Dit is mijn eerste keer utrogestan in een natuurlijke cyclus. Vorige ronde een IUI gehad en meteen daarna met de utro begonnen. Deze ronde ging de IUI niet door omdat het lab dicht was tussen kerst en nieuwjaar. Maar ik mag wel utro nemen deze ronde. Mijn ovulatietesten gaven gisteren (wo 4/1) en eergisteren (di 3/1) een LH piek aan (nooit eerder 2 dagen achter elkaar gehad). En m'n temperatuur stijgt voorzichtig. Overigens heb ik door de feestdagen wat stippellijntjes en open bolletjes... Wanneer denken jullie dat ik met utro mag starten? Beter even wachten wat mijn temperatuur morgen doet? Alvast dank voor de reactie.
Ik denk dat je ei vandaag is. Ik zou pas met utro starten op de avond dat je temp in de ochtend 36.9 aangeeft. Dus morgenochtend 36.9 dan morgenavond de eerste utro nemen Succes meid!!
Bedankt voor het antwoord Rogijuli! M'n ovulatietest was gisteren beduidend lichter. M'n temp blijft braaf stijgen, maar nog niet tot 36,9. FF geeft ook nog geen lijntjes. Dus ik wacht even af welke temperatuur ik morgen heb, en dus ook met het nemen van de utrogestan.
Ik denk dat hij al aan het stijgen is, maar met een slowrise. Als hij morgen weer minimaal hetzelfde is als vandaag dan morgen starten met utro.
Manaolana: ik heb zojuist geprobeerd positieve ovulatietesten in te vullen, maar FF verandert niet. Denk dat ik nog even geduld moet hebben. Rogijuli: inderdaad een slowrise, maar gelukkig is het wel een stijging. Ik hoop dat de temperatuur morgen weer stijgt, maar anders ga ik uit van jouw advies: beginnen met utro bij een gelijke of hogere temperatuur.
Dat is toevallig: wilde net even een update geven! Vandaag 36,97 dus mooi gestegen. FF geeft mijn ovulatie nu aan met een stippellijn, waarbij ik vandaag op 3dpo zou zitten. Welke dag het ei nu precies gesprongen is weet ik niet (weet nooit of ik krampen heb van de daadwerkelijke eisprong of een soort groeipijn vooraf), maar één ding is zeker: het is achter de rug. Ben vandaag dus ook weer begonnen met de utrogestan. Manaolana en Rogijuli, bedankt voor de hulp en adviezen in elk geval!