ben je nou nog niet aan het douchen!?? heb net een briefje van de postbode gekregen , zo'n melding dat er een pakketje was , maar ik was niet thuis... (heb zekers de bel niet gehoord) Nu is het pakketje bezorgd op een nummer waarvan ik liever niet wou dat ie daar was bezorgd! en ook helemaal niet logisch ofzo! niet bij de buren.... maar nee 4 huizen aan de overkant! grote kans dus dat die man daar bij stond en heel hulpvaardig wou zijn naar de postbode toe.... maar ieeeeeeeeeeeeeeuw het is zoooo creep!!!! hij gluurt ook vaak. en als ik in de slaapkamer ben en doe de rolgordijnen naar beneden dan staat hij daar ineens te zwaaien..... wil jij dat pakketje voor me ophalen!???
Haha ben ook benieuwd of je al je pakketje op hebt gehaald ella. Jullie hebben lekker door gekletst hierzo vannacht en vanmorgen. Ik was lekker met mijn vriend onder de douche gedoken, vandaar dat ik ineens weg was vannacht. En tja, ik ga niet zeggen dat ik "even ga douchen" want dat schijnt hier een excuus te zijn. Haha .
Haha... wel grappig dat mensen op klaarlichte dag in dit topic reageren..... Meestal ben je overdag altijd wel wakker.
hai meiden! hiihi jaaaa ''ik ga douchen'' is hier onze uitvlucht....!!! jaaa het pakje heb ik opgehaald!!! had een jas aan tot aan mn oren zo ongeveer... terwijl het warm was , maar ik wilde niet dat hij ook maar iets van mn hals kon zien! kreeg wel een vette knipoog....ZUCHT..... ben maar snel weer naar huis gelopen ,en gelijk de rolgordijnen naar beneden gedaan!
hai draak!!!!!!!!!!!!!! jij ook nog wakker! had ook niet anders verwacht hoor! wacht ik pak ff een sigarettje! heb jij het ook zo enorm warm?????????????
ja leuk hoor! echt gaaf dat jullie een zoon krijgen!!!! ja nou ja spannend voor ons... denk dat de wachtweken wel weer langzaam gaan , maar ga er eigenlijk niet van uit dat het nu lukt!
maar goed idd het is wel weer een kans!!!! de 4e in de afgelopen 2 jaar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dus ik ben wel ontzettend blij dat de injecties aanslaan!!!
Zou natuurlijk super zijn wanneer je straks een mooie positieve test in je handen hebt! Ik hoop met je mee hoor!
dankje!!! en hoop voor jouw dat je niet al te lang meer hoeft te wachten hoor! oooh zie dat jullie ook dochter hebben! wat leuk! een dochter en een zoon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hey, Nou ik had het vandaag ff niet meer. Was alles zat! Mn ma die minimaal 1x per dag belt met de domste smoesjes (excuus zoeken om te bellen) kwam ze laatst met ' zo, weet je nog dat pa een aantal jaren die pen heeft gekregen van R?(oude kennis) jaha, die heeft pa nog' en dezelfde vragen stelt(waar ben je? Ben je alleen? Heb je buikpijn?). En dan echt op zo een toon grrrrrr. Pff, nou was t toen ff goed zat en viel uit (oeps). Ja uh, ik heb zoiets van als t zover is, zijn zij de eerste die het weten, want mn dochter gaat daar heen. Dan nog mn dochter en dr schoolvriendinnetjes die elke x ruzie hebben, omdat de 1 de ander buiten sluit, om moe van te worden! Maar verder gaat alles goed haha Nou ik ga weer slapen. Was wakker omdat t zo warm is en omdat ik moest plassen.