Jo wat ontzettend jammer dat een terugplaatsing er deze cyclus niet in zit,maar wie weet wat voor geluk er al in je baarmoeder zitJe weet het nooit,jullie waren lekker op vakantie en zaten niet na te denken over zwanger worden en wat zou er dan nu mooier zijn dan een verassing. Pip is het risico niet te groot w.b.t de cyste om extra te stimuleren,dokter V durft het wel aan maar wat zijn de risico's?Je moet niet voor ivf kiezen omdat de praktijk dicht gaat,maar je moet juist kiezen voor je gezondheid.Ik bedoel het goed en hoop dat je dat ook zo ontvangt,soms schrijf ik iets en dan hoop ik maar dat het zo overkomt zoals ik het bedoel,beschermend deze keer Met mijn knie gaat het nog niet beter maar ja het zal vast weer over gaan,de HA zei dat het een ader ontsteking is en dat dat na een week aardig over moet zijn dus daar hopen we maar op.Mijn kiespijn is eindelijk aardig onderdrukt,dus dat is alweer een mee valler.
Hoi Lieve Vlinder, Bedankt voor je advies. Het valt niet zo snel verkeerd bij mij hoor. Vind het lief dat je meedenkt. Ik ga het wel proberen, ben na een aantal pogingen IUI wel toe aan IVF. Misschien dat wanneer ik zeker wist dat de kliniek open zou blijven ik vanwege de praktische kant (bruiloft in juni) nu geen IVF zou doen. Maar ik wil het deze maand wel graag zelf proberen. Dr.V. vindt het wel een risico, daarom ga ik wel extra op controle. Wanneer we woensdag al zien dat de cyste groeit, dan kijken we naar een ander alternatief, bijvoorbeeld IUI. Ik denk (en hoop) zelf dat het wel goed komt, andere maanden met stimulatie groeide de cyste ook niet. We zullen het afwachten. Balen van je ader ontsteking. Beterschap!!
Sorry, meiden, dat ik jullie zo lang in spanning heb gehouden. Ik was om 15.00 uur terug in Utrecht en toen zijn we gelijk naar 'n tuincentrum gegaan om plantjes te halen. We hebben nl. dit jaar nog niets aan de tuin gedaan. Dus kun je nagaan hoe het eruit ziet. Dr. V. heeft een echo gemaakt, en hij zag aan de ene kant nog 10 eitjes en aan de andere kant nog zo'n 7 eitjes, waarschijnlijk uit de vorige cyclus. Het bloeden is inmiddels gestopt. Vanochtend nog een piepklein beetje spotting. Hij vroeg zich af of ik wel echt gemenstrueerd had, de vorige keer. Ja, dus, behoorlijk heftig. Hij twijfelt aan de cyclusdag. Dus daarom is er bloed geprikt op LH en progesteron. De koerier was al weg, dus het bloed kan maandag pas opgestuurd worden. Dinsdag bespreken we de uitslag telefonisch. We zullen dan ook spreken over het onderzoek dat ik in Duitsland heb laten doen. Dat heb ik specifiek gevraagd. En ik moet 2x daags ovulatietesten doen. Nu had ik er gisteren en vandaag al 1 gedaan, maar ze zijn zo negatief als maar kan. En: JIPPIE!!!! Vrienden van ons, die op ons advies ook hetzelfde Duitse bloedonderzoek hebben laten doen, het gelukt. De vrouw is zwanger van haar 7e IVF!!! (ook Düsseldorf). Ze durfde het bijna niet te zeggen omdat ze het ons ook zo gunt. Maar ja, die mensen zijn ook al minstens 4 jaar bezig. Wij zijn alleen maar superblij voor ze!!! Ze is 8 weken, maandag de eerste echo. @Pip: spuit je echt 100++ Puregon, 2x daags? DAt is wel heel veel. Ik spoot 2x daags 50! @Vlinder: beterschap met je knie @Jo: fijn dat je vakantie lekker was.
En ik vergeet ook nog het goede nieuws. Het ene embryo dat door mocht delen (de rest is gelijk ingevroren) dat is bekeken op kwaliteit voordat het alsnog de vriezer in ging. Het is van topkwaliteit! Op terugplaatsing reken ik maar niet meer deze cyclus. Dat komt dan volgende maand wel. En ik kreeg vandaag voor moederdag van mijn vriend een bos gele rozen. Dus ik zeg: "Voor moederdag?" en ik begin natuurlijk spontaan een beetje te huilen. Zegt hij: "Je bent toch ook moeder [van Sterre], ook van die 16 cryo's" Lief hè? ♥
aqui dus toch nog follikels. Lijkt me idd heftig. Wat lief van je vriend. Volgens mij is hij erg attent. Vlinder hoe gaat het vandaag? Pip: ik hoop voor je dat de cyste een keer ophoud met klieren. Ik weet niet of 100eh voor jou veel is, iedereen reageert anders op de med. Ik hoop alleen niet dat je een hele grote overstimulatie krijgt. Katrien en Famke. Rustig aan he het weekeind. Lekker proberen te ontspannen en broeden maar. Hier verder rustig. Af en toe wat last van de buik. Gisteren na het avondeten nog even een uurtje geslapen, toen hebben we nog maar even lekker met de hond gewandeld in het bos. Straks weer werken en dan vanmiddag op verjaardag.
