Dag dames! Vraagje over het tempen: Ik heb begrepen dat je al moet tempen echt meteen als je wakker wordt, dus nog voordat je opstaat. Maar nu ben ik wel heel erg gehecht aan mijn snoozeknop.. als de wekker voor het eerst gaat ben ik echt nog te wazig om wat dan ook te doen... maar is het eigenlijk erg dat ik al een kwartier (of soms wel een half uur...) lig te doezelen en te snoozen voordat ik de temperatuur opneem? Of telt dat nog niet als wakker zijn? En dan nog een vraag: vanmorgen kon ik de thermometer niet vinden, dus moest eerst naar de badkamer (dom!) Daar wel direct getempt. Telt ie dan nog mee, of niet meer, omdat ik al overeind ben geweest? Dank voor de antwoorden! Groetjes, Bosuil.
over het snoozen weet ik niet, ik probeer het te voorkomen. Lukt me ook best makkelijk: thermometer ligt op mijn nachtkastje (voor de snooz-knop ). Er in, oogjes dicht, piep, eruit en verder snoozen Die temp dat je bent opgestaan kan iets verschillen, maar ik zou hem wel gewoon noteren. Het is nl nooit 1 temp waar je van uit gaat. Dus als hij dan ineens als enige erg naar boven afwijkt, weet je waarom (dus ff notitie maken). Maar denk dat het wel meevalt, toch? Het is alleen wel balen als je gister toevallig je ei had, dan kun je de dag wat lastiger bepalen...
Ik heb ook erg last van het snoozesyndroom. Laatst had ik gemeten, gesnoozed en toen ik echt wakker werd nog eens gemeten, dat scheelde 0,2 graad! Maar toen ik vervolgens op stond, naar de wc ging, kids kleren gegeven, nog even bij mijn vriendje ging knuffelen en dáárna tempte, was het weer 0,1 graag lager. En afgelopen Koninginnedag ben ik akelig verbrand, waardoor ik die nacht helemaal gloeide en me kapot gezweet heb. Dan kan de temp ook afwijken, lijkt me. Al bij al... het blijft lastig interpreteren, dat tempen. Nadeel van niet proberen te snoozen: om half 3 's nachts wakker schrikken en tempen... :S
Hee dames, Dank voor jullie reacties! Haha moest wel erg lachen Anique.. om half 3 's nachts wakker schrikken en tempen! lol En heb inderdaad die ene 'mislukte' temp wel genoteerd maar verder eruit gelaten vasca, bleek toch een halve graad hoger te liggen dan de andere dagen (36,7 om 36,2, das toch best een verschil!) En heb nu trouwens een deal met mezelf gesloten: ik mag 1 keer snoozen voor het tempen.. das 7 minuten dus das te overzien! Behalve in het weekend, want dan mag ik nog wel echt lekker verder slapen, dus kan ik dat hele tempen maar het beste zo snel mogelijk achter de rug hebben.. Thanks ladies! Bosuil
ik lig meestal ook wel even te doezelen voordat ik ga tempen. En in het weekend is het ook wel 's 'n uurtje later ofzo. Weet niet of het zoveel verschil maakt, ik temp gewoon één keer en die temp. hou ik aan, met twee keer tempen raak ik toch wat vertwijfeld denk ik...en ik denk dat het ook niet zo snel een halve graad zal schelen. Kan tot nu toe wel echt verschil zien in temperatuur vóór en ná eisprong.
Ik kan me ook niet voorstellen dat dat snoozen nou echt heel erg veel uitmaakt hoor.. maar die ene keer dat ik de thermometer niet kon vinden en echt al uit bed en in de badkamer op zoek was geweest, ja dat was wel echt 0.5 hoger dan anders.. hoewel het misschien ook wel gewoon net die dag was... zullen we nooit weten!
nog ff ter aanvulling: ik temp regelmatig 2x (houdt dan wel altijd standaard dezelfde aan) en volgens mij maakt het wel wat uit. Misschien verschilt het per mens, maar bij mij maakt in elk geval een uurtje verschil al best wel veel uit. Als ik me dus echt verslaap, is het dus een beetje een verprutste temperatuur. Gelukkig meestal geen ramp, maar vooral als ik net die dag de temp verhoging verwacht, wel ontzettend balen!
Goed om te weten! Dan blijf ik toch maar gewoon de wekker zetten in het weekend (5.00 uur... seriously.. word ik echt niet blij van op zaterdag! gelukkig donder ik naderhand weer net zo hard in slaap )