Ik las dat die binnenkort naar zoetermeer komt. Maar ken het eigenlijk niet. Zou gratis en goedkoop boodschappen bezorgen. Maakt iemand hier er gebruik van?
Ja, wij! Ik wil niet meer anders. Het is niet zo uitgebreid als albert heijn, maar ik laat elke week mijn boodschappen bezorgen door hen.
Wij hebben t vorige week voor t eerst gedaan. Inderdaad niet zo'n uitgebreid assortiment als AH, maar genoeg. We hadden weinig groenten en fruit besteld dus weet niet hoe dat is. Wel heel fijn dat je vanaf 25 euro kan bestellen en gratis bezorgen. En boodschappen zijn niet duur. Je kan kiezen welke dag, en dan is t een vaste tijd (een uur) waarin ze komen. Volgens mij bij ons 2 dagen mogelijk in de avond de andere keren overdag. We gaan t vast nog vaker doen...
Hier ook goede ervaringen mee! Vooral dat je vanaf 25 euro kan bestellen en voor de volgende dag vind ik erg fijn. En tot nu toe ook tevreden over de producten. Het assortiment is nog niet enorm groot, maar er blijven constant dingen bij komen zie ik. En niet onbelangrijk het is erg gemaks vriendelijk. Fijne app, makkelijk producten vinden.
Wij hebben er een flinke tijd gebruik van gemaakt. Ze zijn niet duur en stipt op tijd met bezorgen. De app werkt gemakkelijk en groente/fruit zijn altijd van goede kwaliteit. Wij hebben een paar keer echt pech gehad met ze (lekkende fles schoonmaakmiddel, op t laatste moment iets toch niet beschikbaar, lastige bezorgtijden in onze straat icm werk etc) en toen heb ik, in combinatie met het feit dat ik altijd nog naar de supermarkt moest om dingen buiten hun assortiment bij te halen, besloten er toch mee te stoppen. Maar ik kan je zeker aanraden om het zelf een tijdje uit te proberen en te kijken of het voor je werkt. Het is een mooi concept!
Het is echt superhandig!! ik doe het regelmatig.. kwaliteit is goed,, service ook! laatst bleek toch iets niet beschikbaar en kreeg ik geld terug gestort. Verder altijd vriendelijk en behulpzaam en super makkelijk. ook word alles echt al gesorteerd in tassen bijv koelkast en diepvries apart etc. Fijne constructie!
Let wel op dat je je op tijd registreert! Ik sta namelijk nog op de wachtlijst om überhaupt te kunnen bestellen, nog 1000 wachtenden voor me of iets dergelijks