Aqui wat ontzettend lief van je man,die van mij is ook zo lief,ik kreeg een staatslot voor moederdag.Met het eindcijfer van de geboorte maand van Jesse en van mijn vriend,ik vind het super lief bedacht. Aqui we zijn beide moeder,vorig jaar schreef iemand op een ander forum dit prachtige gedichtje voor moederdag; ik heb een lieve mama maar ze kan helaas niet bij me zijn ze moest zonder mij weer verder en dat doet haar toch zo n pijn mijn mama is zo flink dat is wat men zegt maar ik kan haar horen huilen s avonds stilletjes in bed ik zie hoe ze s nachts wakker ligt en zachtjes pak ik haar hand ze weet niet dat ik bij haar ben maar we hebben een sterke band over haar schouder kijk ik mee ik deel in haar vreugde en pijn en ik wil het allerliefste dat ze weer gelukkig kan zijn ik zal haar nooit verlaten ik blijf altijd dicht bij haar ik zal over haar waken wij horen bij elkaar...... Snik snik snik snik snik snik
P dat je wat buikpijn hebt is heel normaal hoor,maak je maar niet ongerust.Werkse vandaag meid. Voor de zwangere dames; Voor jullie is jullie grootste wens in vervulling gegaan helaas na veel spanning en verdriet want het lukte niet spontaan Vandaag is het moederdag en jullie dragen een groots wonder volgend jaar is het voor jullie echt moederdag en dat is zo bijzonder Lieve aanstaande mama's geniet toch maar vol op van dit geluk jullie moederdag kan dit jaar al niet meer stuk.
Voor de meiden die nog in onzekerheid zitten; Lieve mama's in spe,jullie mama geluk zal ook spoedig komen al kunnen we er momenteel alleen nog maar van dromen Verdriet,angst en hoop liggen momenteel erg dicht bij elkaar sommigen van jullie staan dit jaar eerst nog voor het altaar Onze droom van huisje boompje beestje komt zeker uit en wie weet hebben we de volgende moederdag op onze schoot een kleine spruit Voor alle mama's in spe wil ik vandaag dan ook zeggen jullie zijn schatten van meiden en jullie aanstaande kids gaan jullie ooit ook in de watten leggen
vlinder, wat een lieve en ware gedichten zeg! je bent een schat. ik wens jullie ook allemaal een zwangerschap en beebje toe, ik hoop ontzettend dat iedereen snel op roze gaat.. @aqui: nog bedankt voor tip, ik ga denk ik dinsdag kijken en sowieso dinsdag over een week met mn mama. @allemaal: hier alles goed, kom snel langer reageren. LIEFS!
Celine Dion heeft een heel mooi lied over een moeder en dat wilde ik met jullie delen YouTube - Goodbye's The Saddest Word by Celine Dion (Lyrics)
vlinder, lief hele mooie gedichten heb je gemaakt. ga hem bewaren. snel meer, morgen bloedprikken. misschien wordt het allemaal dan wat echter. heb nog geen enkele verschijnselen.
Mooie gedichten vlinder! Hoe is 't met iedereen? Rustig hier vandaag! Tja, vanaf mij ook weinig nieuws. Deze maand dus een maandje rust. Hoe is 't met de andere nog niet zwangeren? Wanneer komt de actie precies? En de zwangeren... lekker broeden en genieten!
@Vlinder: lief, zoals jij die gedichten schrijft. @Jo: geen idee wanneer er actie komt, misschien wel niet i.v.m. overstimulatie vorige cyclus en achtergebleven eitjes @Famke: spannend, morgen weer bloedprikken... de uitslag dinsdag? *Duim, duim, duim voor goede uitslag* @Klingel: leuk dat je gaat kijken bij Lily Conemans.
Jo: hoe gaat het met je. gisteren lijkt me een hele moeilijke dag voor je, je eerste moederdag zonder je lieve moeder. heb aan je gedacht! zet m op!! balen dat je deze maand niet naar DD kan, we gaan extra duimen voor volgende maand, dan heeft je lijf goed rust gehad! Net als voor aqui, volgende maand gaan we er weer voor, nu nog maand rust. niet leuk, maar ook jou lijf is er dan helemaal klaar voor.
