Ben ongesteld geworden. Ga niet verder met zwanger proberen te worden. Ga morgen weer aan de pil. Iedereen veel hcg hormoontjes toegebeden! Groetjes, Dolores x x x
Mijn vriend die zeg alleen.. laat ze lekker gaan! Haha tot hij het echt zat is.. dan barst de bom.. nog bedankt voor de felicitaties... Ik vind het wel helemaal leuk.. eerst wilde me vriend er niet zoveel van weten.. babys enzo.. wilde wel kids.. maar over een poosje.. sinds ik het heb aangekaart en we gestopt zijn met de pil vind hij het fantastische.. en zijn we zelfs al bij een aantal babywinkels wezen neuzen!! Hihi.. ben wel benieuwd hoe lang hety voor ons mag gaan duren... Hoop snel..
Heey! Jammer dat hij er nog niks van gezegd heeft, maar ook wel weer begrijpelijk, hij wil natuurlijk geen ruzie. Hihi, mijn man is net zo. Hij wilde inderdaad ook wel kinderen, maar later. Hij heeft alleen geen contact met zijn vader, al vanaf zijn 12de niet meer, omdat hij hem zo vaak heeft laten zitten. Echt heel zielig. Maar ik merk nu wel meer dat hij daar moeite mee heeft. Als ik het over symptomen heb klapt hij dicht...ik denk dat dit door vroeger komt. Ik weet wel zeker dat hij het leuk vind, want als hij met mijn nichtje (1,5) speelt of knuffelt dan glimt hij helemaal en dan is hij echt helemaal vrolijk en blij. Zit nu dus nog even te bedenken hoe ik hem over zijn gevoelens kan laten praten zonder dat hij dichtklapt of boos word. Hij is gewoon bang dat hij net als zijn vader word, terwijl ik 1000000% zeker weet dat dat niet zo is...komt goed ! Merk wel dat sinds ik gestopt ben met de pil veel vrolijker ben en me veel fijner voel. Heb er al aan zitten denken om, als we straks een kindje hebben (lekker ver vooruit kijken, hihi), over te gaan op een ander conceptimiddel. Voel me echt 10 keer beter nu. Net even lekker mama mia zitten kijken, wat een fantastische film is dat zeg! Voor jullie allemaal nog een fijne zondag middag en Me...veel plezier in thailand en ik zal voor je duimen dat je daar een test gaat doen die positief is!! En voor de rest van de meiden natuurlijk ook... Liefs en xoxo
Jee.. ook ik heb geen contact meer met mijn echte vader.. maar daar zelf voor gekozen! Moet zeggen dat ik daar nie zoveel problemen mee heb.. zo lang hij me met rust laat vind ik het goed! Heeft nogal rare dingen gedaan.. vandaar
Hoi hoi, Ik zit ook in mijn eerste ronde (ik ben deze topic namelijk gestart) en 31 maart gestopt met de pil! Het zou natuurlijk heel leuk zijn, maar met een snelle menstruatie zal ik ook blij zijn, dat zou nl betekenen dat t allemaal weer werkt Hoe is het met jou?
Ik ben nu eigenlijk pas weer een jaartje aan de pil, maar moet ook zeggen dat ik ook wel eens wat maandjes tussendoor heb overgeslagen, omdat mijn pil dan op was. Dus mijn cyclus werkt in ieder geval Toen ik twee jaar geleden was gestopt met de pil na 7 jaar slikken was mijn cyclus ook meteen regelmatig... 1 ding raad ik mensen wel af, is om je eisprong te berekenen via zo'n calculator op internet.... zij geven alleen het gemiddelde aan, maar ik zat er dus elke keer naast! want je hebt een aantal fases in zo'n maand en bij de ene is de ene fase langer als bij de andere... De NOD dag klopte wel bij mij, alleen de eisprong had ik blijkbaar elke keer al eerder als de calculator aangaf..
Al heel de dag voel ik iets rommelen in mijn buikje... Wat kan dit toch zijn?? Tis een soort druk.. maar ook net of er een vlindertje in me buik fladdert.. whaha klinkt raar maar weet niet hoe k anders moet uitleggen...
hmmmm stephie dat is vreemd! Wij zijn vandaag bij mijn schoonouders geweest! En echt openlijk verteld dat we bezig zijn! Ze kunnen allemaal niet wachten zelfs mijn schoonzus en zwager hebben het er over! En mijn zwager zelfs tegen mijn vriend ooo dan moet je het zus en zo doen en wel vaak he hahahah! Heel grappig! Ben heel benieuwd!
