Oké meiden, het lijkt erop dat het gaat doorzetten! Ik heb weeën (oja, zo voelde dat ook al weer ), om de 5/6 minuten. Als het zo doorgaat kan ik over een paar uurtjes de VK bellen. Mijn moeder komt straks, voor Fabian. Spannend! De rest van de info zal via sms van mijn man komen denk ik. Duimen jullie voor ons, dat alles goed gaat? Kaarsje opsteken mag ook
@Justme: ben benieuwd wat de echo gaat zeggen. Ik zie dat al je pendels een jongetje zeggen. Op de een of andere manier denk ik bij jou ook een jongetje. Mijn Frans is nog niet veel beter. Ik probeer het met opzet een beetje te blokkeren zodat ik niets echt bewust hoor. Krijg er bijna letterlijk kippenvel van. Hier nog geen miezerregen, maar wel grauwe luchten. Maar een frisse neus halen is altijd lekker. En dan ben je in ieder geval lekker opgefrist voor je visite straks! @Guap: oh, meid! Wat maak je deze grauwe en tot nu toe saaie zondag ineens weer spannend. Zet hem op, meid! Hoop dat de bevalling mee gaat vallen. We wachten met smart op een bericht van je man....Succes en een dikke knuffel!!!
@justme....met 20weken is goed te zien hoor tenzij benen ervoor liggen of zo. bij de 1e was mijn gevoel helemaal goed nul iet het mij in de steek....... @mees....vreselijk he die tubbies.......zeker in het frans.kun je niet resetten of zo. of gewoon uit en naar dekinderboerderij of zo ikga even naar buiten kom later terug...........
Aaaaaaaaaahhh Guap!!! Spannend! Las vanochtend al iets, maar het zet zich toch door!!! Nou mijn mobi ligt klaar hoor, je kunt me altijd smsen. Ik denk aan je en duim voor je. Ben ook zo benieuwd wat het wordt. Succes!!!
Ooh Guap, weet niet of je dit nog leest, maar heeeeel veel succes en sterkte!! En ik duim zeker voor jullie en steek een kaarsje aan!
@Justme: ik zie bij jou op de een of andere manier ook een jongetje voor me. Ben heel benieuwd. En namen, echt lastig lijkt me dat! Mijn man zei gisteren ineens dat hij niet wist of ons huis wel groot genoeg is voor 2 katten! Maar ik denk dat hij er gewoon tegenop ziet of het wel goed gaat allemaal met de kat die we al hebben. Net heel even met hem gepraat, maar as usual, zei hij dat we het er deze week nog wel een keer over hebben. En nu is ie net weg, dus voor vandaag is het afgedaan @Mees: pfff teletubbies zijn inderdaad al erg en dan ook nog eens in het Frans! Wel grappig eigenlijk misschien en helemaal dat je zoontje het niet eens door lijkt te hebben! Nou ja, maar voorzichtig afzetten dalijk zou ik zeggen want teletubbies blijven toch al zo vreselijk in je hoofd hangen.
Ricmar! Gefeliciteerd met jullie prachtige zoontje Vince. Wat een mooi mannetje zeg! Geniet er lekker van meid! Guap! Oeh wat spannend! Ik ga voor je duimen hoor. Zet 'em op, je weet nog hoe het moet. Kanjer! Succes meid!
Guap, heel veel succes en zet 'm op!!! Ga hier ook een kaarsje voor je branden en blijf de hele dag tussendoor even hier spieken.
Ik heb net het lijstje even opgezocht en niemand van ons heeft het goed als Guap vanavond voor 12:00 uur haar kindje krijgt! Zoveel data genoemd en dan waarschijnlijk tòch niet de goede ertussen
Oh wat spannend......en wat herkenbaar 'oja zo voelde die weeen', wens jullie alvast een voorspoedige bevalling en veel geluk. Ik kom straks weer kijken.
