wie is/was er ook bij t barrahus? (wirdum)

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door klingel, 14 sep 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    weten jullie hoe veel assistentes er zijn?5 toch?
     
  2. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ja, 5 assistentes.

    Ik vind het ook zo erg dat zij nu hun baan verliezen. Natuurlijk vinden ze waarschijnlijk weer wat anders, maar ik denk dat zij echt heel mooi werk doen met hart en ziel. En ook met prettige werktijden. Of hun volgende functie weer zo bevredigend en gevarieerd zal zijn? Dat is maar de vraag.... En ik vind het voor dr. V. ook heel erg dat zijn levenswerk verloren gaat. Alle bijzondere technieken, zoals de flush en het 2x insemineren in 1 cyclus, gaan verloren. En de persoonlijke aandacht en dat hij echt alles voor je uit de kast trekt. En het iedere cyclus bloedprikken op HCG en progesteron. Al die bijzondere dingen die je nergens anders krijgt. Het is een schande dat dit verloren moet gaan!!! Heel erg.
     
  3. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Mijn bloed is terecht!! :) :) :)
    HCG = 979 :)
    Progesteron = 110 :)
    Ik mag de utrogestan gaan afbouwen naar 1 bolletje per dag.
    Oh, ik ben zo BLIJ!!!!! Wow. Ik had uitgerekend dat het 444 zou moeten zijn.... Dit had ik nooit verwacht.
    Oef, zouden het er 2 kunnen zijn????? :$ :) :(
     
  4. P26

    P26 Niet meer actief

    Aqui wat fijn voor je dat het zo goed gestegen is. Ik had ook een hele hoge hcg en ik was toch echt maar zwanger van 1. Geniet er maar van. Het zijn mooie waardes.

    Vlinder wat fijn dat je het hartje hebt kunnen horen.
     
  5. Jo1978

    Jo1978 Fanatiek lid

    4 sep 2008
    1.303
    0
    0
    noorden
    Aqui: joepie toch bloed uitslag! Wat heerlijk dat je nu al blij kunt zijn en niet nog een week hoeft te wachten!!

    allen: wat hebben jullie veel geschreven! Ik heb al wel gelezen, maar ben de helft alweer vergeten vrees ik. Ben een beetje druk vandaag. Cadeau voor Dr V en assistentes gaan we doen!
    Eten misschien toch maar niet dan? Geloof dat er niet veel overblijven... ach, dan zien we elkaar daar gewoon. Mogen we wel een herkenningsding afspreken, anders weten we nog niks. En om nou overal langs te gaan en te vragen of zij p26 is :D ;)

    ok, nu snel lunchen en naar mijn vader. Dan boodschappen, voetbal kijken, penningmeester klusje doen, pff..

    doei doei!
     
  6. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Nou, met eentje ben ik ook super-geweldig-dolblij, hoor. Ik heb geen sterke voorkeur voor 1 of 2. Eén heeft als voordeel, dat het minder risico is. We hebben nog genoeg cryo's om later voor een brusje te kunnen gaan. Hoe dan ook, het is een goed teken.

    Hoe hoe hoog was jouw HCG dan, P26?

    @Jo: Goed idee om een herkenningsteken af te spreken. Iets zoals een rode roos in het knoopsgat o.i.d.? ;) Ik ken Klingel, Pip en Vlinder wel.
     
  7. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ik zat net nog even in de HCG-tabel van Freya te kijken. Mijn waarde is inderdaad nog binnen het normale voor 'n eenling. Het is 19 dagen na de eisprong geprikt en valt in de normale range van 21 dagen na de bevruchting: 18 - 7340. Maar toch ben ik echt de koning te rijk met zulke waarden :D
     
  8. P26

    P26 Niet meer actief

    aqui dat kan ik geloven.

    ik denk dat we het eten idd maar over moeten laten gaan.
    Het lijkt me wel leuk om jullie in het echt te ontmoeten. Vlinder heb ik al ontmoet. En wie weet misschien heb ik een aantal van jullie ook al eens gezien.

    We moeten het echt even over het cadeau gaan hebben. Het duurt niet zolang voordat het zover is. Ik heb al zitten peinzen wat leuk zou zijn, maar ik weet het nog niet.
     
  9. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Voor dokter V is een mooi beeld wat duidt op zwangerschappen wel leuk en voor de zusters misschien een leuk Hart van wilge takken (omdat ze hartjes van goud hebben,ze hebben ons goed gesteund,geholpen en naar ons geluisterd).Ik weet niet of dit een idee is maar ik denk ik breng maar wat naar voren.
     
  10. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    ik heb de brief nog steeds niet binnen helaas.....is er toevallig iemand met een scanner die hem me wil mailen?
     
