Hallo allemaal, In het weekend ( 3 dagen) heb ik wat roze/bruin slijmverlies gehad. Aankomende maandag is mijn NOD. Nu heb ik eigenlijk bijna geen last meer van slijm. Alleen wanneer ik inwendig voel, zit er wat plakkerig wit slijm op mijn vinger. Waar zou dit dan op kunnen duiden. :
Nou laat het dan maar snel komen!! Hadden jullie na het stoppen met de pil ook dat je borsten groter werden. Had altijd al wel enig verschil in linker en rechterborst, maar is nu toch wel steeds meer aan het worden. Je ziet het nu duidelijk. Groetjes Kim
ik merkte ook dat mijn borsten anders aanvoelden, echt groter kan ik niet zeggen, want ze zijn al zo groot ahummm maar ik denk ook dat je ongesteld moet worden, ik herken het namelijk.