Je mag met zijn 2en tegelijk in de lift… Er stond 1 mevrouw en ik, met zijn 2en dus Ze wou eruit werken voor het ontbreken van een een mondkapje. maar aangezien je met z’n 2en in de lift mag had ze dus enkele reden om mij uit de lift proberen te duwen
Anders gezegd, jij vind dat het niet klopt. Ik heb weinig last van angst maar ben mij ervan bewust dat we leven in een grote omkering van waarheid en leugen. Voor wie interesse heeft hier een super geniale podcast van Jorn Luka met Marcel Messing. Deze man kan het zo waanzinnig goed vertellen. Oké je moet er wel even voor gaan zitten want het is een 2,5 uur durende monoloog bijna maar wow, ik kan daarvan alleen maar zeggen die man heeft het helemaal op een rijtje.
Nog een weekje wachten dan kan het weer heb die maatregel nooit begrepen. Is ook puur onder sociale druk ingevoerd..en niet omdat het zo goed werkt.
Dat met die lift begrijp ik echt niet. Hier vraag je welke verdieping en wie het laatst er uit gaat, gaat eerst en dan achterin de ander bij de deur. Dan heb je afstand en als je het helemaal goed doen wil ga je ruglings staan. T is even niet anders hoor.
Vroeger noemde je zo iemand een zweefteef ( bij mannen weet ik het niet trouwens) Sorry maar ik kan me totaal niet vinden in wat hij zegt. Ik heb niet alles gehoord...maar de eerste 30 minuten waar ruim voldoende om te " voelen" dat ik er heel anders over " voel" Maar... ieder zijn ding. Zolang het maar op feiten berust.
Oh my... ik dacht dat ik gek was met mijn anti kapitalistische gedachten, maar met dat filmpje kan ik ook niks
Nou de ‘nieuwsbrief’ van deze meneer enkele jaren geleden geeft voor mij wel goed weer dat hij niet helemaal 100 punten is. http://marcelmessing.nl/nl/artikelen/nieuwsbrief/p337 Maar goed, ik heb me al veel te veel in dit topic bemoeid en na het lezen van de berichten van dhr Messing voel ik mijn laatste hersencelletjes afsterven. En laat hem de volgende keer aub een slokje water nemen voordat hij gaat praten, kippenvel van dat gesmak. Dus doei.
Nou dit vind ik ook echt veel te ver gezocht. Mijn hemel wat een gezwets. (heb niet alles geluisterd hoor) Maar met leven in slavernij ben ik afgehaakt. Hoewel ik vind dat er momenteel te veel MOET en andere rare dingen gebeuren vind ik slavernij echt belachelijk! Innerlijke koning wat een
Wel toevallig hè nadat ze op 10 juni een of andere rechtzaak hebben gehad over mondkapjes die ze naar alle waarschijnlijkheid hebben verloren
Volgens mij heeft de staat die rechtszaak gewonnen.. https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Den-Haag/Nieuws/Paginas/Mondkapjesplicht-wordt-niet-per-direct-opgeheven.aspx
een officiële uitspraak zou geloof ik pas komen na 26 juni….. Dus nu moeten ze natuurlijk doen alsof ze zelf hebben besloten de mondkapjes weg te doen
Klopt ook niet. Het is gewoon een officiële uitspraak: https://uitspraken.rechtspraak.nl/inziendocument?id=ECLI:NL:RBDHA:2021:6211
Ik haakte af bij alien dna Dat was geloof ik binnen een minuut. Sorry. Ik had me voorgenomen niet meer op je te reageren. Maar het is gewoon echt te grappig dit.