Het schijnt dat dat maar ong 4% van de vrouwen lukt/gebeurt. ik was op de 23e uitgerekend en toen is Thijs ook geboren. ben dus benieuwd wie het nog meer "gelukt" is? groetjes
Mij! Hier twee keer. Allebei op de uitgerekende datum en de bevalling begon beide keren met gebroken vliezen, komt ook niet veel voor heb ik begrepen.
Ikke bij de tweede! een mooie datum 20-08-2009, jaja de heetste dag van augustus om 12.25 bevallen, maar echt niks maar dan ook niks van gemerkt dat het warm was
@sanell, zeker mooie datum , daar was mijn dochter het schijnbaar ook wel mee eens, die is toen ook geboren, alleen dat was er ZEKER helemaal naast, want ze moest pas 3 oktober komen
Hier ook 1 dag ernaast (1 dag eerder), maar het scheelde maar 7 uur. We dachten nog, ze wordt misschien nog wel op de uitgerekende datum geboren, maar dat vond ze niet nodig Sanell, ik heb wel wat van die heetste dag gemerkt! Julia is van de 17e, en sjeemig, wat had ik het heet, die dagen daarna in het ziekenhuis. Pffffff!!
Jep, hier is het ook 'gelukt'! Tegen alle verwachtingen in, want Lucas daalde niet in. De verloskundige zei donderdags nog: dat duurt nog wel even.... Vrijdagnacht braken mijn vliezen en zondagochtend om 4.25 is de kleine grote man geboren. Toch wel een leuk detail, vind ik!
9 minuten te *vroeg* gehaald met een spoedks ( nadat de ontsluiting niet vorderde ) .. We vroegen nog ..of ze niet wat langzamer konden werken hier ook gebroken vliezen btw..
jayden is precies op de uitgerekende dag geboren. om 11 uur ochtends begonnen en om 6 uur savonds geboren. begonnen met weeen. groetjes
Yep,precies 40 weken (1e zwschap)Rond 16:00 vliezen gebroken(nog nooit zo snel uit bed gesprongen haha!) Rond 16:30 begonnen de weeen ,21:04 zoontje in ziekenhuis geboren! Pffff had nog geen eens door dat ik toch al wel 40 weekjes onderweg was,maar in ene was het zover haha!
ook ik ben op 24 oktober op de uitgerekende datum bevallen, smorgens om 7 uur werd ik wakker met lichte weeen en savonds 21:03 is hij geboren