hmm misschien ga ik toch nog een keer die ovutesten bestellen maar dan heeeeeeeel veel voor volgende maand haha dan kan ik door blijven testen....maar kan beter nu even eerst mijn ongi afwachten???....
aaah lief van je blondi!! maar je hebt deze zelf ook nodig Bestel gewoon die testjes van zwanger en kids... misschien dat die wel positief worden
meiden ik had van iemand en link gekregen voor ovutesten 50 stuks voor maar 6 euro ofzo en dit is de link ik moet nog even kijken hoeveel het nou precies kost maar iig niet veel en ze zijn hetzelfde als die van zwanger en kids ook die groene geloof ik! http://cgi.ebay.nl/50-OVULATION-PREG...item20b45f0197 Dit is die link!!
jeetje ineens iedereen weg haha. Ja ik zag het dat die aanbieding weg is maar komen denk ik wel nieuwe ik weet alleen niet hoe het werkt haha. Ik had ook van zwanger en kids blike maar geen ei gevonden...ja niet lang genoeg door getest waarschijnlijk maar na 25 dagen testen ofzo vond ik het wel best hoor! Ik zit nu op dag 39 (gerekend vanaf de dag dat ik "echt" ongi ben geworden) dus ben benieuwd hoelang het nog ga duren nu.... Ik dacht zoals ik typte gisterenavond dat ik wel ongi zou worden gisterenavond of vandaag maar dat is tot nu toe dus nog niet zo terwijl ik het toch echt wel voel....pffff word er gek van!! haha Zo ga nu zo even liggen met me zoontje lekker even slapen ik ben kei moe en heb hoofdpijn (zal vast van het denken zijn haha)
jeetje meiden ik word even gek!!! Weet even niet meer wat ik nu moet gaan doen Mijn pc is bijna leeg, dus kaartenleggen gaat al niet meer lukken omdat ik het via de pc opschrijf.. En naar de bank om een rekening te openen ben ik al te laat mee. en om 4 uur zou ik hier moeten vertrekken om de kids van school te halen, maar als ik nu eerst naar het huis ga (halfuur) zou ik daar rond 2 uur zijn en dan kan ik 2 uur later alweer weg en ik heb geen idee wat ik in het huis zou moeten gaan doen.. Maar hier eigenlijk ook niet aarghh Terwijl ik zoveel dingen had bedacht die ik nog wilde gaan doen deze week, maar bijna alles is op de computer en de oplader ligt thuis.. maar als ik dus naar huis ga heb ik niet genoeg tijd want 2 uur is zo voorbij.. hmm dilemma's Ik had trouwens vanochtend flinke ongikrampen links, is nu inmiddels alweer voorbij maar vind het wel een plaatsje op mijn klachtenlijst waard Als ik ongi ben zal ik hem ff met jullie delen nou dat was weer een heel lang bericht wat nergens over ging
shit de hoop dat ik zwanger ben is weer terug. en ik was juist zo blij dat ik me nergens druk om maakte, maar nu ik in de periode van mogelijke innesteling zit loopt ik toch weer meer op te letten of ik niets raars voel En ik was nog zo blij dat het deze maand zo lekker ging! Heb niet zoveel rare dingen hoor, het enige waar ik last van had was dat ik vannacht wakker werd door een trekkend gevoel links en een klein beetje misselijk was, en dat ik vanmorgen dus ook die ongikrampen had, en dat ik nu dus nog geen pukkels heb en ook nog geen opgeblazen buik zoals vorige maand. Maargoed dat zou eerder betekenen dat het ontpillen over is, want we hebben echt zo verkeerd geklust deze maand :s Ohja en dat ik nu heel de tijd koude rillingen heb maar misschien komt dat gewoon omdat het koud is ik ben trouwens even de tel kwijt geraakt.. 15 okt was mijn eerste ongidag. eisprong gehad op zaterdag 30 oktober, dus op dag 16 van de cyclus. LF van 12 dagen, dus op 13 dpo zou mijn NOD dan zijn. Dat is dan toch op 12 november? Ik dacht namelijk dat de calculator van deze site een LF van 14 dagen aanhield, maar die geeft als testdatum ook de 12e aan dus hij houdt een LF van 12 dagen aan dan? Of doe ik nu iets heel erg verkeerd..
luca, kan je die lf niet zelf invullen dan? anders denk ik dat ie gewoon een lf van 14 aanhoud.. je bent nu ongeveer de kindjes ophalen denk ik dus dat probleem van 'weet niet wat ik moet doen' zal wel opgelost zijn en probeer gewoon steeds te denken "mijn lichaam houdt me voor de gek zoals vorige ronde" als je al die klachten voelt! Misschien dat je het dan meer los kan laten ik weet nu dat al mijn klachten vorige ronde van mijn ei kwamen. Ik was toen best veel misselijk en nu weer. Alleen m'n boobies doen nog geen pijn gelukkig! Dat is echt irritant!
