig ook niet lichter Blike, ik ben de laatste weken alleen maar bezig geweest met ziek zijn dus heb er niet echt bij stil gestaaan... Vind het wel een beetje spannend natuurlijk maar ben er niet bang voor of zo. Het is gelukkig maar een kleine ingreep. Alleen kan het herstel vervelend zijn maar misschien valt dat ook wel mee Komt goed! En ook voor de rest, bedankt voor jullie medeleven alleen is het overmorgen pas
@ paula: sterkte met je operatie! @ luca: wat heerlijk dat je oma eindelijk naar boven is gegaan en je nu wat meer rust in je huis hebt! @ roxie: erg rot dat je nu eigenlijk nog niets weet. Inderdaad misschien wat Blike zegt de vk eens vragen om een echo?
@ blike: dat is logisch dat je bang bent, zou ik ook zijn . Eerst die 12 weken maar eens voorbij zijn, dan zou ik pas rustiger worden denk ik.