Oh nee.. Echo's zijn voor mij en mijn vriend. En als je dan een uitzondering maakt en het is zo'n gedoe en ze komen te laat of zeggen op het allerlaatste moment af, dan hebben ze pech gehad. Ik moet er niet aan denken om een hele meute mee te nemen.. Krijg het al Spaans benauwd bij het idee alleen al. En dat ze die bon op die manier heeft gekregen.. Ik hou daar niet zo van. Ik zou het in ieder geval niet doen. Vind het echt iets wat je samen met je man doet.
Ik heb 3 echos gehad. Een vroege echo, termijnecho en 20weken echo en daarbij is alleen mijn vriend mee geweest. Wij doen overigens geen pretecho. Maar ik hoef er verder ook niemand bij te hebben.
Oh als ze zo aan die bon is gekomen kun je natuurlijk prima weigeren. Maar he schoonmoeder klinkt niet als t type die zich makkelijk iets laat weigeren.. Ga je t wel aan nu? En trouwens, ze doet blijkbaar altijd zo dominant schrijf je, wat is de rol van je vriend hierin? Ergert hij zich ook zo of is hij braaf tege mama? Ik zou hem zijn moeder laten aanspreken, zeker ook als het gaat over dat lelijk doen tegen jou over dat ze hem te weinig zou zien! Anders ben jij weer de boeman