Ohhh vreselijk Lucymila.. K l o t e gewoon! Kan het geen hematoom zijn? (Om maar even van het positieve uit te gaan?)
Tja, het is niet uitgesloten. (Als ik nu van t slechte uit ga kan t iig niet tegenvallen - zo geef ik er weer een enigszins positieve draai aan) Maar als ze nu een echo zou doen en ze ziet een stipje wat nog op een kindje lijkt, misschien loopt t achter in de groei... Dan gaat ze me blij maken, terwijl dat ook geen zekerheid geeft... En dat snap ik ook wel... Vandaar dat ik waarschijnlijk eind van de week een echo krijg. Knuffel voor jullie allemaal!
jeetje Lucymila wat heftig allemaal voor je! hoop zo voor je dat het niets ernstigs is, maar ja als ik je berichtjes zo lees vrees ik met je mee.... hopelijk geeft de echo van de week uitsluitsel voor je...ga heel hard duimen in ieder geval!! heel veel sterkte!
pfff spannend....wel goed dat er nu een echo gepland staat! Hier alles nog goed...vanavodn eerste afspraak bij de vk + echo...spannend dus...hele dag al zenuwachtig...
@Lucymila ik wens je echt een mooi en gezond kindje!!! dat meen ik.. ik hoop dat alles goed komt! @misty75..dacht aan je vandaag, hoe laat is je echo?
Hey boeboe....we hebben om 19:40 afspraak staan van 40 minuten...duurt de hele dag al zo lang!! maar ja vriendlief moest overdag werken....die zal nu binnen half uurtje wel thuis zijn...dan eten en dan kunnen we elkaar wat afleiden....vind het gewoon zo spannend Hoe is het met jou boeboe??
Hey Misty.. oee echt super super spannend!!!! ik heb hem aankomend woe. dan ben ik (en jij ook hihi) precies 8 weken..ik vind het erg spannend aangezien mijn verleden is dit echt echt zenuwslopend!! verder niet echt klachten, ja mijn darmen spelen wel s op..en lichtelijke gevoelige borsten afgelopen zaterdag had ik menstruatie kramp aan 1 kant dat ging door nar mijn been, dacht ojee wats dit!! dus ik heb de verloskunde gebeld en zij zei dat het wss mijn darmen zijn die aan het "protesteren" zijn, ze moeten nl. plaats maken.. en met jou "klachten " ?
Heel veel plezier vanavond misty. Lucymila, ik hoop echt dat het goed komt hoe is het inmiddels met het bloeden? Hier gaat alles zij gangetje.
Boeboe, heb je dat ook als je van die menstruatie achtige krampen hebt dat je er een beetje nerveus van word. Ik had het vanmiddag ook even en dan ga ik daarna naar de wc en dan denk ik oké gelukkig niks te zien..
Hey Angel2, och hou op! afgelopen zaterdag was ik inderdaad best nerveus en ook eng aan 1 kant... maar ja later ging het gelukkig weer over, ik denk iid de darmen of baarmoedergroei..
@Lucymila Duim en hoop op goed nieuws vrijdag! Hoe is het nu qua bloeden? Heb je ook buikpijn? @Misty Spannend meis!
Gelukkig, dan ben ik niet de enige die dat heeft. Vind het soms ook best eng. Maar we zijn gelukkig nu al verder dan de vorige keer al zegt dat niks natuurlijk. Misty, nog 40 minuten! Veel plezier laat je even weten hoe het was?
@Angel2, ja inderdaad ik kan niet geloven dat ik al "zo ver" ben.. en ja dat zegt natuurlijk niets..Maarrr we houden de moed erin he ?? niet verliezen!! ik heb 20 maart 1e echo en ben dan 8 weken..ik ben zo benieuwd! heb m al om 12.00 gelukkig lekker vroeg! @misty..nog 30 min!!))
zo nou we zijn terug en zitten aan de koffie...nog een beetje beduusd hoor...is zo bijzonder maare alles was goed en hebben het hartje kunnen zien knipperen we staan ook nog op 7 weken en 5 dagen....15 april terug voor de 12 weken echo
wauwww !!!ben speciaal voor jou ingelogd!!! van HARTE wat fijn dat julliehet hartje hebben zien kloppen!!!!
dank jullie wel was echt bijzonder...wel super leuk!! ga echt duimen dat jullie ook allemaal zo;n mooie ervaring rijker mogen worden hoor...gun het jullie zo!
dank je lucymila...hoe is het met je?? Nou heb me net ook aangemeld bij moeders voor moeders...kan precies, want je kan tm de 16e week meedoen...is net tot aan de huwelijksreis hihi...hopelijk kunnen we zo meer vrouwen helpen om ook te genieten van zo'n bijzondere tijd!