  11. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Dokter V is gek op wijn en nu is er in Sint Nicolaasga een wijnboerderij,misschien is het een leuk cadeau,wijn-en kaas proeven en een wandeling door de wijngaard en als afsluiter een lekkere fles wijn.Dokter v moet toch iets leuks gaan doen met zijn pensioen De Heidepleats
     
  12. famke007

    famke007 Actief lid

    5 jan 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    ik heb een pb verstuurd, over cadeau. hoor graag van jullie.
    heeft iemand hem niet gekregen, hoor ik het ook graag
     
  13. famke007

    famke007 Actief lid

    5 jan 2010
    151
    0
    0
    bloemist
    fryslan
    ps Aqui... super mooie bloeduitslagen. en wat is je progesteron hoog. die van mij is veel lager, en best wel beangstigend hoor...
    maar lekker genieten
     
  14. P26

    P26 Niet meer actief

    Famke dat lijkt mij zeker wel leuk voor de dames. En dat andere vind ik ook wel een mooi idee voor Dr V.
     
  15. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    13 apr 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    reageer morgen langer. Agui: Wat een super uitslag zeg!! Hier kan je lekker van gaan genieten nu. Heerlijk voor je.

    Allemaal: Tot morgen, ga nu lekker slapen.
     
  16. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Hoe hoog is jouw progesteron dan? Als dr. V. tevreden is... dan zal het toch wel goed zijn? Gebruik je nog Utrogestan?
     
  17. Aquilegia

    Aquilegia VIP lid

    19 apr 2007
    8.914
    3
    36
    Vrouw
    psycholoog en astroloog
    Midden-Nederland
    Ik heb jullie berichtjes over het cadeau ontvangen. Ik weet het allemaal niet zo goed. Ben ook erg moe. Naar wie moet ik allemaal reageren? Jammer dat ik geen reply all kan doen...

    Ik vind dat wijnproeven/rondleiden een heel leuk idee, maar wijnbouw in Friesland? Kan dat wel wat zijn? In Limburg lukt dat toch maar net een beetje?
     
  18. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    13 apr 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Agui: Zo moe? Vervelend, maar ook wel weer fijn, je bent echt zwanger!! en wat een waarden zeg. Super voor je.

    Jo: Aanstaande donderdag bloedprikken! Kom je de wachtdagen wat door?

    Katrien: Weer bruinverbrand thuis?

    De rest: alles goed?

    @ hier: Gister weer echo gehad, nog steeds geen follikel activiteit. De doses puregon weer iets verhoogd, was gister al dag 15. Denk dat mn cyclus behoorlijk in de war is na de overstiumlatie. Dr.V. heeft bloed laten prikken om te kijken of ik nu voor of na mijn ovulatie zit. Ik zou het ook niet weten. Aanstaande dinsdag weer echo.

    @cadeau: zullen we het hier maar bespreken? Kan me niet voorstellen dat de assistentes meelezen. Toen ik gister in de wachtkamer was zeiden een paar meiden "een beeldje hoeven we niet te geven, die heeft hij al genoeg". Ben het daar eigenlijk wel mee eens, ik vind de optie van Vlinder bij de wijnboerderij erg leuk. Die staat ook goed bekend.

    Hart voor de assistentes ook erg leuk! En misschien een cadeaubon van intratuin of ICI Paris erbij ofzo?

    Wanneer we voor het cadeau allemaal 12,50 Euro besteden (dan reken ik Jo, P, Agui, Famke, Vlinder en mezelf) dan hebben we een totaal van 75 euro.

    Wanneer er meer meiden zijn die mee willen doen dan hoor ik het wel. Hoe vinden jullie dat bedrag? Te weinig, te veel?

    Dan kunnen we voor Dr.V. een cadeau van rond de 50 euro kopen en voor iedere assistente kunnen we een hart en een bon van 5 euro doen? Wat vinden jullie? Zoals eerder gezegd, zijn wij er helaas niet bij aanstaande zondag, i.v.m. paar dagen weg na trouwdag.

    Allemaal fijne avond!!
     
  19. Pip78

    Pip78 Bekend lid

    13 apr 2008
    566
    0
    0
    beleidsadviseur
    in het Friese Land
    Wanneer jullie andere ideeën hebben, ik pas me aan hoor. Ik hoor het wel..
     
  20. Vlinder

    Vlinder Fanatiek lid

    14 jul 2009
    2.774
    0
    0
    Pip ook ik vind de wijnproeverij erg leuk en vooral omdat dokter v.gek op wijn is.Ik sta ook wel achter 12,50,als we dat met zijn allen doen kunnen we wat leuks besteden.Pip jammer dat je er niet bij kunt zijn maar jij hebt deze week iets anders,iets heel erg leuks en dat snapt ook dokter V.wel.
    We komen natuurlijk deze week eerst evn bij jou op het huwelijk,hahahahahahah.
     

Deel Deze Pagina