Even een nieuwsgierig vraagje: Vaak zie je hier knalpositieve ovulatietesten rond de NOD, waarbij daarna de zwangerschapstest ook positief blijkt. De ovu test heeft dus op het HCG gereageerd. Ook zie ik wel eens een knal posi ovutest en een witte zwtest, maar die dan wel een paar dagen laten ineens positief is. Weten jullie (of heeft iemand het wel eens getest) hoe snel een ovu test reageert op aanwezig hcg (en dus knal of heel donker wordt). Op hoeveel dpo ? Zover ik kan beoordelen (met de getoonde testjes hier) reageert een ovu sneller op hcg dan een zw test. Wie weet dit? ps, jaja, ik weet dat een ovu niet gebruikt moet worden als zwtest en jaja ik weet dat een ovu test niet bij iedereen knal wordt bij een zwangerschap
Bij mij knalde mijn ovulatietest bij allebei op 10dpo en daarom ging ik een zwangerschapstest doen en die was dan heel licht positief
Kan je de bijlagen zien? De groene is de ovulatietest, de blauwe is de zwangerschapstest. Je ziet duidelijk al een tweede streepje op de zwangerschapstest maar ovulatietest is niet positief (is 9 dpo). PS: ovulatietesten kleuren bij mij een hele cyclus door, dus dit was qua ovulatietest niets geks.
ehh je ovulatietest is al veel donkerder daar dan normaal hoor!! Zo ziet hij er doorgaans niet uit na je ei
Mijn ovutest was ook pas knal (maar toen ook echt mega knal) toen ik een duidelijke streep op mn zwangerschapstest had.
Ovu op 10 dpo een flinke streep (geen knaller) en op zwangerschapstest een heeeel licht streepje. Inmiddels op nod een fikse streep op zwangerschapstest maar ovu eigenlijk niet meer geprobeerd!
Vraag je dit omdat je nu een positieve Ovu test hebt en een negatieve zw test? puur uit nieuwsgierigheid
Hahaha nee joh!! zit net op 1 Dpo het was gewoon uit nieuwgierigheid omdat je dat gewoon heel veel tegenkomt tegenwoordig en iedereen vraagt altijd dingen als.. hoe snel posi zwtest etc.. dus ik denk: gooi er een nwe variant in
ik voel een testje aankomen ik zal eens vanaf 7DPO elke dag (avond) een ovu testje doen Eens kijken wat er gebeurd Leuke test toch (mens moet toch wat doen hahaha)
Toch wel hoor Gevalletje PCOS, altijd donkere ovulatietest + dit zijn de hele gevoelige van sensitest, met de gewone kon ik geen weg.
Mijn ovulatietest op NOD. Ik heb alle drie de zwangerschappen een ovu test op NOD gedaan en ze waren alle drie de keren zo. Ze zijn voor de rest alleen zo knal op de dag dat ik mijn ei heb, uiteraard
Heb vanaf 8dpo elke dag een ovu test gedaan. Liep snel op, op 12 dpo knal, veel donkerder dan bij een goede lh-piek. De streep was meer paars dan roze.
Bij mij is het nog nooit gebeurd,dat een ovulatietest positief was bij een zwangerschap.Vind het erg apart om te zien dat dat bij sommigen dus wel echt zo is.Moet wel eerlijk zeggen,dat ik het maar 2 keer uitgeprobeerd heb.