Het is gisteren wel goed gegaan. Was inderdaad een moeilijkere dag dan de anderen, maar we hebben uiteindelijk 's avonds met mijn vader samen gegourmet en dat was wel weer gezellig. Vandaag weer aan het werk, maar heb nog niet zo'n zin vandaag . En ook nog een nieuw financieel pakket, dat allerlei kuren heeft, dus niet echt lekker zo... Hoe gaat 't bij jou? Al last van kwaaltjes? Vanmorgen bloedgeprikt en morgen uitslag toch? aqui: heb het even gemist vanwege de vakantie waarschijnlijk. Zijn er nu nog achtergebleven eitjes? En je bent tussendoor alweer ongi geweest? Dat zou wel heel erg balen zijn! Hoop dat ik het verkeerd begrijp... ? Anders moet je dus weer een maand wachten en volgende maand kijken of alles schoon is? vlinder: hoe gaat 't bij jou ondertussen? lichamelijk alweer een beetje op orde?
jo en aqui ik zal ook extra duimen voor jullie in de volgende ronde. Vlinder knap je alweer wat op. Ik denk ook aan jou. Hier alles nog rustig. Af en toe weer wat kramp in de buik net als in de week toen ik hoorde dat ik zwanger was. Wel jammer dat ik weer aan de Utrogestan zit. Ik vind het altijd een beetje een vies gevoel. Volgende week maandag weer naar het Barrahus. Maar eerst deze week nog even afwachten.
Ja, je begrijpt het goed, Jo. Ik ben al ongesteld geweest, dat gebeurde sneller dan normaal omdat ik geen TP gehad had. Afgelopen vrijdag kreeg ik opeens een gekke bloeding op dag 9 van de cyclus. Zaterdag had ik een al geplande echo, er zaten nog zo'n 17 eitjes uit de IVF-stimulatie-cyclus. Er is bloedgeprikt op LH en Progesteron. Dr. V. heeft namelijk geen idee meer waar ik zit in de cyclus. Morgen krijg ik daar de uitslag van. Maar ik reken niet meer op een TP deze maand. Hopelijk kan de TP nog wel ruim voor de bruiloft plaatsvinden. Anders moet ik misschien nog een cyclus overslaan... Geen idee hoe mijn cyclus nu gaat lopen.
Oh ja, aqui, dat is ook zo, dat van die bloeding op dag 9 heb ik wel gelezen, maar begreep ik toen niet helemaal. Eigenlijk nog niet, maar ik ben blijkbaar niet de enige . Ben benieuwd wat er morgen uit die hormoonwaardes komt. Dit is wel een hele rare cyclus! Wanneer is de grote dag ook al weer?
1 juli gaan we trouwen. Je bent inderdaad niet de enige die het niet meer begrijpt. Yes, goed nieuws. Onze vrienden (die ook hetzelfde bloedonderzoek in Duitsland hebben laten doen als wij) hebben 2 hartjes zien kloppen op de echo!!! ♥ ♥ Na de 7e IVF eindelijk zwanger en nu een tweeling!!!! Fantastisch, toch!!!!
Dat is goed nieuws Agui. Hoop dat wij net als je vrienden hetzelfde snel mogen meemaken. Ook nog een tweeling, super zeg!! Ik vraag me trouwens af of je niet na je ovulatie nog een TP kan krijgen? Stel dat alle eitjes nog springen? Ik hoop het voor je en duim ervoor. Trouwens ontzettend lief van je vriend om je zo te verrassen met moederdag!! Dat heb je ook zeker verdiend. Jo: Moeilijk hoor eerste moederdag zonder je moeder. Heb ook aan je gedacht. Ik vind dat je je er dapper door heen slaat. Volgende cyclus voor jou ook een roze test! Knuffel voor jou. Vlinder, ook een moeilijke dag voor jou gister. Prachtige gedichten. Knuffel. Famke: Morgen uitslagen van bloedprikken. Hoop dat het lekker doorstijgt en je snel ook je klachten krijgt. . Klingel: Morgen trouwjurken kijken en daarna ook nog met je moeder. Hoop dat je slaagt en een prachtige jurk mag vinden samen met je mam. P: Dus ook wat "zwangerschapspijntjes". Lijkt me toch een heerlijk gevoel voor jullie zwangere dames. Katrien: Knuffel voor jou. Al nieuwe kleding durven kopen? @ Hier: Alles oke. Heb wel het idee dat ik af en toe mn cyste voel. Maar ja misschien is het ook psychisch, ik kan mn lichaam ook niet echt vertrouwen, dus ja ik weet het ook niet. Ben wel wat onzeker. Misschien dat ik morgen bel en vraag of de echo in plaats van woensdag morgenochtend kan. Dat stelt me (hopelijk) toch wat geruster. Wel spannende week zo, ben zo aan het hopen dat de stimulatie goed gaat. Wanneer de TP niet deze maand door kan gaan, maakt me niet zoveel uit. Als onze diepfriesjes maar in DD zijn, dan kunnen we even vooruit. Spannend, spannend. 100 plus plus, is inderdaad veel, maar ik maak helaas niet zo makkelijk eitjes aan. De score van jou zal ik niet halen Agui . Maar goed met een stuk of 10 ben ik ook tevreden..we zullen zien.