Jeetje luca wat een dillema's om niks hahaha dacht altijd dat ik moeilijk kon denken maar jij bent nog erger hhahahhah. Wat rekenen betreft moet je niet bij mij zijn want ik snap niet eens meer wat van me eigen cyclus laat staan die van een ander!! En LF zijn dat de dagen tussen eisprong en menstruatie? ik dacht tussen menstruatie en eisprong haha maar hoe moet ik nou mijn lf weten als ik niet eens weet wanneer me eisprong is? dat zou dan alleen met ovutesten te zien zijn? omdat ik dus me eisprong niet voel... ik dacht altijd dat je gewoon 2 weken dus 14 dagen na je ei je ongi kreeg maar dat is dus je LF? en is dus ook altijd verschillend? Hmm dan heb ik weer wat geleerd al heb ik er weinig aan, weet nu dan alleen dat het niet tussen je menstruatie en je ei is als ik het goed begrijp?? nou ja snapt iemand mijn bericht nog? lekker ingewikkeld allemaal! Ik snap niet dat mensen per ongeluk zwanger kunnen worden als je ziet wat iedereen er hiervoor moet doen of er zo mee bezig is met tellen en testen en rekenen en....pffffffff dan is het eigenlijk heel bijzonder en apart als je per ongeluk zwanger word!
Hi debster, ja je lhno's de periode vanaf 1 dag na je ei tot en met de dag voor je ongi. Die is vaak tussen 10 en 18 dagen, kan per vrouw maar zelfs per cyclus verschillen. En je lf kun je dus inderdaad alleen weten als je je ei ook hebt gevonden, maar elke cyclus kan dus weer anders zijn. Mijne was vorige cyclus dus 12 dagen en dus ga ik daar nu ook maar weer vanuit. Maar ik zal pas faam testen als ik na 14 dagen nog geen ongi heb gezien omdat het dus net zo Goed deze maand langer kan zijn. Maargoed als standaard wordt wel vaak 14 dagen aangehouden. En de fase van ongi tot ei heet folliculaire fase omdat je follikel zich dan ontwikkelt (omhulsel van het ei)
En mbt per ongeluk zwanger worden ja zelfs als je al die berekeningen niet doet loopt het allemaal gewoon door in je lijf dus is de kans dat je zwanger raakt net zo groot als je toevallig voor je ei vrijt! Misschien nog wel groter omdat je niet de stress vh zwanger worden hebt!
En Blondi ik ben nu idd de kids ophalen en dam tot een uur of kwart over 6 wel zoet. Ik Jad trouwens met weer wat bloed in mijn neus, zonder pijn of aanleiding niks! Vorige maand ook al mijn ongi kondigt zich een week van tevoren aan via mijn neus Haha! Of het eitje nestelt zich in in mijn neus gnagna
Saskia, wat lief dat je je zinnen op mij gezet had maar helaas... Nu die ongi nog! Grrrr! Blike, lag ff dubbel om jouw plantenspuit opmerking, super! Debster, mijn vriendin had precies hetzelfde met haar voeten en ook die croks gekocht 2 of 3 maten groter haha. Of ja.... Auw auw.... Was gewoon pijnlijk alleen al om ernaar te kijken, echt olifanten voeten (sorry....) maarja hoort er allemaal bij. (waar beginnen we toch aan!!!) Ik ga hier maar even afwachten wanneer die ongi komt en dan weer met volle moed ertegenaan!