Hoop, doe vooral rustig aan hoor. Voel je ook morgen niet verplicht om op ons te reageren. Lees desnoods alleen even mee. Wij snappen het echt als je even goed de tijd neemt om weer een beetje tot jezelf te komen. Mees, lastig en vies, die piesende en poepende katten. Mijn kat doet dat niet, maar spuugt dan weer een paar keer per week (ook lekker van dat zure op je stoffen bank ). Het is alleen wel echt een uiting van stress en aandacht te kort. Denk dat extra aandacht geven wel helpt, maar nog belangrijker je zoontje inderdaad proberen duidelijk maken dat hij niet achter de katten aan moet hollen. Mijn vriendin had hetzelfde. Haar anderhalf jaar oude dochter rende ook achter de katten aan, en ze vond het ook heel leuk om aan de staarten te trekken. De ene kat haalde gewoon uit en daar deed ze het niet meer bij. De andere kat ging idd overal poepen/piesen. Zo gauw de kat dat weer had gedaan nam ze haar dochtertje mee en zij ze wijzend naar poep, bah, vies, getver, kneep ze haar neus dicht. Elke keer als ze dan weer achter de poes aan zat, zei ze duidelijk, niet doen want anders doet de kat weer bah, vies, en het gebaar van neus dichtknijpen. Het heeft wel even geduurd maar daarna was het echt over. Oh ja, zij ging ook heel vaak samen met haar dochter op de bank zitten, poes erbij en dan samen de poes aaien. En dan benadrukte ze dat de poes dat erg fijn vond. Misschien een idee als je zoontje achter de poes aan rent samen met hem en de poes op de bank gaan zitten en aaien(tenminste als het een aai poes is). Justme, lekker zo een nieuwe auto. Nu alleen nog even oefenen met inparkeren. Wel heel ideaal als er zometeen een kleine is. Wil je trouwens weten wat het wordt? En nog belangrijker ga je het met ons delen, hihi? Hier even vergeten dat de klok een uur terug ging. Snapte vanochtend niet waarom ik op de laptop een andere tijd zag dan op de klok. Gister redelijk vroeg voor een zaterdagavond naar bed gegaan, ik was overal een beetje klaar mee en had enorme pijn in mijn kop. En vandaag dan een uurtje extra er bij. Meteen maar gebruikt om even extra goed mijn huis schoon te maken. Ik heb nog geen reactie van mijn donor op mijn mail gehad, zo ken ik hem weer !!! Goed ik ga nog even een nieuwe was in de wasmachine doen en even afstofzuigen.
Syll: Oh wat vervelend, dat je dochter het laat afweten. Ze heeft geen idee hoe belangrijk dit voor haar moeder is. Ooit komt dat besef, straks als ze een stuk ouder is en zelf een groter kindje heeft. Dat is tenminste mijn ervaring. Hoe dan ook, erg jammer; je had je er zo op verheugd. Meiden: bedankt voor alle complimenten. Moet wel zeggen dat de meningen erg verdeeld zijn. De een vind mijn buik bescheiden en de ander vraagt zich af hoe lang ik nog 'moet'. In ieder geval denk iedereen zijn ongezoute mening te kunnen geven. 'Oh, je ziet het ook al in je gezicht' (en bedankt....:x) En dat ongevraagd aanraken, dar kan ik ook maar niet aan wennen. Almika: ik heb je toegevoegd. Ik ben de laatste dagen ook weer veel meer met de bewegingen bezig. Jeetje wat een indruk maakt het verlies van de kleine Ravi* op me. Guap: je gaat in ieder geval niet verder overtijd; geen zorgen meer voor jou wat dat betreft. Liefs
NOD-WACHTBANK 07-11 JeetjeB 35-ronde 4 na MK-1e kind 09-11 Sneeuwmees 40-ronde 6 na mk-2e kind 25-11 Boudicca (BAM) 37-ronde 6 IUI-1e kind ??-11 Sillysa 38-ronde 15-3e kind ??-11 Lyanna 36-ronde 23 IUI2-2e kind ??-11 Xon (BAM) 38-ronde 16 ZI-1e kind ZWANGER 28-10-11 Guap 38-ronde 9-2e kind-verrassing 07-11-11 Barbeestenboel 39-ronde 5-2e kind-zoon 13-11-11 Almika 37ronde 3-2e kind-zoon 23-11-11 Salcia 40-ronde 14-1e kind-meid 13-12-11 Sayen 35-ronde 3-1e kind-meid 13-01-12 Niala 37-ronde 5-3e kind-meid 01-02-12 Impie 36-veel-2e kind-verrassing 15-02-12 Jes4 38-veel-4e kind-? 26-03-12 Justme 36 -14-1e kind-? 18-04-12 Secondlife 36-ronde 12-2e kind-? 06-06-12 Hoop42 42-ronde 2 na MK-5e kind-? Ricmar, uitgerekend 15 november, verrassing Yeaahhhh! Onze eerste 35+ baby, een jongetje. Vince geboren op 28 oktober! Helaas had niemand van ons het goed. Guap, uitgerekend 28 oktober, verrassing Lyanna: 28 oktober, zoon Boudicca & man v. Guap: 29 oktober, meid Justme: 29 oktober, zoon Jeetje: 31 oktober, meid Mees: 1 november, meid Ricmar: 2 november, zoon Xon: 4 november, meid almika: 1 november,zoon Barbeestenboel, uitgerekend 7 november, zoon Ricmar: 31 oktober Sillysa & almika: 5 november Xon & Niala: 7 november Lyanna: 8 november Boudicca: 9 november Maureen & Hoop: 10 november Impie: 11 november Jeetje: 12 november Mees & Guap: 14 november Almika, uitgerekend 13 november, zoon Xon:2 november Maureen: 3 november Boudicca: 6 november Ricmar: 8 november Sillysa & Lyanna: 11 november Niala: 14 november Jeetje: 15 november Hoop: 16 november Impie: 17 november Mees & Guap: 18 november almika: 19 nov
Boudicca, ik heb hem maar even gekopieerd !! Het zou zo maar eens kunnen dat Jeetje gelijk gaat krijgen. En het zou toch niet te geloven zijn als Guap het voor elkaar krijgt om de enige dag waarop niets staat, te bevallen! En oh ja, ik heb Ricmar van het zwangerenlijstje afgehaald en mij weer onderop het NOD-lijstje gezet. Hopelijk valt mijn nieuwe datum nog in november.
