Zoooo blij!! Heb een keer een boekje van Bobbi gekocht, was echt een hit bij mijn dochter van 2. Niet te lang het verhaal, leuke plaatjes erbij en makkelijk voor te lezen. Nou hadden ze de boekjes ook bij de Trekpleister, ik er heen, bleken het 3 verhaaltjes in 1 boekje te zijn, en dat voor nog geen 3 euro!! Meteen 3 boekjes meegenomen!! Dat word lekker voorlezen!! Ze stonden deze week in het Trekpleister boekje, dus voor andere Bobbie fans; ren snel naar de winkel!!!
Ja leuk, Bobbi! Wij hebben toen we gingen verhuizen 'bobbi gaat verhuizen' voor hem gekocht en wel 100x voorgelezen. Geweldig vond hij het
We hebben de hele collectie! Het is zo in trek hier! Vooral het grote plaatjes boek waar ze in kunnen kijken en dingetjes moeten opzoeken. Je kunt er zelf dingen bij verzinnen en de verhaaltjes zo lang maken als dat je zelf wilt.
Hier hebben we ook meerdere Bobbi boekjes. Ze zijn erg leuk. Mijn zoontje heeft ook een bobbikamertje. We hebben muurstickers en fotobehang. Lekker klerrijk.
Ja het zijn leuke verhaaltjes. Wij hebben de mini variant, de uitdeelboekjes. Wel klein maar ook erg leuk.
Nu wil olie op het potje. Bobbie weet wel hoe dat moet ... Olie moest echt in de was. Hij was vies van al dat eten, hij had smeerworst op z'n jas... Etc etc
Ja zoon ook hier een groot fan! Begonnen met Bobbi wordt grote broer en nu Bobbi op het potje. Op het kdv lezen we elke keer voordat ik wegga Bobbi naar het bos. En in januari krijgen we de sleutel van ons nieuwe huis dus moet Bobbi gaat verhuizen worden aangeschaft!
Ze zijn idd heel erg leuk. Jongste zoon van net 3 vindt ze geweldig! Bedankt voor de Trekpleistertip. Gaan we morgen gelijk kijken!