*breekt even in* heey quinty en jo1978 ik lees dat je een ander nummer moet bellen ivm vakantie irma?? ik moet zelf voor een iui-d naar dd toe aankomende week. zouden jullie die mij willen pben??? *breekt weer uit*
Wie kan mij helpen Ik heb de laatste behandeling gehad nog op de valreep bij dokter v. Al vrij snel erna kreeg ik buik en rugpijn echt heftig Kreeg pijnstillers en antibiotica voor een blaasontsteking heb ik wel vaker last van namelijk. Het was niet in de urine te vinden toch dacht de huisarts hier aan. Na het beluisteren en voelen aan de buik Het ging niet over door verwezen naar de gyn in MCL Daar binnenste buiten gekeerd Er was een zwarte vlek te zien kon een beginnende zwangerschap zijn Maar ook iets gevuld met bloed of vocht Moest enkele dagen later terug komen In de tussen tijd toch een test gedaan licht positief ( 11 dagen na IUI en 12 dagen na 5000 pregnyl ) helaas die avond na de test begon ik donker bloed te verliezen denk de menstruatie begint Dus toen ik weer bij de gyn moest komen dit ook verteld Mijn temp. blijft ook erg hoog steeds ( 37.4 a 37.7 en 37.7 a 38.0 normaal heb ik 36.8 ) Bloedonderzoek was geen ontsteking te zien wel is de baarmoeder erg gevoelig De gyn deed wederom onderzoek naar de baarmoeder en toen kwam er een beetje helder rood bloed mee Dus hij zei ook het lijkt erop dat je gaat menstrueren Dus ben ook gestop met de utrogestan Toch stopte dit vrij snel weer en ging het weer over in oud bloed En nog verlies ik af en toe oud bloed Normaal vloei ik enorm Ze willen mijn HCG waarde niet prikken dit was nog niet te zien volgens deze gyn Ik ben nu bang dat het een innestelingsbloeding is Kan dit? En hoe herken je dat? Is het dan verstandig morgen nog een test te doen? En kan het nu kwaad dat ik ben gestopt met de utrogestan? Hoop dat jullie mij advies kunnen geven Of wat zouden jullie doen in mijn geval?
Ilja zo dat is even een raar dilemma,vraag anders je huisarts of je mag prikken op hcg.Wat het bij jou is weet ik niet,je kunt idd bij de innestelling wat bloed verliezen en wat menstruatieachtige krampen hebben.Wat ik even niet thuis kan brengen is die hoge temp van jou. Je bent in Leeuwarden schreef je bij de gyn,kun je niet veranderen naar Sneek of Heerenveen,ik ben heel erg tevreden over Sneek en de andere dames hebben goede ervaringen bij Heerenveen.Ik ben bij Leeuwarden geweest en daar ben ik zeer slecht over te spreken.Strekte meid.
Goedemorgen! Net gb met dd cryo goed ontdooid!nu in de auto onderweg! Girl86 zal je vanavond even nummer sturen! Jo al in Heerenveen geweest is alles geregeld voor morgen? Fijne dag allemaal!
Heb vanochtend getest met de test die ik nog mee heb gekregen van dokter V En deze is positief moet weer naar het ziekenhuis komen
ilja:als je nog niks zeker weet denk ik wel dat je door moet gaan met utrogestan.heb een keer twijfelachtig hcg gehad en moest toen gewoon doorgaan.bloedprikken kan 10 dagen na Iui.succes
Hallo Ik ben vrijdag gestopt met de utrogestan Aangezien de gyn zei dat het de menstruatie was Wat moet ik nu dan doen? Als ik zwanger was had ik 1 week door moeten gaan en dan stoppen Kan nu niet weer beginnen toch?
Is in het echt nog feller krijg hem niet beter op de foto Zit nu 16 dagen na IUI en 17 dagen na pregnyl
Als je straks naar ziekenhuis moet zou ik het maar even vragen.denk niet dat utrogestan kwaad kan maar ben natuurlijk geen dokter.misschien neemt er wel iemand op bij Barrahuis volgens mij zijn de assistentes er af en toe nog.succes
Ilja die test is erg positief,je moet in Leeuwarden heel duidelijk aangeven wat jij wilt en hoe je je voelt en wat je van hun verwacht.Ze moeten dit niet voor je verkloten,als je niet tevreden bent dan kun je toch overstappen naar en ander ziekenhuis. Quinty ik wens je heel veel succes toe vandaag en daarna goed broeden. Pip hoe voel je je meid,hoe was jullie weekendje weg. Aqui hoe is het met jullie?
Hallo Bedankt voor de reaktie's En ik sta zeker op mijn strepen nu En anders ga ik naar H.veen Pffff vind het enorm spannend Heb nog gebeld met het barrahuis krijg geen gehoor helaas En ja wat betreft de utrogestan maar even vragen straks Weet het ook niet Moest stoppen als ik bloed verlies had ongi werd en dat leek ook zo Baal wel nu dat ik niet ben door gegaan Nou ja afwachten meer kunnen we niet hou jullie op de hoogte
Jeetje Ilja wat een onzekerheid.Ik hoop dat het toch positief is voor jullie. Maar jammer dat het zo raar verloopt allemaal. Ik snap dat je zelf ook niet meer weet wat je moet denken.
