Welke klei?

Discussie in 'De lounge' gestart door 1975, 30 dec 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 1975

    1975 Actief lid

    2 jun 2006
    270
    0
    0
    Welke klei is fijn? Misschien rare vraag maar er zijn zoveel soorten. Heb wel eens enorm vies spul gehad, gelijk weggegooid. Er is schijnbaar ook klei waarmee je niet kunt kneden maar alleen met vormpjes in de weer kunt. Ik ben juist op zoek naar boetseerklei.
     
  2. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    De boetseerklei van de Action is prima. Daar heb ik het weleens gehaald.

    Niet erg leuk nog met een peuter/kleuter ( tenminste die van mij, die houdt niet van vieze handen)
     
  3. kimr1

    kimr1 Bekend lid

    13 aug 2008
    545
    0
    16
    Ik heb klei van playdoh. Die is prima. Voor Sinterklaas nog een setje van dat goedkope spul erbijgekocht, maar die plakt veel meer aan de tafel en de handen.
     
  4. Milujem

    Milujem Niet meer actief

    Ligt eraan waar je het voor nodig hebt :) Wat je ermee wilt doen?
     
  5. Solana

    Solana Bekend lid

    11 mrt 2010
    874
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij kopen altijd die van de action. lekker goedkoop en als het er niet meer mooi uit ziet, gooien we het weg en kopen nieuwe.
    Mijn jongste heeft met kerst Moon Dooh gekregen. Dat is klei die niet uitdroogt. Het voelt wel even raar enzo. Maar het is niet plakkerig en je kan er mooie figuurtjes mee maken.
     
  6. 1975

    1975 Actief lid

    2 jun 2006
    270
    0
    0
    Wist helemaal niet dat de action ook klei heeft. Hema verkoopt het ook las ik net.
     
  7. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Die moon Dooh heeft Jitte ook gehad an de sint en dat is idd erg fijn spul. Beetje vergelijkbaar met Play doh, maar die droogt uit en dat doet deze idd niet.

    Andere soorten klei vind ik vaak te hard. Dan moet je eerst een hele poos kneden voordat hij warm word en dus zacht is en daar hebben mijn kinderen het geduld en de kracht nog niet voor... ;)
     
  8. MamaMarije

    MamaMarije Niet meer actief

    Wij hebben laatst voor het eerst met HEMA klei gespeeld, fijn spul! Snel mooi zacht en vormpjes maken gaat uitstekend. Of het snel uitdroogt weet ik niet, sindsdien niet meer erbij gepakt :)
     
  9. Wup

    Wup Fanatiek lid

    23 apr 2007
    4.912
    1
    36
    hier die van de HEMA, is fijne klei en droogt niet zo heel snel uit.
     

Deel Deze Pagina