heej hoi!!! goede nacht gehad??? hier absoluut niet! was om 4 uur nog wakker en heb vanmorgen gelijk gebeld.... en! heb EINDELIJK maar toch de inslapers gekregen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! verheug me nu al op lekker slapen! hahaha Woon je in Engeland?? wat leuk zeg! Liefs!
Heeeey Hier vaak wakker geworden,maar beter geslapen dan andere nachten. Wat goed dat je ze toch hebt gekregen!!!!!! Zo kan het toch ook niet, je moet toch slapen Ben benieuwt of je dan nu vanacht kan slapen Hoop het wel.. of moeten die tabletten eerst een hele tijd inwerken? Ja ik woon in Engeland ongeveer 2 jaar denk ik, En jij in Groningen lijkt me ook leuk!! Liefs
leuk hoor dat je daar woont! waar woon je dan in Engeland? ik heb 13 maanden een keer in Lyon gewoond! dat was ook geweldig! (was toen aupair) lijkt me zo leuk om weer naar het buitenland te verhuizen! nee die medicatie moet niet inwerken! dus hoop dat ik vannacht lekker snel slaap! wat balen dat je zo vaak wakker bent geworden vannacht! he maar werk je dan ook daarzo?
Buitenland wonen vind ik ook leuk ik voel me hier helemaal thuis! Ik woon in the midlands Wel fijn dat die tabletten niet in hoeven te werken,, kan je lekker slapen! Nee op dit momemt werk ik niet ik ben nog aan het zoeken van iets, maar het schiet niet op En jij werk jij daaro?? Liefs
oo wat jammer! hoop dat je snel wat vind! ja ik werk als verpleegkundige! eerst in het ziekenhuis , maar nu bij de thuiszorg! erg leuk!
fijn trouwens dat je , je daar helemaal thuis voelt! ik ben zelf niet zo bekend in engeland hoor! ben er nog nooit geweest! maar Londen lijkt me zooooo gaaf! en dan met name met kerst!!!!
Londen is wel leuk hoor maar mensen denken er meer van dan dat het is,,Maar met kerst!! Echt helemaal geweldig! Verpleegkundige wat gaaf! Heb ik ook een hele tijd gedaan maar heb het toen opgegeven omdat ik er zo moe van was dat ze maar blijven bezuinigen en je kan de zorg niet geven die de mensen nodig hebben, En elke dag dat gezeur over me heen(was bij ons echt heel extreem), werd er depresief van en dat wou ik dus ook niet, dus voor gekozen wat anders te zoeken,, Maar ik moet even gaan spreek je hopelijk snel weer, Vind het wel gezellig Ben er wel weer over uurtje ofzo! Liefs
hai! ja vind het ook wel erg gezellig om zo te kletsen! wat leuk dat jij ook vp bent (geweest) inderdaad die bezuinigingen daar kun je idd erg moe van worden! Heb jij ook in het ziekenhuis gewerkt? ik vond dat werk echt super leuk! maar wat anders leek me ook wel leuk en thuiszorg vind ik ook leuk. maar zou straks ook wel weer eens in het zh willen werken! wat voor werk zoek je nu? lijkt me zowiezo wel lastig hoor om daar te werken , je zit toch met de taal enzo... maar hoop dat je snel wat leuk werk vind hoor! zodat je lekker weer aan de slag kunt gaan! Nou dan moeten we zekers eens naar Londen! en dan hoop ik ergens in december! lijkt me dan zo gezellig.... al helemaal als het dan sneeuwt! heb er echt zo beeld bij!
Hoi hoi, Ja in het ziekenhuis en verzorgingstehuis vond het werk zelf wel erg leuk om te doen! Dus jij zou wel weer terug willen werken in het ziekenhuis lijkt me ook heel anders dan thuiszorg. Op dit moment maakt het mij niks uit welk werk, Je moet hier eerst 2 jaar UK werk ervaring hebben voordat je echt iets goeds krijgt dus het maakt mij echt niet uit, Ik doe elke werk wel nu Met de taal heb ik eigenlijk geen problemen maar de mensen zijn hier heel anders vind ik. En ja in December naar Londen is leuk! Maargoed daar zijn de meningen over verdeeld
haha ja?? vind jij londen in december niks aan? leuk hoor dat je ook in zh hebt gewerkt! maar wel jammer dat je op zo vervelende manier bent weggegaan uit de zorg.... hoop dat je snel werk vind! in welk opzicht zijn de mensen zo anders dan? ik neem zo lekker mn inslaper!!!! en hoop dat ik lekker snel slaap! Jij ook lekker slapen vannacht!!!!
Hi missy welkom! @Ella Ik vind londen alleen leuk met kerst maar meeste mensen vinden het te druk lol. De mensen vind ik hier anders,, kan niet zo goed uitleggen waarom,, dat moet je meemaken en dan snap je me wel Slaap lekker meis ik hoop dat je tabletten je zullen helpen! Liefs
Thnxz dikkebuik!! Soms is het hier wel erg stilletjes zo 's nachts. Was vannacht maar een spelletje gaan spelen op de computer. Haha. Had niet gezien dat er nog mensen van dit topic online waren .
Wij gaan meestal tegen 2 á 3 uur 's nachts naar bed.[/QUOTE] wat doen jullie in vredesnaam tot die tijd dan? dr is dan toch niks meer op tv?