Ilja: Ik zou naar Heerenveen gaan! Ik ben nu zelf ook pril zwanger, ik heb vorige week Heerenveen al gebeld voor een extra controle deze week ook ivm stijgende HCG en progesteron waarden. Dat was geen probleem. Afgelopen weekend dacht ik laat ik toch nog eens MCL bellen om hier heen te gaan, Heerenveen is voor mij toch wat verder weg. Wat een gedoe zeg, de assistente vond het allemaal apart, bloedprikken deze week en utrogestan bolletjes. Ze overlegt en belt wel terug maar Heerenveen was veel makkelijker, die luisteren tenminste. Heb je geen bolletjes meer? Ik zou echt weer gaan beginnen. Quint: Heel veel succes in DD. Ik duim voor je! Jo: Morgen naar DD? Spannend, ik ga zo veel voor je duimen. Dit wordt een plakbeeb! Dat moet gewoon. @ hier: ik hou het kort, zit stiekum op werk..leuk weekend gehad, voelt allemaal wel beetje onwerkelijk nog. Wil graag de volgende bloedtesten afwachten, mag donderdag naar H'veen. Ik heb gister nog een zwangerschapstest gedaan, waarvan het test streepje net zo donker was als het controle streepje, dus dat geeft me wel vertrouwen. Verder best wel een druk in mijn onderbuik, het is allemaal druk bezig heb ik het idee. Bij vlagen misselijk, vooral 's nachts. mail vanavond langer, wanneer ik thuis ben. Fijne dag allemaal!
Hallo Nou het stomme is ik zou beginnen in Heerenveen met behandelingen Heb daar ook een afspraak staan Alleen vanwege de pijn ben ik naar MCL verwezen door de huisarts En ja dat volg je op dat moment op Ze hebben nu in MCL mijn HCG geprikt progesteron wilden ze niet doen Dus ik wacht die uitslag even af en aan de hand van de uitslag beslist de arts of ik terug moet komen en waneer. Achteraf had ik liever naar Heerenveen gegaan, maar goed dat kan altijd nog. Ik ben inmiddels begonnen met utrogestan Vind het zo onwijs spannend Helemaal hoe het gaat snap er gewoon niks meer van Zo prik je 1 keer niet op de 10de dag en heb je dit. Als het maar goed en positief afloopt Maak me best wel zorgen Hou jullie op de hoogte En bedankt voor de reakties
Quinty: joepie, goed ontdooid dus, das weer een stapje! Nu moet hij gewoon ff blijfe plakke.. (zegt zij, waarvan er 7 niet bleven plakken... ). Alweer op de terugweg neem ik aan? Het zijn me de ritjes wel he? Wij dus morgen naar DD, het was allemaal goed geregeld. Ze waren zo lief in H'veen vanmorgen, die assistente die jij denk ik alles hebt uitgelegd vertelde dat het allemaal zo snel was gegaan (door het stoppen van Barra) en dat ze nog zo moesten wennen aan deze combi met DD, maar blij waren dat er eerst een paar mensen met ervaring aan de beurt waren. Ze vroegen weer van alles, dus heb weer wat puzzelstukjes op z'n plek gelegd denk ik en leefden enorm mee! Echt lief! Ze vroeg of ze woensdag mocht bellen om te horen hoe het was gegaan, ik vind 't prima, zal ik ze weer even bijpraten . En toen vroeg ik hoe het gaat met testen. Daar hadden ze het nog niet over gehad, maar dat zouden ze dan vanmiddag doen, dan hoor ik dat woensdag. Heb ze geadviseerd een bloedtest te doen met een dag of 10 na TP (8 is erg vroeg, zie Klingel) en 14 duurt me natuurlijk veel te lang . We zijn morgen om 10.20 uur al aan de beurt!! Dus dat wordt vroeg weg! Assistente in H'veen helemaal bezorgd of dat wel zou lukken en had geprobeerd de afspraak naar achter te krijgen. Ach, we moeten er toch al zoveel voor over hebben, keertje om 6 uur opstaan, kan er ook nog wel bij . Pip: dus ook naar H'veen voor controles. Misschien tref ik jou daar dan ook nog wel in de wachtkamer. Ilja: wat een verhaal meid! Ik kan me voorstellen dat je er helemaal van in de war bent, maar volgens ben je gewoon hartstikke zwanger! Zo'n test wordt niet van niks positief toch?!
quinty ik hoop dat jullie een goede reis naar DD hebben gehad. En dat het voor jullie mag lukken. Jo heel veel succes morgen. Vrijdag mogen wij weer voor controle. Spannend. Ik hoop dat ik niet weer een lange cyclus heb. Dan zijn wij ook wat sneller aan de beurt voor een TP.
Mijn HCG is 78 Waarop de gyn zegt kan nog van de pregnyl komen Nou ik zei dat denk ik niet 17 dagen na pregnyl en 16 dagen na IUI Normaal had ik op dag 10 een hcg van 2 of zelfs minder We moeten afwachten meer kunnen we nu niet Ik verlies wel bloed en maak me best wel zorgen Moet volgende week terug komen eerst weer bloed prikken van te voren. Ga heerenveen nu bellen heb daar een afspraak staan en even overleggen. Of is dat raar?
HCG 78 is prima hoor en dat kan geen pregnyl meer zijn! Wat een flauwekul. Ik heb al zeker 8 keer 5000 pregnyl gespoten en na 12 dagen bloedgeprikt en heb nog nooit een hogere hcg dan 4 gehad! Echt flauwekul. Ik denk dat je gewoon zwanger bent ondanks het bloedverlies, dat gebeurt wel eens vaker. Mijn collega heeft haar hele zwangerschap steeds wat bloed verloren, maar toch gewoon een gezonde zoon gekregen, dus dat zegt nog niks hoor! Succes!