Hallo, mijn kleine meid heeft nu al 2 dagen 2 voedingen over geslagen. Die van 23.30 (dus de laatste voeding) en de nachtvoeding van ongeveer 04.30. Ze slaapt nu dus zo'n beetje van 19.30/20.00-06.15/06.30.... Nou weet ik wel dat dit op den duur wel de bedoeling was maar ze doet t zomaar van de een op de andere dag en dan ook nog 2 voedingen tegelijk! Is dit wel goed/normaal? Krijgt ze nu niet te weinig binnen? Dewi is een erg huilerige baby dus ik vind de rust wel even heerlijk als ik eerlijk ben...maar wil natuurlijk wel weten of t wel ok is!
Ik zou me daar niet zo druk om maken; ze geven zelf heel duidelijk aan als ze honger hebben; ze zou zich dan melden.. Thijmen deed dit ook opeens en ook ik vond het heel fijn dat hij nu veel beter sliep...slapen is slapen en laat dit dan ook lekker! Merk je nu dat ze overdag te kort gaat komen, kan je de laatste voeding toch wat verhogen, zodat de nacht te overbruggen is? Ik denk dat je je niet druk hoeft te maken....hoop dat je wat aan mijn antwoord hebt... Karin
Ik geef bv maar dan wel afgekolfd dus ik zie wel wat ze binnenkrijgt. Dan maar es wat meer voeding proberen..ze krijgt al 160-170cc (ze is 9 weken) dus zal ik 180cc proberen. thnx!
Laura sliep met 5 weken al van 21.00 tot 5.00 zonder voeding! De dokter had gezegd dat als ze niet loom wakker werd en gelijk alert was dat ze die voedingen niet meer nodig had! En ik heb toen de voeding van 21.00 wat meer gemaakt!
mirwar, hier vergelijkbaar: ons zoontje ging rond 9 weken slapen van 23.00 tot 9.00. hoeveel voedingen krijgt ze overdag? je hoeft niet perse meer in haar fles te doen hoor, ga gewoon af op wat ze vraagt overdag. inderdaad wat de anderen zeggen: als ze alert is en zelf goed wakker wordt gaat t goed hoor!
ze krijgt dan 4 voedingen over een hele dag. Vandaag om: 06.15-10.15-14.45-19.00 Dat klinkt heel weinig! En ze krijgt dan tussen de 160 en 180 cc....
Thijs had dat ook rond die leeftijd. Als ze goed groeit en genoeg plast is het goed hoor! Lekker van genieten zou ik zeggen! Als ze honger heeft dan meld ze zich wel! Thijs heeft het heel lang zo gedaan, maar sinds een paar dagen weer nachtvoedingen en dan heeft hij ook echt honger. Het kan dus ook weer veranderen. Waarschijnlijk krijgt ze op dit moment genoeg!
ok, 4 is inderdaad niet zoveel maar ik vind het best volle flessen voor zo'n kleintje hoor dus waarschijnlijk krijgt ze wel genoeg. ik zou niet de flessen voller doen maar eventueel kijken of ze tussen de fles van 14.45 en 19.00 nog wat wil drinken. (als het je geruststelt dan...) en inderdaad, geniet van je slaap!
Ja ik kom net van het cb en daar zeiden ze ook al dat 4 flessen opzich nog wel te weinig is voor zo'n kleintje en dat ik dan beter de hoeveelheid kan spreiden over 5 voedingen. Is ze er net aan gewend om de 4 uur te krijgen..moet t nu weer om de 3 uur...Dus dat wordt weer even wennen!