Kwam even spieken of de vliezen bij Guap al waren gebroken. Maar ze houdt het nog even spannend voor ons. @Xon: misschien is het inderdaad een idee dat ik mijn zoontje eens laat kennismaken met de uitwerpselen van de kat. Alhoewel de kattenbak ook geen indruk lijkt te maken. Iedere keer als hij er langsop loopt zegt hij: 'eten'. Hij denkt dat de kattenbakkorrels eten voor de kat zijn. Iedere keer zeg ik nee dat is pies en poep van de poes. Maar de eerstvolgende keer is het weer: eten, Tommie? Als de katten beneden zijn, dan haal ik ook altijd de katten bij mij op de bank en haal ik ze zelf aan en doe dat dan ook voor voor mijn zoontje hoe het moet en dat het zachtjes moet en dan probeer ik hem het spinnende geluid te laten horen (als teken dat hij het goed doet en de kat het lekker vindt) Dus ja, dat heeft korte tijd altijd wel even effect (en dat aaien gaat al beter). Maar ja, dat erachter aan rennen. Hij speelt ook altijd verstoppertje met mijn nichtje en op de een of andere manier vindt hij het erg spannend als zo'n kat weer onder de eethoek wegduikt. En hij denkt dan ook weer erachter aan te moeten onder de tafel kruipen. Ik hoop nog steeds dat het van allebei (zowel kat als kind) een fase is waar ze blijkbaar doorheen moeten. Maar makkelijk is het niet. Bedankt nog voor het lijstje opzoeken. Ik had zelf vanmorgen al even gespiekt en vond het ook wel grappig om te zien dat iedereen zoveel dagen had genoemd, behalve die van vandaag. Hoop dat je snel antwoord krijgt van je donor. @Jeetje: ik denk dat je man het inderdaad een beetje spannend vindt en daardoor het voor zich uit schuift. Als je met hem praat kun je ook zeggen dat als het niet gaat de kat ook weer terug naar zijn oude baasje mag, dus dat hij er niet aan vast zit als het echt niet mocht gaan. Misschien helpt het. Ik vroeg me laatst trouwens af, welke taal jullie eigenlijk met elkaar spreken? Ik was even weggeweest met mijn zoontje (en inderdaad in een onbewaakt moment die teletuubíe (op z'n Frans) DVD uit weten te zetten. De kleine man ligt nu in bed. Ik was zo nieuwsgierig dat ik gelijk als eerste de laptop weer heb gepakt om te zien of er nieuws van Guap was. Nog niet dus, maar ik houd hem voor de zekerheid maar in de aanslag. Zo hebben we niets en zo hebben we binnen twee dagen zomaar twee zp-babies.
Haha Xon iedere keer als ik jou smurf avatar onder in beeld zie verschijnen veer ik op en denk ik: Oh nieuws van Guap, hoezo spannend Het is inderdaad wel handig dat het lijstje weer een beetje in de buurt staat. Ik vind het wel zo irritant dat ik dat niet zelf voor elkaar kan krijgen:x. Ik vermoed dat het aan mijn gebruikers instellingen ligt, alleen zou ik niet weten wat ik daar aan zou moeten veranderen. Hoe is het eigenlijk met jou, ben je al ongesteld geworden of nog steeds niet. En moet je dan ook meteen al naar het AMC voor follikelmetingen i.v.m. de IUI of weet je dat zelf ook nog niet?