Zojuist vroeg ik me af of ik de baby al wel gevoeld heb vandaag... Ben 38+4 en vorige zwangerschap niet zo ver gekomen dus geen idee wat normaal is qua beweging zo aan het eind. Wanneer moet ik bellen?
Ik heb deze folder een keer van mijn verloskundige gekregen. Hier te downloaden: http://deverloskundige.nl/over-de-verloskundige/subtekstpagina/224/je-baby-voelen-bewegen/ Ik heb er wel iets aan gehad. Ik hoop dat je de kleine snel weer voelt bewegen.
Bewegingen worden 'anders. Ipv de echte schoppen of stoten incasseren is het nu meer schuiven en komt in de krib gooien. Af en toe lukt het hem om nog wel uit te halen, maar ik voel hem zeker! Als je het niet vertrouwd en je haar te weinig voelt voor je gevoel, lekker bellen! Beter een check voor niks dan achteraf had ik maar
Was er inderdaad wel achter dat het anders gaat voelen. Maar ook dat schuiven is er vandaag niet echt. Net wel wat gevoeld maar minimaal.
Ze schijnen wat rustiger te worden. Hier soms de gedachte dat ik hem te weinig voel, maakt hij daarna weer ruimschoots goed.. maar vk zegt elke x bij twijfel gewoon bellen. Mag ze al komen van je? Als in ben je er al klaar mee, omdat je vorige x eerder bent bevallen?
Ik ben vorige zwangerschap bevallen met 38+2 maar weet nog we dat ik hem de laatste weken heel weinig gevoed heb dus regelmatig aan de ctg gelegen. Als je het niet vertrouwd gewoon bellen hoor, daar zijn ze voor. En liever een keer teveel dan te weinig!
Ze hoeft niet perse nu al te komen. We zijn er wel helemaal klaar voor. Vorige keer spontaan bevallen zonder enig voorteken. Ben al blij dat ik het nu zo ver gered heb
Bij twijfel natuurlijk altijd bellen. Maar advies is wel eerst een tijdje op je linkerzijde te gaan liggen en bewegingen uit te lokken. Wat suiker wil ook nog weleens helpen.
Ze is wakker geworden geloof ik Ook gelijk weer gezellig harde buiken. Trouwens ook irritant dat beheer steeds topic titels aanpast...