Spannend zeg er zijn en flink aantal dames dus nu flink overtijd. Ik herken me wel in de groeiende angst voor het ziekenhuis. Mijn dochter is met 41+3 thuis geboren, de afspraak voor het ziekenhuis stond al. Nu ik weet hoe heerlijk en makkelijk het thuis ging hoop ik heel hard dat het dit keer ook zo mag gaan. Maar goed ik ben nuchter genoeg om te weten dat als het nodig is ik nergens liever ben dan in het ziekenhuis. Maar goed eerst maar eens tot 41+3 gaan, is toch een beetje mijn verwachting geworden. Dat is overmorgen. We zullen zien. Succes allemaal.
@doortje79 En hoe is het gegaan? Ben benieuwd, wij zijn evenver. Mijn vk is vanochtend langsgekomen om te strippen, maar ik zat nog potdicht. Mijn jochie is al weken ingedaald en ligt ook goed vast. Ik verveel me dood!!!!! Alles is gepoetst, gewassen en gestreken. Stijve nek van het lezen, op tv is niks. Behalve dat ik het zat ben, me verveel, en m'n kindje wil zien, heb ik nog geen striemen, nog een reden dat héél snel wil bevallen!
Hier bevallen met 42 weken. Zou ingeleid worden op vrijdag en donderdag op vrijdagnacht begonnen zelf de weeën. Toch wel blij mee geweest dat het zelf op gang kwam, hoewel ik me er ook bij neer had gelegd dat ik ingeleid zou worden. Wel 3 x gestript (vond het niet pijnlijk, wel vervelend gevoel uiteraard) maar of dit nu de hulp is geweest, wel veel voorweeën gehad wat resulteerde in 2 cm. Ik weet nog wel dat ik het zoooo ontzettend gehad had de laatste 2 weken. Ik was geen draak tijdens de zwangerschapstijd er voor maar dat heb ik de laatste 2 weken van mijn zwangerschap helemaal goed gemaakt. Vond er geen reet aan, verveelde me kapot en waggelde van vk naar gyn. Uiteindelijk kreeg ik voor mijn lengte/gewicht een kei groot kind dus het had eerder mogen komen. Gelukkig zouden ze met een 2e mij eerder in de gaten gaan houden en hoop ik dat ik dan niet meer overtijd ga of minimaal overtijd! Succes dames, die nu overtijd lopen.
Ik kan hier inmiddels ook aanschuiven Bij mijn dochter ben ik bevallen na 40+4. Ben benieuwd hoelang dit kruimeltje op zich laat wachten
ik herken dit stukje zo goed... ben pas 2 dagen overtijd en heb me in 9 maanden nog nooit zo vreselijk gedragen als nu in 2 dagen. verveel me echt helemaal gek. Ik hou heel veel vocht vast waardoor mijn enkels niet meer echt soepel zijn en ik dus echt begin te waggelen. hoop dat het snel komt, want ook ik zit niet echt te wachten om ingeleid te worden. doe het liefste net als vele andere het op de natuurlijke manier
Ik liep niet veel overtijd, 40+5 met 40+6 zou ik gestript worden en als dat niet hielp zou ik met 41 weken worden ingeleid. Ik ben alleen wel in het ziekenhuis terecht gekomen terwijl ik thuis al de bevalling was gestart. Maar dat is niet echt een veel voorkomende 'klacht' met overtijd lopen. Mijn bevalling ging te snel en Jaydens lichaampje kon het niet goed verwerken dus stopte zn hartje te lang bij een wee/perswee. Uit voorzorg ben ik met loeiende sirenes weggebracht en ik had een uur later een wolk van een zoon met score 9/10!
Hihih dat vervelen ken ik wel, je kijkt 9 maanden lang uit naar 1 datum.. en als die datum verstrijkt dan wordt je gek hihi. De dag voor de bevalling heb ik nog uitgebreid gekookt, cake gebakken, taart gebakken, huis schoongemaakt, tuin opgeruimd en snachts nog de frituur aangezet omdat we beide honger hadden *wat we normaal never nooit doen haha zo stom* Rond 2en gingen we slapen en rond 6en maakte ik mn man wakker dat ik weeen had.
Hallo, Zijn er nog steeds meiden die overtijd zijn? Momenteel ben ik 41 weken zwanger, en er eigenlijk wel klaar mee.. Gisteren gelukkig een goede controlle gehad bij de VK.. vrijdag mag ik weer komen.. en dan gaan ze proberen te strippen.! Spannend. Wie van jullie vinden het ook zo eng om over te lopen? Ben zo bang dat er iets mis zal gaan! Groetjes
hier zit er nog 1 in spanning te wachten.. ben vandaag 41+3 en ben het o zo zat.. Afgelopen week ben ik 4x gestript en echt 4 x totaal niks daarna gevoeld. geen pijnlijk voorwerk echt totaal helemaal niks. strippen zelf was niet echt fijn, maar ook echt niet vreselijk in mijn geval. vandaag zijn we voor het eerst bij de gynaecoloog geweest voor de ctg en echo.. de kleine meid had het nog wel goed daar binnen. ondanks dat je daar super blij mee bent. had ik ook even zoiets van tja, dan moet ik dus weer afwachten.. beetje een egoistische gedachte. nu hebben we voor as maandag een afspraak staan om de kleine te gaan halen. voelt heel dubbel aan de ene kant dacht ik van: "gelukkig ze komt en dinsdag heb ik mijn meisje eindelijk vast" aan de andere kant denk je dan ook weer van: " hopelijk komt ze nog uit dr zelf" ik wou sowieso in het ziekenhuis bevallen, maar zou het zo fijn vinden als het begint om even thuis te zijn.. nu weet je dadelijk dat het gaat beginnen en dat beangstigd mij best wel een beetje. heb dan liever dat ik het niet weet van te voren. zo kan ik ook geen scenario's gaan zitten bedenken.. (sorry geloof dat ik dit berichtje meer als uitlaat klep gebruikt heb dan als nuttige informatie