help ben ik zwanger of niet?

Discussie in 'Eerste symptomen' gestart door devilangel, 8 nov 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. devilangel

    6 mrt 2006
    97
    0
    0
    huisvrouw
    enschede
    haaj allemaal
    ik moet nog 3 dagen wachten tot me :evil: maar ik heb
    veel pijn aan me borsten veel plassen met af en toe slijm erbij zoals vanmorgen en voel me niet zow lekker anders als ik ongi moest worden
    help wie herkent dit ?
     
  2. Me2

    Me2 VIP lid

    30 mei 2006
    6.888
    0
    36
    Helaas kan alleen een zwtest je uit je onzekerheid helpen, nog even wachten dus :)
     
  3. CVW

    CVW Actief lid

    6 aug 2006
    109
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Maas en Waal
    Hé devilangel!

    We hebben ongeveer dezelfde NOD! Aangezien ik in september een MK heb gehad is mijn termijn nog niet echt vast te stellen dus had ik 28 dagen aangehouden, echter ik voelde 2 dagen voor de eisprong (bij die cyclus van 28 dagen horende), al de eisprong dus waarschijnlijk heb ik een cyclus van 26 dagen.

    Om een lang verhaal kort te maken; sinds een dag of 3 vind ik m'n urine weer zwanger ruiken en ik kon niet wachten en heb een half uur geleden al een test gedaan (dus zeg maar 2/3 dagen voor m'n nieuwe NOD), en deze was gewoon positief! Weliswaar een dun streepje, maar het zat er!

    Ben zo blij; wil het nu wel aan iedereen kwijt, maar door de vorige MK wil ik nu echt wat langer wachten met vertellen want ik weet wat er mis kan gaan en wil voorbij die 10 weken nu.

    Doe gewoon de test als je 1 of 2 dagen voor NOD zit; vooral als je nu al zulke zwangerschapsverschijnselen hebt! Kans is natuurlijk nog wel aanwezig dat het hormoon toch nog onvoldoende in je lichaam zit.

    Succes en hopelijk zien we elkaar in het juli forum terug!
     
  4. thee

    thee Lid

    26 okt 2006
    30
    0
    0
    waarnemend/leidster KDV
    Amersfoort
    Oeh wat is dit spannend voor jullie zeg. Ik hoop echt dat het voor jullie beide zo mag zijn! Een betere afsluiting van dit jaar kan je toch niet wensen.
    Ik heb een vraagje aan jullie: mijn NOD is 19 november maar ik voel nu al een soort spanning in mijn onderbuik. Voelt zelfde als je bijna moet gaan menstrueren. Hebben jullie dit gevoel ook gehad?
    En ik lees dat je aan je urine kan ruiken of je zwanger bent...mag ik vragen hoe je dit ruikt? Is je urine juist donkerder of lichter van kleur?
     
  5. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Bij mij was de urine duidelijk donkerder. Maar of dat al gelijk bij mijn NOD was weet ik niet.

    Op het bovenstaande berichtje:

    Kan beide kanten op. Zowel voor je :evil: :evil: als wanneer je zwanger bent kun je die symptomen hebben. Dat zegt niet altijd wat.

    Maar natuurlijk hoop ik voor je het laatste, :p
     
  6. marina99

    marina99 Bekend lid

    12 sep 2006
    913
    0
    0
    ik duim voor jullie allebei!
     
  7. devilangel

    6 mrt 2006
    97
    0
    0
    huisvrouw
    enschede
    hallooooooooo
    allemaal bedankt voor de reakties
    en ik moet ff mededelen
    dat ik net een test heb gedaan ik ben ik ZWANGER JOEPIE
    heb er 2 gedana want de predector gaf iets heel lichts aan dus ff weer gefiets naar de da en jah hoor een VETTE PULS ZWANGER DUS
    me dag kan niet meer stuk
     
  8. jackie

    jackie Fanatiek lid

    10 aug 2006
    1.430
    0
    0
    oh super meid gefeliciteerd geniet ervan
     
  9. Adine

    Adine Fanatiek lid

    12 sep 2006
    2.355
    0
    0
    Ridderkerk
    Jouw dag kan niet meer stuk. Gefeliciteerd. :D
     
  10. Daan0201

    Daan0201 Fanatiek lid

    28 okt 2005
    1.830
    0
    0
    Gefeliciteerd! :D
     
  11. babymissy23

    babymissy23 Actief lid

    19 sep 2006
    193
    0
    0
    friesland
    gefeliciteerd
     
  12. patricia12

    patricia12 Bekend lid

    28 sep 2006
    604
    0
    0
    limburg
    gefelicteerd! :D
     
  13. thee

    thee Lid

    26 okt 2006
    30
    0
    0
    waarnemend/leidster KDV
    Amersfoort
    Wat een geweldige opluchting. Gefeliciteerd meid, geniet van je zwangerschap en van je kleine....
     
  14. Choco

    Choco Fanatiek lid

    30 okt 2006
    1.186
    0
    0
    Friesland
    Van harte gefeliciteerd Devilangel! :D

    @Thee: ik verwacht mijn NOD op 16 november en ik heb ook last van m'n onderbuik alsof er iets oprekt.
    Vind het niet echt prettig maar ja....wat doe je er aan.
    Ben allang blij dat ik niet de enige ben die dit ook heeft.
     
  15. talletje80

    25 okt 2006
    6
    0
    0
    Friesland
    Ik wil zo wie zo eerst iedereen feliciteren die zwanger is :D
    Sorry als ik me er zo tussen meng maar als ik zo zit te lezen echt iedereen maakt het allemaal op zn eigen manier mee en ieder vrouwenlichaam is anders (en kan je behoorlijk voor de gek houden ben ik al achter gekomen :cry: )
    Alleen nu weet ik het gewoon ff niet meer ik kan wel een test doen maar die wijst zo wie zo nu nog niks uit.
    Moet nog wachten.
    Ben nu net een dag na mn vruchtbare dagen en zaterdag had ik al steeds momenten dat ik buikpijn had.
    Zondags precies hetzelfde en dan ook nog is steken links en dan weer rechtsonder.
    S'maandags had ik verschrikkelijk het gevoel dat ik ongi zou worden maar ja dat geld pas voor rond de 25ste dan zijn de 28 dagen weer voorbij.
    Die buikpijn en ongi gevoel heb ik nu nog steeds en vandaag was ik ook ontzettend moe en pijnlijke borsten. Maar ja lig ik op bed kom ik niet in slaap.
    Wat waarschijnlijk ook wel te maken heeft met het feit dat we bezig zijn voor een andere woning.
    Het enige wat ik voor mn gevoel nu nog kan uitroepen is help maar ja daar schiet ik niks mee op nu :cry:
    Ik zal wel moeten wachten denk ik eerder zal niet gaan.
    Als iemand een goed advies heeft dan zou ik die graag ontvangen in ieder geval.
    Ik weet ff niks meer dus stop ik maar.

    Mvg talletje80
     

Deel Deze Pagina