Nee hoor... Je hoeft je niet aangevallen te voelen hoor meid! Komt vaak genoeg voor. Heeft niks met jou te maken.
Hamis, jij zou je ziekmelden voor het laseren van je ogen Haha... *nou niet pissig worden, is een geintje!*
nope! ik ging zelfs ziek naar het werk en werd dan weer naar huis gestuurd. het is rot voor je collega's idd en ik vind het zelf niet erg netjes om dat te doen. als mijn zoontje ziek was deed ik een dagje ruilen met een collega dan werkte hij/zij op die dag voor mij en dan werkte ik weer een andere dag voor hem/haar.
Ik ben van mening ziek is ziek, maar dan ziek met koorts en alles wat er eventueel bij komt kijken.. Nu kan ik momenteel niet veel zeggen, heb al een paar dagen ivm de zwangerschap verzuimt de laatste weken. Maar dit is wel in overleg met mijn werk.
Oke ik zou net zeggen , ik zou dan gewoon vrij nemen omdat ik sowieso elk jaar nieuwe vakantiedagen krijg. En ik vroeg het omdat het een operatie was of het wel kon in overleg uiteraard met de baas.
Yep, zo werkt het bij mij ook het rare is dat de wetenschap dat ik die baaldag kan gebruiken, ik eigenlijk zelden een echte baaldag heb. Overigens is het wel zo dat de verzuimcijfers van mijn baas de laagste zijn in het hele bedrijf ... Ik denk dat de wetenschap van die legale baaldag genoeg is Iedereen wil 'm pas inwisselen als je 'm echt nodig denkt te hebben .... en dus doet niemand het, want iedereen denkt dat het altijd nog erger kan, en bewaart die dag.
@ Elmo ja dat weet jij nog misschien maar nu krijg ik iedereen op me dak:S:S:S:S MENSEN IK DOE GEEN OOGLASER OPERATIE DONT WORRY EN OOK ALS IK HET ZOU DOEN ZOU IK VRIJE DAGEN VOOR OPNEMEN
Ik ben nooit ziek, alleen de afgelopen maanden 1 keer ziekgemeld omdat ik toen echt niet kon werken, zo ziek heb ik me echt nog nooit gevoeld. De dag ervoor heb ik gewoon gewerkt, tussen elke patient door naar de plee om alles eruit te schijten en kotsen en weer met 39 graden koorts naast de tandarts gezeten. Tot hij zei; asjeblieft ga naar huis, ik word kotsmisselijk van je, LOL.
Hamis, wie dan? Niet zo'n drama maken he, je hebt helemaal niemand op je dak (ga maar kijken ). Ik ga naar bed, anders word ik morgen misschien met hoofdpijn wakker en dat is zonde, ik heb vakantie!
echt kansloos, je kan heus wel werken met 2 afgeplakte ogen, je hebt tegenwoordig gewoon spraakcomputers en iedereen kan blind typen.
Oke dan ga ik als eerste hangen. Heb medelij met mij maar heb het gedaan(trekt boetekleed aan) Toen ik nog een klein dagaatje was heb ik wel is misbruik gemaakt van mijn mama en een verkoudheid aangedikt zodat mama mij ziek melde. Ik was nog jong he dus dacht verder niet na Ik ben eerlijk geweest wie volgt dit schaap over de brug
Hoezo geintje? Ik zie hier tenminste 1 iemand die in het verleden in een topic vroeg of mensen ook hun zwangerschap weleens misbruikten om zich ziek te melden of iets niet te hoeven te doen. Misschien liegen we allemaal wel