Eerste en gelijk de laatste echo..

Discussie in 'Miskraam' gestart door Mama van Mike, 22 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mama van Mike

    Mama van Mike Actief lid

    24 sep 2008
    253
    0
    0
    Groningen
    Hallo iedereen,

    Ik mocht vanmiddag met 8.3 weken zwangerschap een eerste echo laten maken. Al vrij snel kwamen ze tot de conclusie dat ze niks konden vinden, dus kreeg ik een inwendige echo.. daar was een vruchtje te zien zonder hartslag :(.

    De komende week moet ik wachten op een spontane miskraam, wat zo te voelen niet lang op zich laat wachten.

    merry christmas
     
  2. Lillith

    Lillith Bekend lid

    29 mrt 2010
    751
    0
    0
    Randstad
    Wat erg Mama van Mike! Heel veel sterkte!
     
  3. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Heel naar voor je. Ik weet hoe het voelt. Woorden schieten te kort voor wat er dan door je heen gaat. Veel sterkte.

    Suus
     
  4. mamvanjason

    mamvanjason Actief lid

    9 jun 2009
    397
    0
    0
    limburg
    Ik weet hoe je je voelt op het moment. Ik krijf vrijdag een curettage omdat er bij 7 weken een lege vruchtzak is gezien.
    Ik vind het vreselijk om op kerstavond mijn o zo gewenste kindje weg te moeten laten halen. Maar ik wil er ook niet langer mee rond lopen, ik voel me zo zwanger nog op het moment.

    Heel veel sterkte de komende tijd!!
     
  5. boterbloempje83

    boterbloempje83 Fanatiek lid

    14 dec 2009
    1.526
    0
    0
    aah meis wat een k*t bericht.. :(
    heel veel sterkte!!
     
  6. Tuttie

    Tuttie Fanatiek lid

    11 jan 2010
    2.855
    0
    36
    ook ik weet precies wat je voelt :(
    heel veel sterkte gewenst, het is nu ook nog eens zo'n rottijd :(:(:(
     
  7. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    Hé meid, wat ontzettend verdrietig. Ik wil je heel veel sterkte wensen!
     
  8. Pindakoek

    Pindakoek Fanatiek lid

    11 feb 2010
    3.502
    0
    36
    Almere
    Heel veel sterkte :(
     
  9. Dyja

    Dyja Actief lid

    2 sep 2009
    151
    0
    0
    full time mama van 2 heerlijke zoons
    ergens in Nederland
    Heel erg veel sterkte meid, ik weet hoe rot je je eigen nu voelt.

    Liefs Dyja
     
  10. MaggieMagpie

    MaggieMagpie Niet meer actief

    Heel veel sterkte! Ik zit nu in hetzelfde schuitje. Bij 8w2d geen hartactie, wel een vruchtje van 8 weken. Helaas. Nu ook wachten op een miskraam. Laat je het via de natuurlijke weg gaan of laat je je curreteren? Ik geef mezelf tot 3 januari.

    Sterkte...
     
  11. Gonca

    Gonca Bekend lid

    27 okt 2009
    743
    0
    0
    Ik wil je veel sterkte wensen voor nu en komende tijd..!!

    *Knuffel*
     
  12. Mama van Mike

    Mama van Mike Actief lid

    24 sep 2008
    253
    0
    0
    Groningen
    Ik laat de natuur zn gang gaan.. stel je voor dat ze het niet goed hebben gezien..en dan laat je de boel leegzuigen of hoe ze dat ook doen.

    Volgende week kijken we verder, mocht er dan nog niks spontaans zijn gekomen. maar ik neem aan dat ze dan nog een echo maken?

    Jij ook heel veel sterkte!
     
  13. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Heel verstandig. Bij mij hebben ze zich ook weleens vergist. En niet te snel curetteren hoor, je kunt er verklevingen van krijgen. Ik zou pillen aanraden. Maar... Wie weet is dat allemaal niet nodig!
     
