Kunnen jullie mij helpen? Ik heb 2 ovutesten een blauwe en een groene.. De blauwe geeft vandaag voor de 2e dag een hele duidelijke positieve test ( test streepje donkerder dan controle streepje) maar die groene totaal niet. Daarbij is er wel een test streepje aanwezig maar echt maar heel licht. Het is uit hetzelfde bakje met urine dus daar zit geen verschil in... Heb ik nou wel of geen lh piek...?
Nou ik heb net dezelfde vraag gesteld maar dan tussen 123 ovutest en clearblue?? Welke merken heb jij? heb je een foto?
Moeilijk te zeggen. Ik zou van een ander merk halen,clearblue werkt niet met streepjes, dat is misschien duidelijk?
Heb geen foto ( manlief heeft ze per ongeluk weggegooid ) maar de blauwe is 123 test en de groene zwanger & kids
Ik gebruik clearblue en alle fysieke signalen lijken bij mij op dit moment te kloppen met de positieve uitslag, ik gebruik clearblue met de smileys.
Ja nou bij mij ook 123 positief zoals je ziet, en de andere redelijk en cb niets.. zo is het al 2 dagen.. dan ligt het toch aan 123 misschien.. ?
ja zeker stom, dan weet ik niet eens of ik vorige maand wel me ei heb gehad... want had toen 3 dagen posi ovutest van 123 en 11 dagen later ongi maarja misschien heb ik dan wel helemaal geen ei gehad :S:S
niet als dat met 123 testen was en die mssn niet kloppen en mssn heb ik morgen wel met die andere ook posi ik merk het wel
Ja ik hoop OF morgen negatief van 123 dan was het toch mn piek, OF alsnog een smiley of andere posi test dan weet ik dat ik toch goed geklust heb.. als deze nog 10 dagen zo posi blijven en geen smiley dan weet ik echt niet wanneer mn eitje komt..
Bij mij lijkt het nu toch aan de niet-positieve test te liggen! zie foto.. maar tis wel verwarrend hoor, die blauwe..!
Mooi toch!! ja het is zeker verwarrend, heb vanochtend niet meer getest, was zo druk dus heb er echt geen tijd meer voor gehad helaas.. Denk dat die blauwe dan toch wel klopt het alleen een paar dagen eerder al aangeeft dan die andere
Nog even, mijn piek was voorbij, smiley was weg.. en toen kreeg ik vanochtend deze test (voor mijn doen knaller!) Misschien reageren ze op het eind van de piek?! echt onduidelijke dingen!