Wie heeft hier ook last van dat je elk moment kunt bevallen en onderhand krom staat van de honger?? ( Krom van de honger is overdreven.. ). Ik word smorgen wakker van de honger!! Ik heb geen zin in snoep en chips gelukkig maar wel lekker in brood uit de oven met vleeswaren en savonds n lekker bord aardappelen met vlees en groente! Ik kan me nie echt herinneren van mn vorge zwangerschap... Wie heeft dit ook?? Haha probeer met mate te eten, dus verdelen over de dag! Ene keer gaat t super andere keer nie zo.. Mn nichtje sprak ik vandaag die is net zover als ik en die hangt de hele dag in de snoepkast en die zit smorgen al aan broodjes doner.. Hahaha..
Verwarrend verhaal sorry haha maar heb lichte weeen nu.. Dus ben een beetje hyperrrrrr hopen dat t doorzet!! Ben er helemaal klaaar voor hahaah
Ik heb de hele zwangerschap honger..hahaha. Ben vandaag gestript, dus verstandiger niet meer zoveel te eten, maar ja...heb me een trek..haha. Zetten de weeën door bij jou?
Nou dat zei me moeder ook al want als t echt doorzet heb je de kans dat alles er weer uitkomt! Had vrijdag ook weeen, ging klokken.. Steeds korter op elkaar en ineens weg!! Nu begint t weer rustig te rommelen.. Dus we wachten weer netjes af.. Hahaha en bij jou al aan t rommele na t strippen! Klote gevoel trouwens he da strippe!
Hier ook een dag of 3 voorweeen en zooooooooo'n honger.. Niet normaal meer, haha.. Nadat ik (voldoende) gegeten heb hoor je na een half uur mijn darmen (maar dan ook echt van honger)
Het begint nu wat pijnlijker en regelmatiger te worden heb ik het idee. Ik ben om 10:30 2x gestript en om 13:00 nog 2x. Was heel pijnlijk, niet fijn. Mocht het niet doorzetten, dan gaat ze morgenochtend mijn vliezen breken.
Ik kreeg met 40 weken precies vreselijke honger...terwijl ik de weken ervoor niks weg kreeg..2 uur later braken mijn vliezen! Baby gezakt waarschijnlijk.
@ Smiley spannend!!! Hopen dat t bij jou ook doorzet!! Succes meid @ Nijntje hahaha mijn kleine is helemaal gezakt al dus ruimtee hahahahahaha @ Chicken1975 spannend jo! Bij jou gaat t nie lang meer duren!! Heeel veeel succes!!
Dames wat spannend!! Hoop dat het door zet en jullie snel jullie kleine wondertjes kunnen ontmoeten. Enne wat de honger betreft, ik heb alleen maar honger en ik ben pas op de helft
Soms denk ik: jaa dit gaat doorzetten maar helaas. Heb dan elk 6 minuten weten en na 2 uur zakt het af. Pfff...vorige week controle in het zkh gehad en alles zat nog potdicht Maar we hebben wel voor a.s. vrijdag een afspraak gepland voor de inleiding mocht de kleine niet vanzelf komen. @chicken1975: spannend hoor!! @mamavangilani: hopelijk zet het bij jou ook snel door. Hoeveel weken ben je inmiddels al?
Oooh voor jou ook spannend!! Ik ben nu 37 wkn en 6 dagen! Heb wel van als t begint van zet door, word t heftiger dan heb ik zoiets van ooo nee hellep!! haha
Of het met een naderende bevalling te maken heeft weet ik niet, maar ik kreeg de vorige keer wel steeds meer honger richting het einde! En nu ook weer, ik blijf maar boterhammen pakken met de lunch hihi
Ik zit ook op het einde, maar heb juist minder honger... Ik eet gewoon 3 keer per dag, soms 2 keer, maar erg veel krijg ik er ook niet in. De kleine is ook nog niet volledig ingedaald dus misschien propt die mn maag gewoon ineen
Hier ook veel meer zin in eten de laatste dagen! Het rommelt ook al flink, maar dan nog kan het zomaar nog 2 weken duren. We wachten maar af....