Nog 2 foto's.. Ik ben dr misselijk van Hahaha. . Vandaag 12 dpo.. gister en eergister omo hagel witter dan wit..
Ik zie ze op beide! Whoehoeee spannend voor je zeg, je bent al een tijdje bezig zie ik! Ik zal voor je duimen!! Heel hard
jullie zien ze ook?dus ik ben niet gek? ? Ik heb net gejankt! manlief ziet ze ook! Maar hij zegt ze zijn zo licht. . is vast niks... zal het dan echt?!? Ik durf er niet op te hopen. . vanmiddag weg met mijn neefje en beste vriendin net haar zoontje.. we gaan zwemmen... Ik wil het zo graag delen maar ik durf niet. .. pfff wat een spanning dit.. Al wel dagen duizelig en zere borsten. Morgen maar weer testen denk ik..
Meis het zou je zo ontzettend gegund zijn! Zo vlak na je topic over gevoelloosheid bij witte testen! Ik ga voor je duimen op een tweede streep vanavond of morgenochtend!
oh lieve schat ik hoop zo dat je streep donkerder wordt!!! ik zie ze ook op al je testen! ik ga heel hard voor je duimen, wensen, hopen en bidden!