Dat was ook mijn eerste gedachte!Als iedereen tegelijk besmet was geraakt dan had alles er heel anders uit gezien (zeker vorig jaar toen we nog geen vaccin hadden).Dan hadden we nu ook veel hogere cijfers gehad.Een blik op de statistieken en je ziet dat er ,tot nu toe, 1.91 miljoen besmettingen waren /positieve test Coronavirus (COVID-19) - Google Nieuws.Dit is iets meer als 10% waarvan een veel kleiner deel in het ziekenhuis terecht kwam. Waarom zou dan nu ineens de 1.8miljoen niet gevaccineerden "zeker" besmet raken en in het ziekenhuis terecht komen?Weer een nieuwe manier van bangmakerij?Voorlopig zijn we er nog niet vanaf, er zijn genoeg vaccins ingekocht voor 2022/23...Met extra aankoop van 6 miljoen Moderna-vaccins zijn we klaar voor 2022 | Nieuwsbericht | Rijksoverheid.nl.Word een lange zit om mijn standpunt vol te blijven houden ben ik bang....Ik denk dat ik op korte termijn nog een paar leuke uitjes plan met mijn zoon en na 20 september zie ik wel verder, ik ben echt niet van plan om voor ieder wissewasje een test te gaan laten doen (tegen betaling) of om me te laten vaccineren...eerder was er al een keer in het nieuws geweest dat we tot zeker na de winter nog vast zitten aan de maatregelen, is het niet voor corona dan is het wel voor andere luchtweginfecties/griep gerelateerde zaken omdat de groepsimmuniteit zo goed als weg is.
Ze zien gewoon op hun sokken aankomen dat er deze herfst veel opnames zullen komen van dubbel gevaccineerden. dat kunnen ze dan mooi wegzetten als ‘zie je wel! De ongevaccineerden!’ En als v. Dissel het zo goed aan ziet komen, hebben ze mooi even de tijd om de ongebruikte nood IC’s in werking te stellen Maar dat doen ze dan weer niet, ‘want er is niets zo erg als dat je afdelingen vol personeel hebt, en er geen patiënten hebt, dan verveel je je dood.’ (Dit interview hoef ik niet meer als bron te plaatsen toch? Die kennen we allemaal.)
https://www.telegraaf.nl/watuzegt/555360561/stelling-einde-aan-solidariteit-met-ongevaccineerden Massaal deze even invullen
Ik dacht dat toegangstesten altijd voor eigen rekening was. Een eigen bijdrage van +-€7,50 vind ik eigenlijk nog best schappelijk. Ik ging er namelijk van uit +-€75,- als ik ergens heen zou willen. Dus voor mijn gevoel kost het me dan maar 10% van het bedrag wat ik dacht kwijt te zijn. Ik zou overigens wel begrijpen als ik zelf mijn test volledig zou moeten betalen in geval van testen voor toegang, aangezien ik zelf de keuze maak om niet te laten vaccineren. (Overigens zou ik dan natuurlijk niet meer naar de bios ofzo gaan, dus is uiteindelijk de ondernemer degene die inkomsten verliest)
Hugo de Jonge riep maar een bedrag (7,50), dat staat nog helemaal niet vast. In theorie kan het dus net zo goed 75 euro worden. Hoe dan ook, er lopen ook gewoon besmettelijke gevaccineerden rond en die hoeven niet getest te worden. Dat klopt gewoon niet vind ik. Dus, of (zelf betaalde) toegangstesten gaan ook gelden voor gevaccineerden of ze schaffen dat hele testen voor toegang zsm af want het is een wassen neus. Tot slot, waarom moet er straks uberhaupt nog getest worden voor toegang? Ik zie het nut er totaal niet van in.
Kosten van een gastric bypass ook maar niet meer vergoeden dan. Of de behandeling van longkanker wanneer iemand z'n leven lang gerookt heeft.
Ik ben heel benieuwd hoeveel % 'ja' heeft gestemd... Echt absurd deze hetze tegen ongevaccineerden. Tegenwoordig kan je nog beter roker, alcoholist of obees zijn dan ongevaccineerd.
Wat je zegt klopt en voordat ik mijn reactie plaatste dacht ik daar ook aan, alleen is volgens mij de kans wel veel kleiner, volgens mij 10%? Ik gok dat het kostenplaatje daarin ook wel mee telt, als alle gevaccineerden zich ook moeten laten testen, dan kost dat zo veel meer geld. Dus ja een gevaccineerde kan ook mensen besmetten, maar door de vaccinatie is de kans om besmet te raken kleiner en dus ook de kans kleiner dat je een ander kan besmetten. Doordat zoveel mensen zich hebben laten vaccineren is er nu weer zoveel mogelijk. Als mijn aandeel dan slechts testen voor toegang hoeft te zijn, ben ik blij met die mogelijkheid, zelfs tegen betaling, zolang ik maar niet “gedwongen” gevaccineerd hoef te worden
https://www.instagram.com/p/CSu6xbiDZFn/?utm_medium=copy_link Wat is het toch ook een grote leugenaar bah bah. En als je toen zei dat dat zeker wel ging gebeuren was je meteen een complotdenker en wappie.
Sterker nog, dat was ie al vóór z'n ministerschap. Wij kennen letterlijk een gezin dat vanwege hem naar Ierland is moeten vluchten.
Ik vind ook eigenlijk dat ieder mens die stemt verplicht debatten van de tweede kamer moet kijken een tijd. Als je dat ongeveer een jaartje volgt weet je precies wat je dus echt niet moet stemmen
Dit geld alleen niet helemaal voor de deltavariant...Virologen slaan alarm: deltavariant verspreidt zich ook via gevaccineerden | De Volkskrant De deltavariant word door gevaccineerden net zo makkelijk doorgegeven als door niet gevaccineerden,alleen worden mensen die (volledig) gevaccineerd zijn minder ziek ervan en voorkomt het een ziekenhuis opname. Onderzoek: 'Besmette gevaccineerden kunnen Delta-variant overdragen' (metronieuws.nl) Ik ben meer voor alles of niets, of iedereen laat zich testen of niemand.
Dit dus, het is of iedereen testen en anders helemaal niet testen want anders blijft het dweilen met de kraan open
https://www.instagram.com/p/CSw2aZ8nhDv/?utm_medium=copy_link Ik hoop echt heel erg dat dit niet waar is... Maar ik sta nergens meer van te kijken.