baby 5 maanden droomt eng wat te doen

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door karin361, 16 feb 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. karin361

    karin361 Actief lid

    1 sep 2010
    240
    0
    0
    opvoeden van men zoontje ;)
    vlak bij eindhoven
    hoi moeders

    ik heb even een vraagje men zoontje robin is 5 maanden en slaapt al een goeie maand goed door (8 uur) maar sinds afgelopen maandag wordt hij regel matig wakker door een enge droom ( denk ik) hij huilt met zen oogjes dicht en als je hem oppakt en troost dan is het goed en kan hij terug naar bed. het kan af en toe wel een min of 5 a 10 duren.

    wat moet of kan ik er aandoen?


    gr karin
     
  2. Lavendel82

    Lavendel82 Fanatiek lid

    9 jan 2010
    3.656
    0
    36
    en wat gebeurt er als je hem laat liggen? stopt hij dan zelf met huilen?

    ik herken het wel een beetje bij onze dochter , zij kan in haar slaap ook huilen. Alleen bij haar bleek het pijn te zijn, tandjes die al heel vroeg doorkwamen en oorpijn. Overdag weinig last maar wel in bed, maarja, dan ligt ze ook en dan heb je er meer last van.
     
  3. karin361

    karin361 Actief lid

    1 sep 2010
    240
    0
    0
    opvoeden van men zoontje ;)
    vlak bij eindhoven
    als ik hem laat liggen dan blijft die huilen... hij krijgt nu wel 2 tandjes
     
  4. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Ik zou gewoon blijven troosten. Het gaat vanzelf over.

    Hier hadden we rond 5 maanden overigens een groeispurt. Werd ze ook vaak "wakker". Soms wel elk uur. Gaven we haar een flesje vanaf de eerste keer jammeren, sliep ze de rest vd nacht wel door. Kun je anders ook eens proberen.
     

Deel Deze Pagina