  14. Mama van Mike

    Mama van Mike Actief lid

    24 sep 2008
    253
    0
    0
    Groningen
    We zijn nu 6 dagen verder en er is nog niks gebeurd, ik zit zo te twijfelen of ze niet per ongeluk iets over het hoofd hebben gezien. Ik heb vandaag een zwangerschapstest gedaan en ik hoopte dat de teststreep lichter zou zijn of dat het wat langer zou duren voordat er een streepje zichtbaar zou zijn maar er stond na 10 seconden een dikke roze streep, ook doen mn borsten nog steeds zeer. Je zou zeggen dat na 6 dagen de test toch wat lichter zou moeten worden?
    Dus ik ga morgen de verloskundige maar bellen en vragen om een echo..
     
  15. Alida27

    Alida27 Actief lid

    11 mei 2006
    497
    0
    0
    Verzorgende
    Rhenen
    Heel veel sterkte !!
     
  16. Flavour

    Flavour Niet meer actief

    Ja, vraag bij het minste spoortje van twijfel om een echo, zo snel mogelijk. Van die twijfel knap je ook echt niet op, en als het niet goed is, dan moet je dat zo snel mogelijk heel zeker weten. Ik heb het ook weleens twee keer moeten zien voor ik het geloofde. En je weet het maar nooit, hè... Ik duim voor je, hoor!

    Suus
     
  17. TessMe

    TessMe Niet meer actief

    Ik heb dit ook meegemaakt. Hartje was gestopt met kloppen op 8w3d. Na de echo heeft het bij mij nog 3 weken geduurt eer de miskraam op gang kwam. Het kan dus gewoon even duren. Wel moet je er op letten dat je geen koorts krijgt. Dan kan het namelijk duidden op ontsteking. Je kan het gewoon even afwachten tenzij je er emotioneel niet meer tegen kan. Dan kan je medicatie of curretage aanvragen.

    Wens je veel veel sterkte deze tijd. Het is echt rot nieuws om te krijgen. Liefs
     
  18. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Sterkte! (of misschien nog een wondertje :))
     
  19. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Heb hier vandaag hetzelfde nieuws gekregen: dacht 12 weken zwanger te zijn, maar er is enkel een leeg vruchtzakje te zien wat bij 7-8 weken opgehouden is met groeien... en dus gebeurt er al een maand niets in mijn lijf, maar heb dus ook nog helemaal niet gevloeid.

    Idd een rottijd, pfff, ben iig blij dat we het NA de kerstdagen hebben gehoord en ben erg blij dat enkel mijn ouders komen met oud en nieuw, dat scheelt dan. Want ben bepaald niet in feeststemming nu :(

    Ik moet nog gebeld worden door mijn VK, maar weet iemand hoe lang het kan duren? Ik vind een maand namelijk best wel lang! De echoscopist leek er niet echt van onder de indruk, dus het zal niet heel raar zijn, maar ik hoop ook maar dat mijn lijf het nu allemaal maar zo snel mogelijk gaat afstoten.
    Al was het maar om van die gevoelige borsten af te komen, (niet fijn, omdat dochterlief nog 2 keer per dag BV krijgt), en we beiden wel zoiets hebben van: zo snel mogelijk maar weer voor een nieuw beebje gaan...
     
  20. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    5 okt 2008
    4.473
    1
    38
    Vrouw
    Thuis
    @Rozemarijke, jij dus ook rotnieuws gekregen. Wat ontzettend verdrietig. Je kan "kiezen" voor een aantal opties. Het kan nog weken duren voordat het er vanzelf uitkomt. Ook kan het zijn dat het niet loskomt. Dan moet het opgewekt worden dmv pillen of curretage.
    Zelf dacht ik 8,5 week zwanger te zijn, maar er was een vruchtzakje van 6,5 te zien met dooier (dus niks ontwikkeld). Ik wilde er zo snel mogelijk vanaf, had volop zwangerschapskwalen en dat moest zsm weg. Ik heb een paar dagen een curretage gehad.
    Meid heel veel sterkte!
     

Deel Deze Pagina