Ja meiden, over per ongeluk zwanger worden. Moet er de laatste tijd weleens aan denken dat ik vroeger gelijk volledig in de stress schoot als ik 1 keer de pil was vergeten. Whaaaah, echt hilarisch om daar nu aan te denken. Doe het nu al 2,5 maand zonder pil en voor zover ik weet nog niet zwanger. Wat kon ik me vroeger dan zorgen maken zeg! Al die tellingen met lf hou ik (nog) niet bij. Gewoon lekker veel seksen, dan moet t een keer lukken. Ga kijken of ik mn lieffie vanavond weer kan verleiden! Fijne avond meiden! Liefs Roxie
Dames, Ik kom maar weer volledig terug op dit forum... merkte aan mezelf dat ik niks anders deed dan alleen maar hier zitten lezen, dit ging dan ook echt ten koste van alles! Was voor mijn gevoel ook te hard bezig met 'zwanger worden'. Dus ik dacht als ik er nou gewoon niet mee bezig ga zijn dan zal 't beter met me gaan.... Niet dus!! Korte update: 15/08 gestopt met pil 20/08 onttrekkingsbloeding, maar heel licht en kort (3 dagen) terwijl ik maand er voor de pil had doorgeslikt, en bij altijd zo was dat ik maand er na dubbel zo erg ongesteld werd ivm doorslikken van pil, nu dus niet! 26/09 ongesteld, jeej (of niet) maar dit duurde maar 2 dagen en was erg licht! 30/10 weer ongesteld, maar na 3 dagen ook weer voorbij en ook weer erg licht! Nou heb ik dat ik al een week of 2/3 erg last heb van misselijkheid! In de auto, als mijn vriend rijdt bijvoorbeeld, terwijl het zo'n rustige rijder is! Maar ook als ik zelf rijd word ik misselijk, maar goed ik ben géén rustige rijder, dus misschien daardoor zou je denken, maar word ook misselijk door sigaretten (terwijl ik een sigaretje echt wel lekker vind/vond), zelfs als ik thee drink voel ik dat zwaar op mijn maag vallen! Opgezette buik en vooral dat ik irriteerend gevoel heb in mijn buik, op de plek waar de baarmoeder zit, ook heb ik steeds gevoel dat mijn vagina wijder open staat, ja sorry hoor hiervoor, maar kan t niet anders omschrijven! Bovendien moet ik erg vaak plassen, de hoeveelheid valt trouwens elke keer weer mee! Ik werd dus zaterdag ongesteld en dacht ah zie je niks aan de hand, maar nadat de menstruatie erg licht was en na 3 dagen al voorbij houd ik deze klachten!! Maandag een test gedaan en vanochtend en die zijn negatief! Alhoewel ik een vreemd erg licht haast niet te zien iets zie, maar denk meer dat ik denk dat ik dat zie! Ik word er echt gek van! Nou heb ik gelezen dat er vrouwen zijn die 'ongesteld' worden tijdens zwangerschap en negatief testen en dan 12 weken zwanger zijn, maar toch kan met niet voorstellen! Bovendien denk ik niet dat het ontpillen is, dat heb ik in september gehad! En nu is dit toch wel anders! (jammer dat oude topic weg is, want daar stond precies in hoe en wat grrr) Mijn vriend/verloofde denkt dat ik wellicht zwanger ben en zegt dat ik naar de HA moet maar ik weet nu al hoe die gaat reageren...wacht maar af zegt die dan, en dat is ook wel zo, maar moet gewoon mijn verhaal kwijt, en hopen op zoveel mogelijk vrouwen die dit ook hebben gehad!
uhmmm nou daar ben ik weer volgens mij is mijn stressbui een beetje gezakt, ben weer thuis met de kinderen en de moeder is weer hals over kop vertrokken, ze kon de kinderen even niet aan ofzo. Dus ik ben nu alleen met ze. De jongste wilde weer niet eten vanavond, ondanks dat ik dr 10x had gewaarschuwd dat als ze niet zou eten dan ze dan naar bed ging. Weer niet gegeten natuurlijk, na haar 3 kansen te hebben gegeven heb ik dr naar bed gestuurd. Ze ligt nu al 20 min in bed te janken en is niet blij. Bij haar moeder heeft ze de gewoonte oneindig veel kansen te krijgen en bij mij zit het net even iets anders in elkaar. Dus ze riep al te gillen dat ze wilde eten, maar ik zei nee helaas morgen weer een kans. Het houdt nu zo'n beetje op dus ik denk dat ze zo wel in slaap zal vallen. Is ook wel eens goed want ze slapen hier nooit voor 10 uur (gaan rond half 9 naar bed maar blijven nog 1,5 uur wakker, uit bed komen, zeuren etc), dat arme kind heeft helemaal rode kringen onder dr ogen omdat ze zo weinig slaapt. Want om 7 uur moeten ze er gewoon weer uit en om 8uur gaan ze naar school, tot half 5. Gelukkig slaapt die kleinste nog wel altijd op school in de pauze, maar dat is echt niet voldoende. Doet me wel goed om ze eindelijk een keer goed te kunnen straffen, anders blijft het aan de gang. Elke keer als ze eruit komt (nu zo'n 5 keer), leg ik dr gewoon terug zonder iets te zeggen en volgens mij komt de boodschap veel duidelijker over dan wanneer ik probeer uit te leggen waarom ze naar bed moet en ze is weer op... en ze jankt weer nou dit kan nog wel een paar uur gaan duren denk ik oh ze is weer op en ze ligt weer nou ik ga dit bericht even posten want tegen de tijd dat ik klaar ben met typen is ze weer 100x opgestaan