Hallo allemaal. Even een vraagje misschien een domme, maar ik zit er heel erg mee. Ik ben nu al behoorlijk wat dagen overtijd en zwanger zijn kan gewoon niet. Dit heb ik ook al wel getest hoor! Nu is mijn vraag: kun je ook een keer overslaan? Heeft hier iemand ervaring mee of is het toch verstandiger om er even mee naar de huisarts te gaan. Normaal gesproken heb ik een nette cyclus van zo'n 30 dagen en ontpillen kan ook niet meer, want die slik ik al een paar jaar niet meer. Heeft iemand een idee of ervaring. Laat het me weten. Groetjes Puck.
Hoihoi, jazekerkan dat ik heb 1keer dat ie 2keer uitbleef maar als je het niet vertrouwd ff de dokter bellen voor een afspraak kan altijd dat je zwanger bent
Je berichtje hoor alleen niet hier thuis, dus hij zal zo wel verplaats worden... Heb je dit al vaker gehad? Er zijn vrouwen die pas na een aantal dagen positief testen. Ontpillen lijkt het me inderdaad ook niet. Ik zou het nog even een paar dagen aankijken en desnoods nog een keer testen. Succes en groetjes
Hoi, Ik heb het helaas ook eens meegemaakt; een cyclus overgeslagen.. Heeel erg lang in spanning gezeten, heeeel veel testen gebruikt, maar helaas! Volgens de ha kan dit wel eens voorkomen.. x Roosje
hai vlindertje: Hier eentje met cyclus 36 dagen maar nu ook al iets van 27 dagen overtijd. Nega huistesten en twijfelachtige bloedtest verder. Zijn maar gewoon verder gaan klussen en over 1 week mijn volgende nod! Misschien tip om bloed te laten prikken? Ik moet komende vrijdag weer! Heb trouwens ook nog nooit gehad dat ik cyclus oversloeg! En de zss zijn niet mis bij mij... Erg lastig ieder geval!
Het kan heel goed, zei mijn huisarts. Ik had een cyclus van meer dan 80 dagen, maar hij vertelde dat ik een cyclus over had geslagen en dat vrouwen dit vrij regelmatig hebben. Omdat de meeste vrouwen snel aan de pil gaan, herkennen we dit niet meer. Het blijft wel vervelend en onzeker. Ik heb toen ook heel wat testjes versleten.
Volgens mij kan dat heel goed! Ik heb altijd al een onregelmatige cyclus gehad. Varierend van 4 tot 8 weken (en alles daartussenin). Nou hou ik het een beetje in de gaten en heb ik het idee dat ik geen eisprong heb tijdens zo'n lange cyclus.