Wie kookt er bij jullie thuis, jij of je partner.

Discussie in 'De lounge' gestart door mellanie76, 14 sep 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Youtan

    Youtan VIP lid

    9 jun 2015
    6.498
    4.338
    113
    Vrouw
    Liever ik... ik vind het leuk en kan het beter :) maar ik ben 3 dagen in de week laat/later thuis en dan heeft hij gekookt en staat het eten klaar als ik thuis kom. Heel lief! En ik doe net alsof ik het ook erg lekker vind.
    Mijn dochter is wat eerlijker en die vraagt; wie gaat er koken vandaag? Als ik of mijn man dan antwoord; 'mama'. Dan zegt ze; 'he fijn, dan is het lekker'.

    :D
     
  2. Emihan

    Emihan Actief lid

    18 aug 2015
    474
    68
    28
    Ik en dat komt omdat ik thuis blijf moeder ben en mijn man werkt 4 dagen. Zo af en toe als ik geen zin heb om te koken doet mijn man het.
     
  3. Floeperd

    Floeperd Fanatiek lid

    16 okt 2013
    3.060
    2.403
    113
    Vrouw
    Ik kook thuis, voornamelijk omdat ik het super leuk vind en ik een speciaal dieet volg. Man eet daar gewoon van mee en geniet net als ik.

    Hij kookt soms in het weekend als ie zin heeft en maakt dan gelijk iets uitgebreids klaar.
     
  4. 2mam2

    2mam2 Fanatiek lid

    16 feb 2015
    1.088
    0
    0
    #44 2mam2, 14 sep 2016
    Laatst bewerkt: 14 sep 2016
    Wat zijn er veel mannen die koken zeg!
    Hier kook ik altijd. Mijn man vindt het niet leuk, kan het niet en is vaak een stuk later thuis.
    Ikzelf vind het heel leuk om te koken en om lekker te eten:D, dus ik zou niet anders willen.
     
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.655
    5.697
    113
    Ik en hij 1x in de maand nasi.
     
  6. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.783
    7.372
    113
    Op mijn doordeweekse werkdagen mijn man, dan is hij eerder thuis, op dinsdag, donderdag en vrijdag. Op maandag en woensdag ik, omdat ik dan thuis ben, op zaterdag kook ik meestal iets makkelijks als ik uit mijn werk kom, zondag om beurten.
    Mijn man kan veel beter en lekkerder koken dan ik, hij vindt het leuk, ik totaal niet. Dus ik ben blij met deze verdeling. Eerder was ik altijd dus, dus was het logisch dat ik altijd kookte door de weeks. Ben blij dat dat veranderd is
     
  7. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ik kook altijd...mijn man nooit. Vindt hij niks aan.

    Ik vind het leuk om te koken...dus het is zeker geen straf.

    Mijn man doet weer dingen die ik niks aan vind. Bedden opmaken bijvoorbeeld.
     
  8. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.302
    2.576
    113
    Ik kook. Mijn man werkt fulltime en ik ben thuis ( afgekeurd Helaas)
    Boodschappen doen en koken kan ik gelukkig prima doen en mijn man is in de keuken echt een ramp.
    Voor ons deze verdeling prima.
     
  9. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Op de mama dagen en dagen dat we beide werken kook ik, mijn partner kookt op papadag en in het weekend. Dus voor hem eigenlijk 2 keer en 1 keer in het weekend patat en ik 4 keer.
    Ik vind koken niet leuk maar is wel praktischer dat ik het doe.
     
  10. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik zie het in mijn omgeving ook niet echt. Of ze "koken" alleen door een blik/diepvriespizza op te warmen maar dat noem ik dan ook niet echt koken.
    Mijn vader was er ook zo één... Hij kon zogenaamd niet koken, en kon het zelfs niet leren. Nadat mijn ouders waren gescheiden kon hij het wel ineens.
     
  11. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.019
    548
    113
    Toen ik nog buitenshuisnwerkte was mijn man vaak eerder dus dan kookte hij. Fiftyfifty toen. Nu kook ik elke dag. Mijn man bakt op zondag friet;). Hij heeft er geen hekel aan en kookt ook erg lekker maar nu is het gewoon zo omdat ik thuis ben ik kook. Het maakt mij verder ook niet uit. Het is geen hobby van me maar dat is de was en de stofzuiger ook niet. Ik denk er verder niet bij na
     
  12. Eline88

    Eline88 Niet meer actief

    Bij ons kookt degene die het eerste thuis is van het werk. In het weekend ligt het aan de maaltijd.
     
  13. Nemo2

    Nemo2 Niet meer actief

    Hier koken we beiden.
    Mijn man kookt standaard in het weekend want hij is kok :)
     
  14. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Ik kook door de weeks altijd. Mijn man werkt fulltime en ik ben thuis. In het weekend kookt hij wel of koken we samen😀
     
  15. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ik.

    Mijn man kookt misschien 2 keer per jaar. En ondanks dat ik fulltime thuis ben zou ik het wel eens fijn vinden als hij eens een keertje kookte, 1 keer per maand ofzo.. Maar helaas..
     
  16. Islah

    Islah Niet meer actief

    Geef de hoop niet op.
    Mijn man is na 8 jaar huwelijk koken leuk gaan vinden!
     
  17. pietje1987

    pietje1987 Niet meer actief

    Ik schat dat ik vier/vijf keer per week kook en man 1/2 keer. Dag 7 eten we ergens anders /halen wat of er gaat een pizza de oven in. Dat telt niet als koken :p

    Mijn man kan prima koken, mits met een recept, maar als hij klaar is met koken is de keuken wel ontploft:D als ik klaar ben is het afval al weg en staat alles wat ik gebruikt heb in de vaatwasser enzo.
     
  18. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    Mijn vriend. Alhoewel ik best aardig kan koken, is het van hem echt een hobby. Ik word dus regelmatig de keuken uitgestuurd ;)
    Op de dagen dat hij laat thuis is, kook ik uiteraard.
     
  19. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    27 okt 2014
    1.556
    666
    113
    Altijd ik. Hij heeft geen gevoel voor kruiden ed en is sowieso laat thuis. Ik ben tbm.
     
  20. Uilenmama

    Uilenmama Niet meer actief

    Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag kook ik omdat ik eerder thuis ben.
    Donderdag is hij altijd vrij dus mag hij koken
    En in het weekend zien we het wel wie er kookt, maken we ook geen ruzie over.
     

Deel Deze Pagina