Hoi dames! Ik zit nu in de 2e ronde en vroeg me af of het kwaad kan om te sonja bakkeren als je zwanger wilt raken. Iemand hier ervaring mee? Ik heb zelf een aantal keren haar dieet gevolgd en ben succesvol afgevallen (helaas weer wat kilootjes erbij!). Nu wilde ik voor mijn eisprong (over 11 dagen) dieten.... Wie weet raad? Groetjes Nadja
Hoi, Ik weet het eerlijk gezegd niet. Ik ben ook aan het afvallen maar dan niet met Sonja Bakker maar met EGA. Daar leer je een nieuw voedingspatroon en dat is dus voor altijd. Ik weet wel dat je niet streng mag lijnen als ze zwanger wilt worden. Ik hoop dat er andere meiden wel een antwoord weten. Veel succes met afvallen. Groetjes
Ja wat houd het precies in..... Zoals ik al zeg je leerd op de curus een nieuw voedingspatroon aan. Dus je mag bijna alles maar dan wel met maten. Zo zijn er enkele groentes die je elke dag moeten eten omdat daar je suikerspiegel stabiel blijft en dat je dus geen snoep drang krijgt. Zo eet ik dus lekker roomboter, want je moet per dag dus gewoon een aantal vetten binnen krijgen. Op http://eganederland.nl Zie je misschien wat meer, ik vind het moeilijk uit te leggen hoor. Op m`n hyves heb ik een stukje staan hoe ik het heb ervaren.
Oke, zal eens kijken. Dat van die snoepdrang zou in ieder geval ideaal zijn voor mij, ben een echte snoepkont!
Nou ik weet niet wat wel en niet mag, maar ik was ook altijd en eeuwig aan het lijnen net voordat ik zwanger was, en toen ik wist dat ik zwanger was(paar weken geleden) ben ik ermee gestopt! Ook wel lekker moet ik zeggen hihi...nou mn zwangerschap kijk ik weer verder!
hoi nadja ik ben begonnen met sonja bakkeren net voordat ik zwanger raakte in juni. Aangeraden door mn huisarts. Vanaf het moment dat ik wist dat ik zwanger was ben ik ermee gestopt. Nadat de zwangerschap mis is gegaan heb ik ben ik er niet niet meer heel bewust mee bezig geweest. T word sterk afgeraden echt te lijnen tijdens zwangerschap. Maar kan natuurlijk wel goed opletten wat en hoeveel je eet suc6! Ben zelf nu 15 kilo kwijt
@ccwomen, proficiat met je zwangerschap. Als ik zwanger ben, zal ik ook stoppen met dieten! @Claire, bedankt voor je antwoord! Ik was niet van plan door te gaan met dieten als ik zwanger ben. Maar kan het nu wel nog effe doen!
je eetpatroon aanpassen kan altijd zolang je geen middeltjes neemt ed. bij sonja moet je wel oppassen met je vitamines die willen er nog wel eens bij inschieten bij haar. heb ik op verschillende plaatsen gelzen. in een van haar boeken staat dit ook. over lijnen en zwanger worden of zijn. dus zou er dan wel echt multivitamine bijnemen voor zwangeren of zwangerwordenen.
Mijn gyn zegt dat het slecht is gewoon niet meer snoepen etc Normaal eten is wel heel belangrijk en bij sonja zou je veelste weinig stoffen binnen krijgen zoals met elk dieet. Dus wil je er wat aan doen laat dan de lekkere dingen staan en vervang die