Hey meiden! Steph, dat gevoel heb ik ook gehad! Het begon met een fladderend vlindertje, en later (klinkt ook heel stom), alsof er bellen klapten...maar niet in mijn darmen, het voelde anders... Dacht ook echt dat ik ongesteld was geworden, maar dat heeft 2 dagen aangehouden en vanacht is het gestopt...heel apart. Het is ook allemaal zo nieuw nog, als je voor het eerste kindje gaat en voor het eerst stopt met de pil... Slaap lekker allemaal!!! Liefs, xoxo
Ik durf niet te hopen haha... Maar in welke ronde zit jij blondy? En t zijn nog maar tien dagen.. ben echt een beetje aan t aftellen.. Maar 10 dagen is nog lang! Hihi
Hey meiden! Ik dacht dat ik morgen ongesteld moest worden. Dit is dus gisteren al gebeurd, de eerste keer weer sinds het stoppen met de pil (20-3-12). Ene kant wel opgelucht dat ik niet zo lang heb hoeven te wachten, andere kant stiekem gehoop dat het raak zou zijn Moet zeggen dat het me behoorlijk meevalt, ik dacht heel de tijd aan hoe mijn menstruatie was voor de pil (heb de pil gekregen ivm de klachten). Nu niks gevoeld van te voren, geen pijnlijke gespannen borsten geen week krom gelopen van de buikpijn etc. Had alleen gisterochtend een klein opgeblazen onderbuikje en een klein beetje een krampachtig gevoel in mijn onderbuik en even later ging ik naar de wc was het wat bruinig, de rest van de dag viel het mee, en vanochtend was het wat roestkleurig? en zonet toch echt wel roodachtig. Gek genoeg niet met van die stolsels die ik altijd had toen ik de pil slikte. Al met al valt het dus reuze mee Hoe gaat het met jullie?
Als het je eerste is na de pil dan weet je niet wanneer die komt.. Bij mij was het 27 dagen.. En ben heel benieuwd als ik deze maand ongi word of t weer 27 dagen is.. ? Hoop t nie meer te worden natuurlijk.. Ben er best zenuwachtig over... Hoop t zo! Zo'n lief klein hummeltje van jezelf!!!
Hey! Steph, is voor ons de eerste ronde...ben 1 april gestopt met de pil. Er vanuit gaande dat die bloeding niks te betekenen had. Kan me niet voorstellen dat ik maar twee dagen ongi ben geweest, want ik had, voor en tijdens het slikken van de pil, altijd een heel lange menstruatie. Maar 10 dagen is wel lang als je erop zit te wachten! Teardrops, balen dat je ongi bent geworden! Wel fijn dat het mee valt! Nou, duimen allemaal maar weer! Hopen dat het snel lukt! Liefs xoxo
@Stephie86 klopt, maar ik heb al een keer eerder moeten stoppen met de pil, en aangezien het toen precies elke keer dezelfde datum van de maand aan kwam zetten, ging ik daar voor mijn gevoel maar van uit @Blondy11 ik heb te vroeg gejuicht, dr is nu ook onderrugpijn en een irritant gevoel in mijn liezen bij gekomen haha! Al met al nog steeds niet zo erg als vroeger, dus ik knijp nog steeds in mijn handjes. Tis wel balen, aan de andere kant niet want nu weet ik wel dat mijn lichaam het goed opgepakt heeft na het stoppen met deze pil. Toch hebben mijn vriend en ik ergens zoiets van "misschien is een ander huis eerst een grotere prioriteit, maar mocht het per ongeluk-expres misschieten en komt dr toch een kleintje uit is het he-le-maal niet erg"
@ Teardrops, wel fijn dat je snel al ongesteld bent geworden! Het was natuurlijk leuker geweest dat je ander nieuws had, maar nu kun je wel ongeveer je eisprong berekenen @ Stephie, hoe gaat het nu met jou? @ Hier, tja ik zit nog steeds te wachten op een ei, als het goed is komt ie zondag Verder druk bezig, zoonlief is overmorgen jarig en ik baal dat ze regen aangeven!! Ik had z'n feestje eigenlijk wel buiten gepland aangezien het vorig jaar super warm was rond deze tijd......
Zucht, ik heb zulke vreselijke steken onderin mijn buik, auw! Ronde 1 deze maand. Vermoedelijk 20 april eisprong gehad (posi ovutest), 20+21 geknuffeld. Kent iemand die steekjes?